Įmonių renginiai - Renginių organizavimas

Renginių kalvėje kaldinami aukštos kokybės pramoginiai, komandos formavimo ir mokomieji renginiai įmonėms.

  • Renginių organizavimas. Pasirūpinsime, kad šventė būtų įsimintina.
  • Komandos formavimas. Naudojamas patyriminis pramoginis metodas.
  • Įmonių renginiai. Jums garantuojame renginių, pramogų ir mokymų kokybę.

Įmonės renginys privalo būti ne tik smagus kolektyvo laiko praleidimas, bet ir gera investicija atnešanti praktinę naudą kiekvienam renginio dalyviui ir visai organizacijai.

Kalėdiniai Renginiai Įmonėms Renginių Organizavimas

kalediniai renginiaiRenginių organizatoriai Jūsų kolektyvui suruoš Kalėdinę ar Naujametinę šventę!!! Surengsime įsimintiną Kalėdinį vakarą arba kelių valandų žaismingą teminį pramoginį renginį, kupiną geros nuotaikos, juoko, nuotykių ir komandinės dvasios.

Kalėdinių Renginių Organizavimas.

Skaityti daugiau...

Išlikimo Bunkeris

Įmonių išlikimo bunkerisĮmonės renginiui virstant išgyvenimo drama išsiaiškinsite, ar Jūsų kolektyvas pasirengęs ne tik aktyviai pramogauti, bet ir vieningai išgyventi, verslo, darbo ir gyvenimo kataklizmas.

Skaityti daugiau...

Orientacinės varžybos

Orientacinės varžybos įmonės kolektyvui – tai ekstremalus kraują kaitinantis nuotykis mieste ar miško glūdumoje, kuris nepalieka abejingo nei vieno. Patirsite, tai ką patiria nuotykių filmų herojai.

Skaityti daugiau...

Pramogų Karštinė

Renginys - TvirtovėĮmonės šventinio vakaro užkaitinimui – aktyvūs komandos formavimo žaidimai, komandiniai šokiai, dainos, komandinės improvizacijos,  viename siautulingame renginyje.

Skaityti daugiau...

Renginys - Įmonės olimpiada X

Įmonės antikinė olimpiadaRenginys - olimpinės žaidynės - tai aktyvi pergalės mokykla azartiškam kolektyvui. Pramogų pavidalu išmoksite, kaip laimėti neprakaituojant? Kaip įmonei pasimokant iš istorijos netapti istorija?

Skaityti daugiau...

Pramoginis Protų Mūšis

Protų Mūšis - ProtmūšisProtų mūšis - tai azartiškas ir intelektualus žaidimas, įtrauksiantis ir suvienysiantis kolektyvą. Pramoginio protmūšio metu bandysite įrodyti, jog esate gudresni už savo varžovus, o svarbiausia - jog nesate kopūstgalviai. Tai intelektualios komandos formavimo renginys.

Skaityti daugiau...

Komandos formavimo žaidynės sodyboje

Komandos formavimasRenginys vyksta sodyboje ar kitoje pasirinktoje teritorijoje. Teks įveikti įvairaus sunkumo užduotis ir misijas. Kiekviename žingsnyje naujas iššūkis, kuri įveikusi komandos priartės prie tikslo.

Skaityti daugiau...

Renginys - Policijos Akademija

Renginys - Policijos AkademijaPolicijos akademijoje į komandinį darbą žvelgsime atidžiau. Ekstremaliuose išbandymuose ne tik šaudysite ir gaudysite, bet ugdysite komandinę drausmę, pasitikėjimą, netikėtų problemų sprendimo gebėjimus.

Skaityti daugiau...