Įmonių renginiai - Renginių organizavimas

Renginių kalvėje kaldinami aukštos kokybės pramoginiai, komandos formavimo ir mokomieji renginiai įmonėms.

  • Renginių organizavimas. Pasirūpinsime, kad šventė būtų įsimintina.
  • Komandos formavimas. Naudojamas patyriminis pramoginis metodas.
  • Įmonių renginiai. Jums garantuojame renginių, pramogų ir mokymų kokybę.

Įmonės renginys privalo būti ne tik smagus kolektyvo laiko praleidimas, bet ir gera investicija atnešanti praktinę naudą kiekvienam renginio dalyviui ir visai organizacijai.

Kalėdiniai Renginiai Įmonėms Renginių Organizavimas

kalediniai renginiaiRenginių organizatoriai Jūsų kolektyvui suruoš Kalėdinę ar Naujametinę šventę!!! Surengsime įsimintiną Kalėdinį vakarą arba kelių valandų žaismingą teminį pramoginį renginį, kupiną geros nuotaikos, juoko, nuotykių ir komandinės dvasios.

Kalėdinių renginių organizavimas.

Skaityti daugiau...

Kalėdinis Kolektyvo Vakarėlis Pramogų Karštinė

Renginys - TvirtovėDrąsiai rekomenduojame patikrintą ir didelio pasisekimo susilaukusią Kalėdinio vakaro koncepciją. Bus daug muzikos. Bus daug garso. Bus daug šviesų. Bus ypatingai energinga ir smagu!

Skaityti daugiau...

Renginys - Įmonės olimpiada X

Įmonės antikinė olimpiadaRenginys - olimpinės žaidynės - tai aktyvi pergalės mokykla azartiškam kolektyvui. Pramogų pavidalu išmoksite, kaip laimėti neprakaituojant? Kaip įmonei pasimokant iš istorijos netapti istorija?

Skaityti daugiau...

Orientacinės varžybos

Orientacinės varžybos įmonės kolektyvui – tai ekstremalus kraują kaitinantis nuotykis mieste ar miško glūdumoje, kuris nepalieka abejingo nei vieno. Patirsite tai, ką patiria nuotykių filmų herojai.

Skaityti daugiau...

Kalėdinis Protų Mūšis *** Nebūk Besmegenis

Kalėdinis Protų Mūšis - ProtmūšisProtų mūšis - tai azartiškas ir intelektualus žaidimas, įtrauksiantis ir suvienysiantis kolektyvą. Kalėdinio protmūšio metu įrodinėsite, jog esate gudresni už savo varžovus, o svarbiausia - jog nesate seniai besmegeniai.

Skaityti daugiau...

Komandos formavimo pratybos - Policijos Akademija

Renginys - Policijos AkademijaPolicijos akademijoje į komandinį darbą žvelgsime atidžiau. Ekstremaliuose išbandymuose ne tik šaudysite ir gaudysite, bet ir ugdysite komandinę drausmę, pasitikėjimą, netikėtų problemų sprendimo gebėjimus.

Skaityti daugiau...

Vasaros Renginiai -2017- Komandos Formavimas

Vasaros renginiai"Renginių kalvė" Jūsų kolektyvui nukaldins karščiausią vasaros šventę!!! Vasaros renginys bus įsimintinas, originalus ir turės praktinę naudą. Karščiausių pramogų metu nukaldinsime stiprią ir darnią komandą.

Skaityti daugiau...

Kalėdinis Išlikimo Bunkeris

Jūsų Įmonės išlikimo bunkerisIšminuokite juoko bombą. Įmonės Kalėdiniam renginiui virstant išgyvenimo drama, išsiaiškinsite, ar jūsų kolektyvas pasirengęs ne tik aktyviai pramogauti, bet ir vieningai išgyventi, verslo, darbo ir gyvenimo kataklizmas.

Skaityti daugiau...

Komandos formavimo žaidynės sodyboje

Komandos formavimasRenginys vyksta sodyboje ar kitoje pasirinktoje teritorijoje. Teks įveikti įvairaus sunkumo užduotis ir misijas. Kiekviename žingsnyje naujas iššūkis, kuri įveikusi komandos priartės prie tikslo.

Skaityti daugiau...

Išlikimo Bunkeris

Įmonių išlikimo bunkerisĮmonės renginiui virstant išgyvenimo drama, išsiaiškinsite, ar Jūsų kolektyvas pasirengęs ne tik aktyviai pramogauti, bet ir vieningai išgyventi, verslo ir komandinio darbo kataklizmas.

Skaityti daugiau...