Meniu
Klientų Atsiliepimai
Renginys buvo puikus. Vedėjas Maksas labai šauniai dirigavo kolektyvui, išjudino visus. Viskas buvo sustyguota, viskuo pasirūpinta, mums reikėjo tik atsipalaiduoti ir mėgautis. Ačiū Renginių kalvės kolektyvui ir asmeniškai Gretai 😉
Nors dalyvavo ne visi kolegos dėl kaitinančio oro, tačiau džiaugėsi visi, net ir už dalyvajančiuosius 🙂Užduotys buvo aktyvios, smagios, komandiškos. Personalas – labai smagūs, aktyvūs ir motyvuoti gebantys žmonės. 🙂 Viskas vyko sklandžiai ir aiškiai.
Ačiū! Viskas buvo puikiai suorganizuota, man geriausia tai tas, kad visi dirbo su tokiom šypsenom ir nuotaika, kad atrodė čia jų asmeninė šventė 🙂 🙂
Iš ties tai komandos atsiliepimai buvo tik patys geriausi! Visi tikrai nuostabiai praleido laiką. Likome nustebinti visu procesu, moderniu ir nuotaikingu orientacinių rungtynių formatu, kaikuriose užduotyse tikrai teko palaužyti galvą, bet čia ir buvo smagiausia! Ačiū Jums labai už pastangas ir nuostabiai suorganizuotą pramogą.
Orientacinės varžybos labai patiko visam mūsų kolektyvui, dar nebuvo pas mus tokio renginio, po kurio sulaukčiau pagyrų .Dėka jūsų profesionalumo buvo sukurta puiki nuotaika, komandose įžiebtas azartas. Žmonėms patiko judėti ir mąstyti, konkuruoti vieni su kitais, būti gamtoje ir smagiai leisti laiką. Buvo super!
Norime Jums viso kolektyvo vardu labai padėkoti už visa pagalbą ir skirtą laiką organizuojant NKT vasaros šventę 😊 Esame LABAI LABAI LABAI patenkinti viskuo: Jūsų viskas organizavimas ir pagalba – didelis ačiū. Vedėjas – nu koks crazy, nerealiai fainas žmogus, užkrėtė visus savo energija. WOW! 😊 Atsiprašom jo už sulaužymus jo galvos ir kaulu, ir…
Ačiū labai :). Patiko visiems, programa atitiko mūsų lūkesčius, personalas patiko taip pat. Neturime jokių neigiamų komentarų.
Orientacinės varžybos žiemą- SUPER :), visos užduotys savaip įdomios ir labai naudingos komandiniam darbui.
Visi liko patenkinti. Viskas buvo labai puiku. Įdomios rungtys žaidimai, visiems labai patiko. Labai puiki komanda, malonūs, linksmi vaikinukai. Organizavimo procesas- labai viskas buvo gerai, puiki komunikacija, apie viską pagalvota.
Profesionali komanda