Meniu
Klientų Atsiliepimai
Renginys buvo nuostabus, vedėjai puikiai pasiruošę. Jus rekomendavo kolega, kuris jau buvo dalyvavęs Jūsų organizuotame renginyje. Visiems labai patiko. Užsakant renginį dvejojau ar sugebėsite įgyvendinti savo scenarijų tokioje mažoje patalpoje, tuo labiau, kad dalyvavo 50 žmonių, bet Jūs pranokote mano lūkesčius. Didelis AČIŪ. Sėkmės darbuose.
Dar kartelį ačiū už visą rūpestį ir malonų bendravimą besiruošiant šventei ir jos pačios metu. Jautėsi tikrai ypatingas dėmesys ir pagalba planuojant programą. Kaip ir tikėjausi, visa mūsų komanda įsitraukė į žaidimus, smagu buvo matyti komandiškumą, azartą, šypsenas veide. Personalas šventės metu taip pat puikiai susitvarkė su emocijų kupinais dalyviais. Tad tik geriausi atsiliepimai apie…
Dėkojame už pagalbą organizuojant Estrella komandos vasaros renginį. Renginys visiems patiko! Girdėjau tik gerus vertinimus, kolegos dėkingi 😊 Programa buvo sklandžiai sudėliota ir nuosekliai vykdoma. Vedėjai įsiminė savo profesionalumu, tvirtumu, humoro jausmu bei saugos reikalavimų paisymu. Renginio proceso organizavimas vyko sklandžiai, viską pavyko suderinti laiku, gavome gerus praktinius patarimus. Iki kito karto! 😊
Pagal kolegų reakcijas bei atsiliepimus manau, kad dauguma renginį vertina labai gerai. Atlieptas poreikis, smagūs ir įdomūs žaidimai, išpildyti lūkesčiai. Malonus, paslaugus ir draugiškas renginio organizatoriaus bendravimas, šmaikštus ir draugiškas renginio koordinatorių bendravimas. Sklandžiai suorganizuotas renginys. Labai malonu, kad domėjotės apie mūsų poreikius ir galimybes, stengėtės pasiūlyti tinkamiausią ir prieinamiausią paslaugą, neatsisakėte ir greitai perdėliojote…
Žaidimas Operacija „MindFall“ patiko visiems dalyvavusiems. Programa įdomi, Renginių Kalvės personalas labai patiko: ir atkaklioji ir profesionali Projektų vadovė Greta, ir „slaptasis agentas”, kuris kuravo patį žaidimą. Jei paklaustumėte ar rekomenduojame – tai tikrai taip! Ypač pabėgimų kambario stiliaus žaidimų mėgėjams 🙂
Orientacinės varžybos patiko daugumai, visi atsiliepė teigiamai. Programos turinys įdomus. Personalo darbas 10/10, vedėjas labai pozityvus ir charizmatiškas. Organizavavimo procesas taip pat gerai atidirbtas 10/10, esame patenkinti. Dėkojame Jums už šauniai suorganizuot veiklą!
Visi darbuotojai liko labai patenkinti pramoga. Ji buvo įtraukianti, azartiška ir aišku labai įdomi😊 Laikas praskriejo nepastebimai. Vedantysis ir padėjejas puikiai atiliko savo darbą. Ačiū jiems😊 Viskas buvo puikiai.
Renginys tikrai patiko. Vedėjai tikri šaunuoliai, labai draugiški ir geros nuotaikos.
Sveiki, Renginys labai patiko. Darbas atliktas puikiai, tiek išorganizacinės pusės tiek iš pramogų pusės. Kolektyvas liko patenkintas.
dar kartą dėkui už renginį!