Meniu
Klientų Atsiliepimai
Bendra emocija po renginio tikrai SUPER! Įspūdžių visiems labai daug. Kartelė užkelta aukšta, tai pirmas toks renginys, tad ateityje manau, turėsime galvoti, kaip jos nenuleisti, o kelti dar aukščiau. Vedėjas- profas, viskas suvaldyta, gerai pakalbėta. Renginio organizavimo procesas sklandus, be jokių problemų ar kabliukų, lengva bendrauti, tas smagiausia, vieni kitus puikiai supratome.
Orientacinės patiko daugumai. Personalas veiklas vykdė gerai. Buvo sukurta tinkama nuotaika, taip pat smagiai nuteikė ir netikėti susitikimai punktuose. Organizavimas puikus. Visos detalės buvo aiškios, pakankamas kiekis komunikacijos, nesijautėme paliktos. Bendrai įvertinus, pramoga smagi, inovatyvi ir kolektyvas šaunus. Didžiausios sėkmės tolimesnėse veiklose!;)
Olimpiada patiko daugumai, kolegos įvardina Jūsų dalį, kaip profesionaliai organizuotą, kokybišką ir sukėlusią daug juoko. Programos užduotys gerai atrodo, labai derėjo su pasirinka vieta, buvo linksma. Buvo sklandi ir savalaikė komunikacija. Profesionalus ir smagus kolektyvas.
Ačiū visai Jūsų komandai už šauniai atliktą darbą! Mūsų kolektyvas gavo gerą puikios nuotaikos užtaisą. Programa iš tiesų labai originali ir įdomi. Patiko visos užduotys, matosi, jog vedėjai yra patyrę, sugeba įtraukti dalyvaujančius į programą bei puikiai valdo situaciją. Būtinai rekomenduosime Jus.
Orientacinės varžybos patiko daugumai, dar vis visi dalinasi įspūdžiais. Žaidimo turinys puikus. Personalo darbą vertiname labai gerai, manau nuo pat pradžių sukurta mistiška nuotaika ir humoro jausmas viso žaidimo metu labai pagyvino patirtį. Organizavimo procesas – be priekaištų, tikrai labai džiaugiuos bendradarbiavimu su Renginių kalve ir Greta, nes pilnai pasitikiu ir viskas būna padaryta puikiai:)
Noriu mūsų komandos vardu padėkoti už bendradarbiavimą, esame tikrai patenkintos renginiu ir labai maloniu personalu. Tiek pačios jautėm fainą atmosferą, tiek dabar iš apklausos, kurią paleidome darbuotojams matome daug pozityvių komentarų. Dekoras – nuostabus. Gavome daug gražių komentarų, kad puikiai išpildyta tema ir dalyviai galėjo pasijausti kaip Italijoje. Aktyvūs turnyrai – dalyviai patenkinti, smagiai praleido…
Nors dalyvavo ne visi kolegos dėl kaitinančio oro, tačiau džiaugėsi visi, net ir už dalyvajančiuosius 🙂Užduotys buvo aktyvios, smagios, komandiškos. Personalas – labai smagūs, aktyvūs ir motyvuoti gebantys žmonės. 🙂 Viskas vyko sklandžiai ir aiškiai.
Daugumai tikrai patiko ir likusią vakaro dalį tikrai prisiminė ir dalinosi įspūdžiais. Programos turinį vertinu tikrai gerai, viskas buvo tikrai suprantama ir nebuvo tos nežinios nevilties jausmo. Personalas vertinamas labai gerai, puikiai perteikė teigiamą emociją ir reikalingą informaciją. Skirta daug organizatorių dėmesio ir gerai atsižvelgta į poreikius.
Ačiū labai už renginį, dalyviams jis tikrai patiko. Dauguma rinktųsi online renginį ir dar kartą. Daugumai programa pasirodė smagi, įvairi, klausimai skatino diskusijas komandose… Dauguma gyrė vedėjo darbą – vedėjas palaikė gerą nuotaiką, suteikė renginiui interaktyvumo, vedė renginį geru tempu, darbą atliko profesionaliai ir buvo gerai pasiruošęs. Organizavimo procesas buvo sklandus, taip pat pati neturėjau…
Vedėjai tikrai nuoširdžiai atliko savo darbą. Jautėsi nuoširdumas ir didelis atsidavimas. Dėkojame už programą ir nuoširdų darbą!