Meniu
Klientų Atsiliepimai
Nors dalyvavo ne visi kolegos dėl kaitinančio oro, tačiau džiaugėsi visi, net ir už dalyvajančiuosius 🙂Užduotys buvo aktyvios, smagios, komandiškos. Personalas – labai smagūs, aktyvūs ir motyvuoti gebantys žmonės. 🙂 Viskas vyko sklandžiai ir aiškiai.
Dėkojame už šaunų renginį! Gerai organizuotas procesas, organizatorių dėmesys, lankstumas ir įsiklausymas. Labai geri komandiniai užsiėmimai ir superinė žaidimų vedėjų komanda! Ačiū už puikią emociją ir potyrius.
Orientacinės varžybos patiko daugumai. Personalui neturime jokių priekaištų, vertiname gerai. Viskas pavyko sklandžiai ir be priekaištų.
Puikiai Jus prisimenu ir Jūsų vestą renginį geriausiom emocijom:)
Tokių renginių pliusai yra suartėjimas su darbo kolektyvu. Vedėjams tik pliusai.Matosi,kad jau patyrę vesti tokius renginius.Labai lengvai valdė ir kontroliavo visą renginį.
Nuotolinis renginys patiko daugumai, įspūdžiai labai geri ir patiko visiems. Renginio programą vertiname labai gerai. Vedėjas linksmas, pozityvus, kaip įmanydamas bandė įtraukti nuotolinę publiką.
Viskas puiku, gal kiek sušalom, bet taip jau toj Lietuvoj būna 🙂 Varžybų turinys smagus ir įtraukiantis. Personalo darbą vertiname nuostabiai, visi dėmesingi ir darbui atsiduoda 100%. 10 balų.
Renginys patiko daugumai, renginiu džiaugėsi visi darbuotojai ir emocijomis nenustojo dalintis visą savaitę po renginio. Vedėjas puikus, įtraukia daugelį dalyvių, pastebi visus ir nepraleidžia pro akis menkiausios situacijos. Tikrai kviestumėme jį vėl į organizuojamą renginį. Renginio organizavimo procesą vertinčiau profesionaliai ir lanksčiai, prisitaikant prie kliento norų ir lūkesčių. Jautėsi, jog norisi suorganizuoti renginį, kuriuo džiaugsis…
Norėjau dar kartą padėkoti už suorganizuotą ir pravestą šaunų Naujametinį TVC Solutions, UAB įmonės vakarą. Pasirinkta vakaro tema – žaidimas „Raktas“ tikrai nenuvylė, o nustebino savo užduotimis, kurių įvykdymui reikėjo gerai „pasukti“ galvas 😊 Nepriekaištingas renginio vedėjo Dovydo ir asistento darbas, puiki DJ muzikinė programa. Ačiū Jums labai!!! 😊
Varžybos patiko daugumai kolegų, visi aktyviai, entuziastingai ir įsitraukę dalyvavo. Užduotys buvo sudėtingos, bet įdomios ir įveikiamos (gerai, kad vaikščiojo „pagalba“😊). Viso renginio programa taip pat buvo šauni, neįkyri su daug juoko, muzikos ir azarto. Vedėjas Dovydas atliko savo darbą puikiai. Mes labai dėkojame ir džiaugiamės už sklandų ir profesionalų renginio organizavimo procesą: pateiktas rekomendacijas,…