(TM) Protų mūšis – tai intelektualus komandos formavimo renginys, tinkamas organizacijos šventės praturtinimui ir oficialaus renginio neoficialiai daliai!

(Ne)tradicinis protų mūšis – NEbūk kopūstgalvis, tai nepaprastas protų mūšis, tai pramoginis ypatingai pašėlęs vakarėlis, kurio metu netrūks azarto, juoko, aktyvių užduočių ir net dainų.

Ar nebijote, jog jūsų kolektyvas nepasieks metų tikslų dėl per mažo smegenų tūrio? Parodykite sodininkams kad Jums ne kopūstai vietoje galvos. Patikrinkite, kiek sveria Jūsų smegenys švenčių metu! Nebūkite kopūstgalviais ir dalyvaukite Protų mūšyje!

Nesate dalyvavę panašaus tipo renginiuose – protmūšiuose, protų kovose? Nerimaujate, jog nežinosite atsakymo ar apsijuoksite leptelėdami ką nors pro šalį savo komandai?

Ne bėda!

Atsakymui į klausimą duodama 1 minutė (ar mažiau) – tik padidina azartą. Komandai galvojant atsakymus, gimsta įdomios ir smagios diskusijos, pakurstančios komandinę dvasią ir ištirpdančios įtampą. O atsakymų paskelbimas susilaukia įvairių reakcijų: nuo gausių ovacijų iki šypsnio ar minties: „Juk žinojau!“. Tad pabandyti tikrai verta!

Pinokiui už melavimą augo nosis, o Jums, už nežinojimą, vietoj galvos gali iššokti kopūstas! Netapk kopūstgalviu ir dalyvauk Protų mūšyje!

Renginio informacija

Renginio proga: Įmonės kolektyvo šventė, įmonės suvažiavimas, įmonės sąskrydis, įmonės jubiliejus, komandos formavimas ir kt.
Renginio vieta: Sodyba, salė, Jūsų biuras ...
Renginio trukmė: ~2 val.
Dalyvių kiekis: Programa pritaikoma ir keliems, ir keliems šimtams.
Renginio kaina: Nuo 350 €

Renginio kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties. Teiraukitės