Meniu
Klientų Atsiliepimai
Orientacinės varžybos patiko visiems. Programa 10 balų. Personalas labai patiko ir kaip vedė ir pristatė nuotraukas bei apdovanojo. Organizavimo procesas – 10 balų.
Renginys buvo fantastiškas, jau seniai taip smagiai leidome laiką. Scenarijus be galo įspūdingas, pasijutau lyg filme. Tikiuosi dar teks su Jumis susidurti. Viso kolektyvo vardu – Ačiū 🙂
Renginys visiem patiko, pakelė nuotaiką visiems ir renginys praėjo puikiai ir linksmai. Vedėjai atliko puikiai savo darbą, mes esam patenkinti 100%.
Renginys visiems labai patiko Patiko, užduotys nebuvo sudėtingos, tačiau azartiškos 😊 Kaip visada puikus personalas! Organizavimo procesas – Tik teigiamai. Šimta procentinis dėmesys klientui, įsiklausymas į jo lūkesčius ir norus. Bendrų sprendimų ieškojimas. Ačiū dar kartelį visai komandai!
Pirmiausia noriu nuoširdžiai padėkoti Jums, renginys buvo tikrai puikus, viskas kaip ir norėjome! Programos turinys ir pačios orientacinės užduotys labai visiems patiko, buvo nematytos, įdomios ir įtraukiančios. Visi liko maloniai nustebinti kūrybingumu ir išpildymu Renginio vedėjai – 10/10! Labai šilti, charizmatiški, puikiai jautė publiką ir sukūrė tikrai smagią atmosferą. Dar kartą ačiū už puikią patirtį…
Noriu padėkoti, visiems labai labai patiko žaidimas! Renginio vedėjas 1000 balų! 💚
Renginys patiko absoliučiai daugumai, tiek klientams, tiek darbuotojams, tiek užsienio svečiams. Renginio techninis įgyvendinimas atliktas visiškai sklandžiai, be trikdžių, kaip ir turi būti, buvo ramu, kad viskas yra sužiūrėta, toks peace of mind. Labai šauni personalo komanda, visi supratingi, paslaugūs ir tikras malonumas su jumis dirbti. Bendrai įvertinus viską nuo A iki Z, esame patenkinti…
Ačiū labai, žaidimas labai patiko daugeliui darbuotojų. Programa taip pat. Vedėjas puikus, kai kurie kolegos pasakė , kad galime ir sekančiam renginiui pasikviesti būtent jį😊. Po susitikimo visa komunikacija vyko sklandžiai, vertinu puikiai😊. Ačiū jums labai tikrai, viršijote mano lūkesčius ir tas maloniai nustebino, prieš renginį jaučiausi ramiai ir mėgavausi juo su kitais kolegomis.
Nuoširdžiausias AČIŪ viso TIKKURILA kolektyvo vardu už pakilios nuotaikos kūrimą, profesionalų bendravimą ir įtraukiantį žaidimo organizavimą. Geriausi linkėjimai Jonui už puikų koordinavimą. Tikiuosi – iki kitų kartų.
Olimpiada patiko daugumai, kolegos įvardina Jūsų dalį, kaip profesionaliai organizuotą, kokybišką ir sukėlusią daug juoko. Programos užduotys gerai atrodo, labai derėjo su pasirinka vieta, buvo linksma. Buvo sklandi ir savalaikė komunikacija. Profesionalus ir smagus kolektyvas.