Meniu
Klientų Atsiliepimai
Ačiū už renginį, visi pavargę, bet labai patenkinti – ir veiklomis, ir maistu. Ir sodyba tikrai pateisino lūkesčius – tvarkinga, buvo visko, ko reikia ir šeimininkai draugiški. Barmenai ir DJ irgi puikiai pasirodė Žodžiu, viskas tiko ir patiko.
Apie „Išlikimo bunkerį“ perskaitėme Jūsų internetinėje svetainėje ir programa iš karto patraukė dėmesį. Programa pateisino mūsų lūkesčius su kaupu! Labai gerai, jog į užduotis buvo įtrauktas visas kolektyvas, niekas nesėdėjo be veiklos. Patiko, kad užduotys atitiko renginio temą ir kiekviena jų turėjo potekstę. Kolektyvas be galo smagiai praleido laiką. Vedėjai tikri profesionalai ir neieškantys žodžio…
Esame labai patenkinti renginiu, daugumos atsiliepimai labai geri. Programa įtraukianti ir nenuobodi, vedėjas puikiai atliko savo darbą, nuo pat pradžių vakarą paimė į savo rankas ir buvo puikus energijos užtaisas😊 Renginys suorganizuotas ir jam pasiruošta labai gerai.
Dėkui už super organizavimą! Visiems iki vieno labai patiko vedėjų darbas ir bendravimas su publika. Vakaro programai buvo pasiruošta labai atsakingai. Komunikacija iš organizatorių pusės buvo sveikai aktyvi ir labai informatyvi. Matėsi, kad darbas, kurį atlieka personalas, jiems patinka.
Dėkojame už pagalbą organizuojant Estrella komandos vasaros renginį. Renginys visiems patiko! Girdėjau tik gerus vertinimus, kolegos dėkingi 😊 Programa buvo sklandžiai sudėliota ir nuosekliai vykdoma. Vedėjai įsiminė savo profesionalumu, tvirtumu, humoro jausmu bei saugos reikalavimų paisymu. Renginio proceso organizavimas vyko sklandžiai, viską pavyko suderinti laiku, gavome gerus praktinius patarimus. Iki kito karto! 😊
Darkart dėkui už puikiai praleistą laiką. Varžybos patiko visiems dalyviams. Programa tikrai gera, klausimai nėra nei lengvi, nei neįmanomi. Personalas ir organizavimas labai šaunus. Tiek dėl pagalbos, tiek visos informacijos apie varžybas ir per varžybas. Gretai, paslaugiai ir profesionaliai.
Varžybos patiko daugumai kolegų, visi aktyviai, entuziastingai ir įsitraukę dalyvavo. Užduotys buvo sudėtingos, bet įdomios ir įveikiamos (gerai, kad vaikščiojo „pagalba“😊). Viso renginio programa taip pat buvo šauni, neįkyri su daug juoko, muzikos ir azarto. Vedėjas Dovydas atliko savo darbą puikiai. Mes labai dėkojame ir džiaugiamės už sklandų ir profesionalų renginio organizavimo procesą: pateiktas rekomendacijas,…
Dar kartą dėkui už varžybų organizavimą.
Kolektyvo vardu norėčiau padėkoti už puikų renginį ir Jūsų komandos profesionalumą!
Mielas, Renginių kalvės, kolektyve! nuoširdžiai dėkoju už puikiai pravestą Tobio grupės renginį. Iš Jūsų pusės, viskas buvo puikiai suorganizuota ir išpildyta. Džiaugiuosi, kad pasirinkau Jus, pravesti mums labai svarbų renginį – Tobiadą. Drąsiai rekomenduosiu Jūsų kompaniją savo kolegoms – įmonių personalo vadovams. Sėkmės Jūsų darbuose!!!