Meniu
Klientų Atsiliepimai
Sportinės žaidynės tikrai patiko daugumai, grįžus po savaitgalio dar buvo aptarinėjami šeštadienio įspūdžiai. Programos užduotis vertiname labai gerai, viskas labai apgalvotai, sklandžiai, aiškiai ir kokybiškai. Personalas – malonūs, atsakingi, linksmi ir gerai prisitaikanty prie aplinkybių. Organizavimo procesą veriname puikiai.
Norėčiau padėkoti nuo viso kolektyvo už puikų laiką penktadienį! Laikas tikrai neprailgo ir buvo smagu.
Orientacinės varžybos patiko daugumai. Personalui neturime jokių priekaištų, vertiname gerai. Viskas pavyko sklandžiai ir be priekaištų.
Renginys labai patiko visam kolektyvui, labai įtraukiantis ir paliko nemažai įspūdžių 😊 Būtinai rekomenduosime kolegoms. Pats žaidimas parengtas profesionaliai – kuo geriausi vertinimai!
Orientacinės buvo pakankamo laiko ir įvairių sunkumų. Pertraukėlės tarp kiekvieno etapo pasirodė svarbios ir tikrai reikalingos. Vedėjas buvo šaunus, aktyvus ir pasiruošęs. Kitam kartui manau pasinaudotume ir kitomis jūsų pramogomis. Ačiū 😊
Renginys patiko 99% dalyvių. Renginio programa, sporto rungtys labai geros. Vedėjas 10 balų. Renginys suorganizuotas puikiai.
Renginys patiko visiems, didžiausią įspūdį paliko kalbantis paveiksliukas su mergina (lyg tais vardu Laura) ir moralinės pagalbos skambutis. Taip pat nustebino technologijų gausa ir panaudojimas… Pati renginio idėja/mintis labai gera ir gan aktuali šiomis dienomis. Labai džiaugiamės, kad organizuojant visi nesklandumai buvo išspręsti gan greitai ir nesunkiai. Būtinai rekomenduosime šį renginį ir kitoms komandoms. Ačiū!
„Biuro“ dėkoja „Renginių kalvė“ komandai už nuostabiai organizuotą įmonės vasaros renginį. Esame sužavėti organizatorių dėmesingumu, rūpesčiu ir profesionaliu bendravimu. Viskas tobulai įgyvendinta ir, labai svarbu, vadovaujantis įmonės vertybėmis. Ačiū už gėrio sklidinas emocijas, už juoko skambesį ir už gerą laiką, padovanotą visiems kolektyvo nariams.
Manau, kad programa apgalvota ir gerai išpildyta, veiklos paįvairintos, nėra tik sėdėjimo prie stalo ir atsakinėjimo į klausimus, taip pat tie patys klausimai yra įdomūs, netikėti, šmaikštūs. Vedėjas renginį vedė tikrai gerai, greit prisitaikė prie publikos, bendravo profesionaliai. Renginio organizavimo procesas buvo puikus, akivaizdu, kad Unė labai kruopščiai ir atsakingai žiūri į savo darbą. Dėkui!
Renginys tikrai labai patiko, nes grįžtamąjį ryšį iš draugų sulaukiau tokį, kad labai skirtinga amžiaus grupė, skirtingi interesai, bet tai buvo veikla, kuri visus suvienijo ir niekas neliūdėjo. Renginio programa praėjo puikiai. Vedėjas puikiai susitvarkė su savo darbu. Renginio organizavimo procesas buvo tikrai labai sklandus ir daug dėmesio buvo skiriama man kaip užsakovui. Kas mane tikrai…