Mergvakario renginiai

Mergvakaris – Jaunąjai ir Draugystei organizuojama šventė. Kad nekiltų nerimo ir įtampos organizuojančių draugių tarpe, ir kad mergvakario idėjos virstų aktyviu renginiu, nuotykiais ir pramogomis, verta pasitarti su profesionaliais organizatoriais.

"Renginių Kalvėje" jau ketverius metus organizuojami mergvakarių renginiai. Patyrę ir profesionalūs vedėjai pasirūpins, kad šypsena puoštų kiekvienos iš Jūsų veidą. Teminių renginių metu gausite gerą dozę veiksmo, juoko ir adrenalino. Mergvakarių idėjos "Renginių Kalvėje" virsta realybe.

Mergvakaris - Policijoje

Mergvakariai, Mergvakaris, Policijoje, su Policijos PareigūnaisUniformuoti pareigūnai Jūsų mergaitišką būrį parengs akistatai su amžinais nusikaltėliais – vyrais, ir sulipdys iš jūsų vieningą pareigūnių rinktinę. Mergvakaris – Policijos pareigūnės – tai kraują kaitinantis nuotykis uniformuotų vyrų priežiūroje. 

Skaityti daugiau...

Mergvakaris - Statybose

Mergvakariai, Mergvakaris, Statybininkai, StatyboseAr tikrai statybininko profesija vyriška? Statybininkai su darbo užgrūdintais raumenimis, charakteriais ir liežuviais, pasirūpins, kad mergvakaryje netrūktų aktyvių, juoką keliančių užduočių. Pramogausite kaip vieninga brigada.

Skaityti daugiau...

Mergvakaris - Pas daktarus

Mergvakariai, Mergvakaris, Medicinos, SeselėsŽavūs daktarai pavers Jūsų būrį seselėmis - įskiepys, kad visa farmacija yra bejėgė, lyginant su Jūsų seksualumu. Įgysite gebėjimų, būtinų vedybinėje ligoninėje, gydant amžinus pacientus - vyrus.

Skaityti daugiau...

Nuotakos pagrobimas

nuotakos-pagrobimasNorite nustebinti savo ištekančią draugę? Mes Jums padėsime!!! Jaunosios pagrobimas, taps viena įspūdingiausių mergvakario dalių. Garantuojame - patirtą nuotykį Jaunoji atsimins ilgam. Netikėtumas, greitis, aistra, juokas - visa tai nuotakos pagrobimo metu.

Skaityti daugiau...