“Išgelbėkite miestą nuo tamsos – išgelbėkite Kalėdas. Jums liko 120 min…”

BlackOut – unikalus tarptautinis projektas, 2022 metų naujiena, kurį pristatome Jums. Technologijos, video reportažai, papildyta realybė (AR), spec. įrangos paketas. Originalus siužetas nukels į klastingą slaptųjų agentų pasaulį.

Kartu su komanda tapsite slaptaisiais agentais gelbstinčiais savąjį miestą nuo teroristinio išpuolio prieš miesto elektros infrastruktūrą. Tikimės, kad miestas nuo tamsos bus išgelbėtas, o per Kalėdas eglutės švies. Adrenalinas bus nuolatinis palydovas. Kiekviena sekundė – aukso vertės.

BlackOut

Miesto elektros tinklą sukompromitavo nežinoma teroristinė grupuotė, miestui yra iškilusi egzistencinė grėsmė – visiškas užtemimas (BlackOut’as). To pasekmė – gyvenimas tamsoje, o Kalėdos – be šviečiančių eglučių. Miestas jau veikia avariniu režimu. Turite 120 min. sustabdyti slaptą grupuotę ir išgelbėti miestą nuo tamsos.

Aplink pilna dvigubų agentų, kurie atlieka tą pačią misiją, tačiau kai kurie siekia Jus sustabdyti, tiek fiziškai, tiek ir įsilaužiant į Jūsų įrenginius. Būkite atsargūs ir niekuo nepasitikėkite!

Laikas tiksi – Jūs paskutinė miesto viltis.

  • Papildyta realybė (augmented reality). Žaidimas, kuriame tikrovė ir papildyta realybė yra sujungtos į nepamirštamą ir jaudinantį nuotykį.
  • Tiksintis laikas. Įsijungus atgaliniam laikmačiui teks kuo skubiau veikti. Bus sunku suvaldyti įtampą, bus akimirkų, kai abejosite sėkme, tačiau vedini bendro tikslo, pasieksite savo.
  • Karštoji linija. Jūs būsite stebimi viso žaidimo metu. Jei pasiklysite, mes Jums padėsime.
  • Speciali įranga. Kiekvienai komandai – planšetiniai kompiuteriai su specialia programine įranga. Slaptojo agento rinkinys. Slapti rašalai, žinutės ir t.t.

Renginio informacija

Renginio proga:

Universali šventinio vakaro pramoga tinkama ir prabangiam įmonės renginiui ir nedideliam kolektyvo susiėjimui: įmonės kolektyvo šventė, vasaros šventė, įmonės suvažiavimas, įmonės sąskrydis, įmonės jubiliejus, komandos formavimas ir kitos progos.

Renginio vieta:

Jei pakanka vietos kolektyvo šokiams, pakaks ir pramogai.

Dalyvių kiekis:

2-200 žmonių. Įvairaus amžiaus ir sudėties aktyviam kolektyvui.

*Renginio kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties. Teiraukitės