Grįžti į atsiliepimų sąrašą
Vestuvių renginiai, Vedėjai, Piršliai

Vestuvių renginiai, Vedėjai, Piršliai

Vestuvių renginių (Vestuvinių renginių) dalyvių įspūdžiai, vertinimai, atsiliepimai

Tolbula

Šventė buvo tobula, svečiams labai patiko, visi pilni įspūdžių. Jono Savicko vedamoje šventėje dalyvavome ne pirmą kartą, todėl iš anksto žinojome ko norime. Profesionalus vedėjęs, puikia atliekantis savo darbą. Didžėjus Edgaras taip pat puikiai atliko savo darbą, šoko net tie svečiai, kurie nėra labai dideli mėgėjai šokti 🙂 AČIŪ už tobulą šventę.

Rūta

Lina

Arno vedami renginiai visada profesionalūs, puikiai organizuoti ir nuotaikingi. Jis turi talentą sudominti, išjudinti ir įtraukti visą kolektyvą, o šmaikštūs, bet korektiški juokai visus pralinksmina, bet ne suglumina. Drąsiai rekomenduojame jį tiek įmonių renginiams, tiek asmeninėms šventėms. Dėkui už puikias ir įsimintas akimirkas!

Jurgita

Norėtusi tiek daug visko parasyt, bet reziume – jei dar reiks organizuot bet kokį renginį, be abejonių kreipsiuosi į jus! Vestuvės – PASAKA! Nebuvo nei vieno nepatenkinto, priesingai – visi iki siol įvardija mūsų vestuves kaip vieną iš geriausių dalyvautų renginių. Puikiai susidirbusi ne tik vedejo ir dj, bet ir visa organizatorių komanda, dar kartą AČČČČIŪŪŪŪ.

Odeta ir Marius

Be galo džiaugiamės, kad mūsų ypatingos šventės vakaro vedimą turėjome galimybę patikėti Antanui ir jo kolegai dj Dariui. 🙂 Jie puikiai pasirūpino visa atmosfera nuo pasakiško salės apšvietimo iki nepakartojamo renginio pravedimo, ir viso jo koordinavimo. Vestuvių vakaras praejo labai jaukiai ir linksmai bebraukiant juoko ašaras 🙂 Šventę norisi pakartoti dar ir dar, viskas prabėgo kaip akimirka..Didžiulis AČIŪ dar kartelį už viską! Jūs pranokote visus mūsų lūkesčius! Svečiai liko sužavėti! Esate tikri profai! Linkiu Jums didžiausios sėkmės ir vis augančio žiauriai Jumis patenkintų klientų rato!

Rita

Visada isivaizdavau, kad lauksiu savo vestuviu su nerimu, nes pergyvensiu del visu vakaro detaliu. Kad sveciai butu patenkinti kad butu nenuobodu ir pan. Taip ne is tolo nbuvo. Renginiu kalves komanda pasirupino visa vakarine programa ir vskas buvo TOBULA!!! Organizatoriai apgalvojo VISKA apie kai kurias detales net nebutumeme patys su vyru pagalvoje. Vedejas Dovydas ir dj puikiai dirba kartu ir labai jaute visa publika, liko patenkinti ir senesni ir jaunesni sveciai. Sekmes jums drbuose!!!

Monika

Aš ir mano jaunikis buvom visom keturiom už netradicines vestuves. Daug ieškojom internete, klausinėjom pažįstamų ir kažkas rekomendavo Renginių kalvę. Dabar jau ir mes rekomenduojam šiuos organziatorius visiems pažįstamiems. Apskritai, supratau kaip gerai yra užsisakinėti paslaugas iš agentūros – daug patikimiau, o ir komanda būna susidirbusi. Kaip ir priklauso, vestuves atsiminsiu kaip gražiausią ir labiausiai cool įvykį mano gyvenime. Visi svečiai, o ir mes su vyru sužavėti – AČIŪ JUMS. Aptarnavimas – superinis, organizacinis procesas ėjo kaip per sviestą, apie vedėją Joną ir dj išvis trūksta žodžių apsakyt kaip viskas buvo super. Vedėjas puikiai prisitaikė prie publikos, buvo labai iškalbingas, turi labai gerą irk as svarbiausia – pamatuotą hmoro jausmą, buvo idealios netradicinės vestuvės…

