Bernvakario renginiai

Bernvakaris – tikrų Vyrų ikivedybinė šventė. Pietų Afrikoje, tai simboliškai vadinama Bull‘s Party (Lietuviškai – šventėje teliukams vietos nėra). Jūs turite tapti buliais, energingai šturmuojančiais linksmybes. Privalote surengti šią šventę savo vedančiam draugui, kad iki grabo lentos atsimintų, kas yra tikri draugai ir kaip linksminasi!!! Tik geras bernvakaris leis Jūsų draugui ramia širdimi žengti prie altoriaus žinant, kad „Broliai bendražygiai“ lieka kartu. Tad nedarykite jaunikiui šventės – šventę švęsti palikite moterims – Jūs esate vyrai, Jūs ne švęsite, jūs šėlsite!

Bernvakaris - Vyro išbandymas

Paskutinis tikro vyro išbandymas - Spartos akademija. Kartu su jaunikiu, sau ir savo draugams įrodysite, kad esate tikri VYRAI. Išbandymams vadovaus tikra moteris.

Skaityti daugiau...

Bernvakaris - Ginklo broliai

Bernvakariai - bernvakaris, ginklo broliaiKoks bernvakaris tinka tikram Vyrui? Ekstremalus bernvakaris kariniame poligone, su daugybe ginklų ir netikėtų išbandymų jaunikiui bei azartišku šratasvydžio žaidimu visiems ginklo broliams. Vyrai, už ginklų !

Skaityti daugiau...

Bernvakaris - Tankistai ir ...

bernvakariai - bernvakaris, Tankistai ir ...Tikrų draugų būrys, gera, bet karinga nuotaika ir Tankas. Ar to pakanka tikram Vyriškam bernvakariui? Atsakymas yra aiškus - TAIP... Vyrai, stverkit už pabūklų !

Skaityti daugiau...