Meniu
Klientų Atsiliepimai
Orientacinės varžybos patiko visiems be išimties. Ir jaunesni ir vyresni labai įsitraukė į veiklą, aktyviai dalyvavo ir tikrai smagiai leido laiką. Po varžybų dar ilgai turėjome apie ką kalbėti, visi aptarinėjo susidariusias situacijas, dalinosi įspūdžiais. Programos turinys – tobulas. Teko gerai pasukti galvas, kad išspręsti visas užduotis, bet visi buvo motyvuoti, tad tikrai niekas nenuobodžiavo….
Apie „Išlikimo bunkerį“ perskaitėme Jūsų internetinėje svetainėje ir programa iš karto patraukė dėmesį. Programa pateisino mūsų lūkesčius su kaupu! Labai gerai, jog į užduotis buvo įtrauktas visas kolektyvas, niekas nesėdėjo be veiklos. Patiko, kad užduotys atitiko renginio temą ir kiekviena jų turėjo potekstę. Kolektyvas be galo smagiai praleido laiką. Vedėjai tikri profesionalai ir neieškantys žodžio…
Puikiai Jus prisimenu ir Jūsų vestą renginį geriausiom emocijom:)
Ačiū visai Jūsų komandai už šauniai atliktą darbą! Mūsų kolektyvas gavo gerą puikios nuotaikos užtaisą. Programa iš tiesų labai originali ir įdomi. Patiko visos užduotys, matosi, jog vedėjai yra patyrę, sugeba įtraukti dalyvaujančius į programą bei puikiai valdo situaciją. Būtinai rekomenduosime Jus.
Visos BALTO grupės vardu dėkoju už FANTASTIŠKĄ renginį!!! Penktadienį turėjome be galo jaukią atmosferą, azartišką veiklą, skanų maistą, tobulą aptarnavimą ir visą laiką jautėmės atsipalaidavę, nes buvome PROFESIONALŲ rankose 🙂 Atsiliepimai man į telefoną krito ir vis dar krenta visais įmanomais kanalais. Tokio pasisekimo ir norėjau. Nors tiesą sakant, manau, kad pavyko geriau :)) Visai…
Ačiū labai, jus estate labai šauni komanda ir labai malonu su jumis dirbti 😊
Renginys buvo puikus. Vedėjas Maksas labai šauniai dirigavo kolektyvui, išjudino visus. Viskas buvo sustyguota, viskuo pasirūpinta, mums reikėjo tik atsipalaiduoti ir mėgautis. Ačiū Renginių kalvės kolektyvui ir asmeniškai Gretai 😉
Nuoširdžiausias AČIŪ viso TIKKURILA kolektyvo vardu už pakilios nuotaikos kūrimą, profesionalų bendravimą ir įtraukiantį žaidimo organizavimą. Geriausi linkėjimai Jonui už puikų koordinavimą. Tikiuosi – iki kitų kartų.
Tik patys geriausi atsiliepimai! Tai komanda, dėl kurios pastangų, profesionalumo ir suteikiamų paslaugų kokybės visas renginio planavimo procesas buvo ypač lengvas ir paprastas. O net ir iškilusios netikėtos problemos buvo akimirksniu ir be papildomų rūpesčių išspręstos. Labai džiaugiuosi, jog pasirinkau Renginių kalvę kaip pagrindinį mūsų įmonės 30-mečio jubiliejaus šventės partnerį.
Noriu padėkoti už tikrai puikiai išpildytą mūsų žaidynių etapą. Kolegoms ir man tikrai labai patiko! Ir atskyri pagyrimai Maksui ir Kevinui. Nors nesamdėme renginio vedėjo, bet Maksas puikiai atliko šį vaidmenį, tikrai puiki komunikacija iš jo pusės!