Inga

Patikėjome savo vestuvių vakarinę dalį organizuoti Renginių kalvei ir tikrai nenusivylėme! Vakar kaip tik rekomendavau jus ir vedėją Joną draugams, kurie ieškosi vestuvių organizatorių paslaugų. Vedėjas pavyzdingai tvarkėsi su publika, liko patenkinti tiek seneliai ir tėvai tiek jaunoji karta. Manau, geras vedėjas yra šventės kirtis, todėl labai giriu ir rekomenduoju Joną! Aplodismentai ir DJ bei apskritai visai Jūsų įmonei. Pas Jus dirba tikri profesionalai, be jokios abejonės ir baimės patikėsiu Jums organizuoti ir kitą renginį.

Nerijus ir Justina

Be galo esame laimingi, kad turėjome galimybę mūsų ypatingos šventės vakaro vedimą patikėti Antanui bei dj Dariui 🙂 Jau po pirmo susitikimo su Antanu, net nekilo abejonių, kad savo šventės vakarą norime patikėti būtent šiam žmogui. Viskas buvo tiesiog TOBULA: salės apšvietimas, dj įranga,muzika, linksmi, originalūs ir nebanalūs žaidimai, energingas ir be galo linksmas viso vakaro vedimas. Ne tik mes, bet ir visi šventėje dalyvavę svečiai liko labai patenkinti. Dar kartą didelis AČIŪ Antanui ir dj Dariui! 🙂

Kipras

Arnai ir Juozai (Dj) visų pirma didelis AČIŪ Jums!!!! Šie vaikinai verti visų įmanomų pagyrimų, nustebino mūsų šeimą bei susirinkusius svečius savo profesionalumu, gerąją to žodžio prasme. Šilti, malonūs, linksmi žmonės sukuriantys bei palaikantys nuostabią nuotaiką bei emociją viso renginio metu. Superinė programa, žaidimai ir visa kita. Mūsų svečiai labai džiaugėsi nuostabia švente ir šių vaikinų dėka, po vestuvių teko klausyti svečių puikius atsiliepimus, kas visą šventę daro dar nuostabesnę! Be galo AČIŪ už Jūsų neįtikėtiną staigmeną kuri privertė visus neįtikėtinai nustebti :)))

Rugilė

Sakome didžiulį AČIŪ vedėjui Dovydui, DJ ir visai Renginių kalvės organizacijai  Likome patenkinti viskuo: organizacija buvo puiki – apgalvoti visi aspektai, labai malonus ir rūpestingas bendravimas  Renginio vedimas – Dovydas puikiai jautė susirinkusius svečius, puikus ir subtilus humoras, nebuvo jokių “kaimietiškų“ raginimų išgerti ar panašiai, pati programa, užduotys buvo nematytos ir labai originalios, Dovydas įjungė net ir “neaktyviuosius“ svečius, DJ puikiai parinko muziką. Siunčiame su vyru šilčiausius linkėjimus, dirbkite taip ir toliau! ;)))

Julija

Nuoširdžiai dėkoju visai Renginių kalvės komandai. Jau nuo pat pirmo susitikimo susidariau labai gerą įspūdį, nes buvo labai šiltai ir maloniai bendraujama. Buvo apgalvota kiekviena smulkmena, o svečiai dar iki šiol teiraujasi vedėjo kontaktų. Programa buvo be galo originali ir niekur nematyta, manau, kreipsiuosi į Jus ir dėl kitų renginių, ne tik dėl vestuvių, rekomenduoju Jus visiems pažįstamiems, dar kartelį AČIŪ!

Rašyti atsiliepimą

Strong Testimonials form submission spinner.
rating fields
vertinkite | rašykite >>>

Patiko renginys? Sužinokite apie dabar siūlomus renginius

Žiūrėti renginius