Įmonių renginiai - Renginių organizavimas

Renginių kalvėje kaldinami aukštos kokybės pramoginiai, komandos formavimo ir mokomieji renginiai įmonėms.

  • Renginių organizavimas. Pasirūpinsime, kad šventė būtų įsimintina.
  • Komandos formavimas. Naudojamas patyriminis pramoginis metodas.
  • Įmonių renginiai. Jums garantuojame renginių, pramogų ir mokymų kokybę.

Įmonės renginys privalo būti ne tik smagus kolektyvo laiko praleidimas, bet ir gera investicija atnešanti praktinę naudą kiekvienam renginio dalyviui ir visai organizacijai.

Renginys - Įmonės olimpiada X

Įmonės antikinė olimpiadaRenginys - olimpinės žaidynės - tai aktyvi pergalės mokykla azartiškam kolektyvui. Pramogų pavidalu išmoksite, kaip laimėti neprakaituojant? Kaip įmonei pasimokant iš istorijos netapti istorija?

Skaityti daugiau...

Orientacinės varžybos

Orientacinės varžybos įmonės kolektyvui – tai ekstremalus kraują kaitinantis nuotykis mieste ar miško glūdumoje, kuris nepalieka abejingo nei vieno. Patirsite tai, ką patiria nuotykių filmų herojai.

Skaityti daugiau...

Komandos formavimo pratybos - Policijos Akademija

Renginys - Policijos AkademijaPolicijos akademijoje į komandinį darbą žvelgsime atidžiau. Ekstremaliuose išbandymuose ne tik šaudysite ir gaudysite, bet ir ugdysite komandinę drausmę, pasitikėjimą, netikėtų problemų sprendimo gebėjimus.

Skaityti daugiau...

Vasaros Renginiai -2017- Komandos Formavimas

Vasaros renginiai"Renginių kalvė" Jūsų kolektyvui nukaldins karščiausią vasaros šventę!!! Vasaros renginys bus įsimintinas, originalus ir turės praktinę naudą. Karščiausių pramogų metu nukaldinsime stiprią ir darnią komandą.

Skaityti daugiau...

Komandos formavimo žaidynės sodyboje

Komandos formavimasRenginys vyksta sodyboje ar kitoje pasirinktoje teritorijoje. Teks įveikti įvairaus sunkumo užduotis ir misijas. Kiekviename žingsnyje naujas iššūkis, kuri įveikusi komandos priartės prie tikslo.

Skaityti daugiau...

Išlikimo Bunkeris

Įmonių išlikimo bunkerisĮmonės renginiui virstant išgyvenimo drama, išsiaiškinsite, ar Jūsų kolektyvas pasirengęs ne tik aktyviai pramogauti, bet ir vieningai išgyventi, verslo ir komandinio darbo kataklizmas.

Skaityti daugiau...

Pramogų Karštinė

Renginys - TvirtovėĮmonės šventinio vakaro užkaitinimui – aktyvūs komandos formavimo žaidimai, komandiniai šokiai, dainos, komandinės improvizacijos,  viename siautulingame renginyje.

Skaityti daugiau...

Pramoginis Protų Mūšis

Protų Mūšis - ProtmūšisProtų mūšis - tai azartiškas ir intelektualus žaidimas, įtrauksiantis ir suvienysiantis kolektyvą. Pramoginio protmūšio metu bandysite įrodyti, jog esate gudresni už savo varžovus, o svarbiausia - jog nesate kopūstgalviai. Tai intelektualios komandos formavimo renginys.

Skaityti daugiau...

Žiemos Protų Mūšis ***** Nebūk Besmegenis

Protų mūšis - Protmūšis - Nebūk BesmegenisProtų mūšis - tai azartiška ir intelektuali pramoga, įtrauksianti ir suvienysianti kolektyvą. Protmūšio metu įrodinėsit, jog esate gudresni už savo varžovus, o svarbiausia - jog nesate seniai besmegeniai.

Skaityti daugiau...

Renginys - Kadrų medžioklė

Renginiai Imonems - Kadrų medžioklėAr dar neatsibodo kasdienė rutina? Ar pasiilgote naujų iššūkių? Ar norite patirti galybę ekstremalių pojūčių? Jei į visus klausimus atsakėte - TAIP, tuomet ekstremalus komandos formavimo įmonės renginys „Kadrų medžioklė“ - būtent Jums. 

Skaityti daugiau...