Meniu
Klientų Atsiliepimai
Renginys patiko visiems, užprogamavo visus gerai nuotaikai 😉 Programa gera, buvo ir lengvesnių ir sunkesnių ir loginių užduočių, gerai, kad viskas paremta ne tik fizine jėga. Romas ir Ovidijus puikūs, siunčiame linkėjimus. Renginio organizavimo procese viskas sklandžiai, esame patenkinti.
Tokių renginių pliusai yra suartėjimas su darbo kolektyvu. Vedėjams tik pliusai.Matosi,kad jau patyrę vesti tokius renginius.Labai lengvai valdė ir kontroliavo visą renginį.
Renginys patiko manau visiems. Man ypac patiko rungtys. Vedejui tik geri komentarai, pacioj pradzioj gal kiek izanga buvo per ilga , bet po to viskas labai gerai. Organizavimas buvo sklandus, aiskus, bendravimas malonus.
Dėkoju visam Renginių Kalvės personalui už suorganizuotą puikią šventę. Darbas su tokia profesionalia komanda buvo itin paprastas, organizatoriai suprato renginio specifiką ir auditoriją. Rekomenduoju.
Ačiū už puikią gimtadienio pramogą. Orientacinės varžybos patiko visiems svečiams. Daugelis tokio tipo varžybose dalyvavo pirmą kartą. tad žaidimas buvo tikrai įtraukiantis. Turinys, idėja, trukmė tobulai tiko. Personalo darbas – 10/10 Organizavimo procesas – Intensyvus, bet rezultatyvus. Ačiū. 😊
Renginys tikrai patiko visiems – dalyviai liko sužavėti. Programos turinys buvo puikiai apgalvotas, įdomus ir įtraukiantis. Moderatoriaus darbas vertas aukščiausių įvertinimų – 10 balų būtų per mažai! Organizavimas taip pat nepriekaištingas – Greta su komanda, kaip ir visada, atliko nuostabų darbą. Viskas vyko sklandžiai ir profesionaliai.
Renginys patiko daugumai – džiaugėmės, kad buvo vedėjas, kuris visą informaciją galėjo aiškiai pasakyti mikrofonu ir nereikėjo dėl to sukti galvos ar rėkauti surinkinėjant visus į krūvą. Renginio programa mums patiko – džiaugiamės, kad orientacinėse dalyvavo visi kolegos, mažiau ar daugiau kiekvienas prisidėjo prie to bendro tikslo 🙂 Labai patiko, kad orientacinių užduotys buvo nesudėtingos,…
Nuoširdžiai dėkoju už šeštadienį atliktą Jūsų didelį darbą. Nesuklydau pasirinkdama Jus. Mes įpratę prie daugybės renginių, tačiau sportinis variantas lauke mane kiek baugino – todėl džiaugiuosi, kad viskas buvo labai organizuota, labai tiksliai ir įdomiai padaryta. Jūs šioje srityje tikri profesionalai – šaunuoliai. Jumis labai džiaugiuosi. JŪS ŠAUNUOLIAI. AČIŪ.
Visas organizavimo procesas su Greta buvo labai sklandus, maloniai bendravo, maksimaliai padėjo sprendžiant visus einamus klausimus, buvo labai lengva organizuoti, kai taip viskas iki smulkmenų sudėliota, esu labai patenkinta jog papuolė bendrauti būtent su Greta. Apie moderatorių Romą, taip pat vien tik geri atsiliepimai – puikiai pravedė visą pramogą, negirdėjome jokių nusiskundimų, maloniai bendravo ir…
Viskas labai patiko, vedėjas nerealus, užduotys įdomios ir gerai padarytos. Visiems patiko, įspūdžių nemažai liko. Organizavimo procesas taip pat sklandus, nekilo jokių papildomų klausimų ar netikslumų. 🙂 Dėkui labai už gražų renginį!