10 patarimų sėkmingam vaiko gimtadieniui

  1. Vaiko gimtadienis - labai svarbi diena tiek vaikams, tiek tėveliams, todėl dauguma tėvelių nori, kad ši diena būtų ypatinga, o tai kelia daug streso. Kad to išvengtumėte, šventę pradėkite organizuoti kuo anksčiau.  
  2. Parinkite vaiko gimtadienio temą. Vaikams labai patinka teminės šventės. Svarbu, kad gimtadienio tema atitiktų vaiko amžių ir jo mėgstamus personažus: Policininkas, Haris Poteris ir t.t.
  3. Dalyvių sąrašas. Kartu su vaiku nuspręskite, kas bus pakviestas į vakarėlį. Ką kviesti, o ko ne, leiskite nuspręsti jubiliatui.
  4. Žaidimai vaiko gimtadieniui. Pasirūpinkite žaidimais ir kitu vaikų laisvalaikiu. Žaidimai turėtų atitikti vakarėlio temą, vaikų amžių ir, žinoma, jie turėtų būti įtraukiantys ir aktyvūs.
  5. Gimtadienį švęsti pradėkite nuo pat ryto, kai tik vaikas pramerkia akis. Pasakykite, kad šiandien jo gimtadienis ir kiek metų jam sukako. Paruoškite mėgstamiausius vaiko pusryčius.
  6. Jubiliatą aprenkite puošniai. Gimtadienis vaikui yra ypatinga šventė, tad mažasis turėtų ypatingai ir atrodyti.     
  7. Svarbu parinkti tinkamą gimtadienio dovaną, kurios nori ir laukia vaikas. Tai nebūtinai turi būti brangus pirkinys, bet jis turėtų atitikti vaiko, o ne vien tėvelių norus. Dovaną įteikite antroje dienos pusėje.
  8. Populiaru vaiko gimtadienio šventei samdyti profesionalius vaikų pramogų organizatorius. Ieškant pramogų organizatoriaus svarbu atsižvelgti į jų turimą patirtį, siūlomų pramogų kokybę, naudą ir saugumą renginio metu.
  9. Į pramogas vaikams įsitraukite patys ir įtraukite likusius suaugusius. Jubiliatui ir jo draugams tai tikrai labai patiks - taip jie pasijaus ypatingais. 
  10. Šventinei dienai atėjus į pabaigą, su vaiku aptarkite dienos įspūdžius. Sužinokite, kas vaikui buvo priimtina, o kas ne.