Atsiliepimai - Mergvakariai, Mergvakarių įspūdžiai

Mergvakariai, Mergvakarių įspūdžiai

Mergvakario renginių dalyvių įspūdžiai, vertinimai, atsiliepimai...

Rašyti atsiliepimą...
Justė
Mergvakaris Policijoje
2017-05-03
Apie tokią pramogą žinojau iš anksčiau buvusio mergvakario. Visa kita paieška internete.
Pramoga visos merginos liko patenkintos, su gera nuotaika ir įspūdžiais.
Vedėjai buvo šmaikštūs, o svarbiausia neperžengė "ribų". Vertinam labai gerai.
Nepriimtinų užduočių nebuvo.
Nuobodžių dalių nebuvo.
Norėjosi daugiau pamėginti pašaudyti, bent 3 bandymai...
9 balai, nes visada yra kur tobulėti ;)
Inga
Policijoje
2015-02-12
Noriu padėkoti Jusų komandai uz superini renginį. Renginys patiko visoms merginoms, vedejai saunūs, kulturingi, mokantis issisukti iš merginų provokacijų ir nenukrypti nuo savo darbo, viskas buvo super. Nepriimtinų užduočių nebuvo, nuobodžiauti taip pat neteko, laikas prabėgo nepastebimai. Dar karta ačiū. Padėkokit vedėjams.
Dainora
2015-01-05
Apie renginį sužinojome internete beieškant informacijos kaip smagiai ir įdomiai praleisti laikà. Visoms dalyvėms labai patiko ir vedėjai ir paruošta programa. Ačiū,kitom draugėm tikrai rekomenduosim :)
Živilė
2014-10-06
Viskas buvo labai gerai , berniukai labai faini isradingi ir linksmi... esame visos patenkintos nuostabiais ir graziais programos vedejais :) aciu.
Asta
2014-09-08
Sveiki vyručiai, apie Jus sužinojome ieškodamos idėjų internete. Renginys patiko visoms dalyvavusioms merginoms, vedėjai buvo puikūs, 10 balų. Uzduotys buvo smagios ir tinkamos tokiam vakarui :)
Ačiū ;)
Rūta
Mergvakaris Su Policininkais
2014-08-18
Labai ačiū jums už nuostabų mergvakarį, kuris įvyko rugpjūčio 15 d. Kaune 16 val. Visoms merginoms viskas patiko, kad jos net be žado buvo ilgam, o paskui tik ėmė aptarinėt, joms absoliučiai viskas patiko ir dar įspūdį dare tai, kad buvo gražūs vaikinai, čia buvo didelis pliusas, o man fotografuojant ir žiūrint į viską iš šalies taip pat viskas atrodė super! Dar kartą dėkui ir nuo visų merginų bučkiai vaikinukams, kurie buvo šaunūs. Rekomenduosime jus ir kitiems.
Gintarė
2014-08-18
Renginys patiko ne tik daugumai, bet visoms. Nuotaka buvo labai patenkinta, susilaukiau komplimentų dėl puikaus pasirinkimo.
Oj, vedėjai tikrai šaunūs vyrukai, linksmi, draugiški, griežti kur reikia (suprantama, juk kitaip nebus tvarkos ir efekto). Matosi, kad puikiai išmano, ką daro.
Na, mes visos merginos ne drovuolės, todėl mums su užduotimis nebuvo jokių bėdų. darėm visas ir labai smagiai. Tiesa, buvo su mumis piršlienė (jai jau netoli 50), tai ji kai kur stabdė eismą, na bet čia suprantama, amžius gi vis tiek :)
Žodžiu, perduokit vaikinams, kad viskas buvo labai super. 10 balu.
Rimantė
Mergvakaris Su Policininkais
2014-07-11
Internetas tiesiog šaukia apie mergvakarį su karštais policijos vyrukais :)
Renginys patiko absoliučiai visoms dalyvėms! Net ir fotografui:)
Vedėjų darbas - išties labai rimtas:) Viską kuo puikiausiai atliko :) o kas keisčiausia - nei karto nenusijuokė :D
* Manyčiau, kad užduotys buvo visos priimtinos :) Viskas puikiai :)
Dėkojame už puikią popietę :) Visos tikrai liko sužavėtos :) ir dar ilgai aptarinėsime viską :))
Taip pat, labai smagu - kad leidot fotografuoti :)) Nuotraukos visos keliančios šypseną :) na o vyrukai - merginoms galvas apsuko :) tik ir girdėjau - koks gražus tas, o koks gražus anas :))))
Gražios dienos bei sėkmės renginiuose :) Te visos merginos būna - atsidavusios pramogoms, užduotims :))
Aurelija
2014-06-16
Mielieji, visas vakaras buvo SUPER!!!! Jūsų vaikinukai Paulius ir Andrius buvo nerealūs:) Mūsų jaunoji sakė dar ilgai tą dieną prisimins:) o mes visos likusios irgi prisiminsime, nes raumenis kojų skaudėjo tai juodai :D Tikrai vyrukai viskas buvo labai liuks ir tik geriausi linkėjimai Pauliui ir Andriui :) Sėkmės Jums toliau ;)
Neringa
Mergvakaris Policijoje su Pareigūnais
2013-07-24
Mergvakario Renginys labai patiko
visoms :D vedejai labai gerai pasiruose,viska s buvo nuostabu,isvarg inot net kojytes visom skaudejo :D nebuvo akimirkos kad butu nuobodu,visa rengini juokas vos ne iki asaru,saunuolia i berniukai :) sake paneles dar mielai pakartotu :) linkejimai is elektrenu policininkams vedejams, jus saunuoliai :)
Eglė
Mergvakaris Policijoje su Pareigūnais
2013-07-18
Apie Mergvakarį Policijoje sužinojau internete. Mergvakario renginys patiko visoms merginoms. Vedėjų darbas atitiko visus lūkesčius. Tikrai nebuvo nuobodžių ar nepriimtinų užduočių ar žaidimų. Labai ačiū Mergvakarių Policijos pareigūnams už gerai praleista laiką, butinai rekomenduosime ir kitoms merginoms.
Violeta
Mergvakaris su Policijos Pareigūnais
2013-07-02
Visu pirma noreciau padekoti uz puiku rengini - Mergvakaris Policijoje. Viso sito nepamirsime ilgai... apie jus suzinojau per interneta,iesko dama idomesnio mergvakario sesei. Renginys patiko visom- visa likusi vakara kalbejom tik apie tai kaip viskas buvo ir prisiminem darytus zaidimus ... Vedeju darbas buvo labai organizuotas... mes buvom paselusios :) bet mum nieko netruko... Uzduotys mhmm..viskas buvo puiku,taip turejo atrodyti akcija policijos. Nuobodu tikrai nebuvo,buvo lb lb linksma,juoking a ir nepakartojama.. .
Eglė
Mergvakaris Policijoje
2013-07-01
Jūsų darba vetiname 10/10.
Šio mergvakario metu patyrėme visko - ir juoko ir veiksmo. Potyriai nerealus.
Nuotaka niekad nepamirš šios šventėms.
Ačiū!!!
Simona
mergvakaris labai patiko
2013-07-01
Sveiki,
mergvakaris labai patiko, viskas buvo daug geriau nei būvo tikėtasi mūsų lūkesčius, vedėjai fatastiški puiki iškalba, programa taip pat nereali, užduotys labai įdomios ir įtraukiančios, visos likome sužavėtos, kaip vedėjai išsisuka iš pačių netikėčiausių situacijų.
Žodžiu - viskas buvo TOBULA! :)
AČIŪ JUMS
Akvilė
Mergvakaris Policijoje
2013-07-01
Renginys tikrai labai patiko ir man ir merginom. Vedejai nerealus, renginio metu sugebejo sukurti tokia atmosfera, kad visos pasijutom lyg filme, kurio metu belaukiant sekancio kadro virpa visas kunas.
Suzinojau is praeito mergvakario, kuriame pati dalyvavau. Tema buvo statybininkai. Labai buvo saunus vaikinukai.
Virga
Mergvakaris Policijoje
2013-07-01
Labai trumpai- BUVO SUPER! :))))
Indrė
Mergvakaris Su Policininkais
2013-07-01
Apie jus suzinojo viena drauge is savo drauges - ji turejo pas jus mergvakari ir labai gerai apie jus atsiliepe :) Renginys patiko visoms, vaikinai saunuoliai - reikia daug drasos stoveti pries neprognozuojama buri merginu :) Tam is tikro labai padeda akiniai nuo saules - jokio tiesioginio akiu kontakto :) Nors mes po to svarstem, ar vienas is vedeju per juos ka nors mate be savo "dioptriju" :))

Del uzduociu, tai labai saunu, kad vaikinai laiku ivertino visas ribas ir ju neperzenge, primygtinai nereikalavo daryti, ko nenorejom. Is tikro tos dvi valandos praejo labai greitai ir kai jau pamatem, kad pabaiga, tai buvo siek tiek gaila, kad taip greit viskas baigesi :) Ka kita karta galetumete daryti geriau tai negaliu dabar pasakyti - mintyse vis dar "lukstenasi" visas vakaras :) Aciu nuo visu merginu!!!
Agnės atsiliepimas
Mergvakaris Statybose
2013-02-04
Apie Mergvakarį Statybose:
"Dėkoju labai už Jūsų didelį darbą, viskas buvo labai gerai. Visom Merginom patiko, visos patenkintos, o Jūsų frazės dar sekančią dieną erzino jau grižusius vyrus."
Irena
Mergvakaris - Statybose
2012-12-13
Ačiū už šaunų vakarą - juokėmės iki pažaliavimo :D. Viskas nepriekaištinga i padaryta