Meniu
Klientų Atsiliepimai
Ačiū labai už nuostabiai suorganizuotą renginį 🙂 Iki kitų kartų !
Orientacinės varžybos patiko daugumai, visi atsiliepė teigiamai. Programos turinys įdomus. Personalo darbas 10/10, vedėjas labai pozityvus ir charizmatiškas. Organizavavimo procesas taip pat gerai atidirbtas 10/10, esame patenkinti. Dėkojame Jums už šauniai suorganizuot veiklą!
Renginys tikrai labai patiko. Kolegų, net ir skeptiškai žiūrinčių į renginius, atsiliepimas buvo – vienas geriausių įmonės renginių. Tai manau dar tikrai kreipsimės į jus prašydami pagalbos renginiuose 😊 Renginio programą vertinu tik teigiamai. Patiko, kad užduotims atlikti buvo pasitelkta papildomų ir skirtingų atributų. Taip pat patiko, kad buvo atsižvelgiama į kolektyvo „sugebėjimus“. Po tam…
Visi darbuotojai liko labai patenkinti pramoga. Ji buvo įtraukianti, azartiška ir aišku labai įdomi😊 Laikas praskriejo nepastebimai. Vedantysis ir padėjejas puikiai atiliko savo darbą. Ačiū jiems😊 Viskas buvo puikiai.
Dėkojame už pagalbą organizuojant Estrella komandos vasaros renginį. Renginys visiems patiko! Girdėjau tik gerus vertinimus, kolegos dėkingi 😊 Programa buvo sklandžiai sudėliota ir nuosekliai vykdoma. Vedėjai įsiminė savo profesionalumu, tvirtumu, humoro jausmu bei saugos reikalavimų paisymu. Renginio proceso organizavimas vyko sklandžiai, viską pavyko suderinti laiku, gavome gerus praktinius patarimus. Iki kito karto! 😊
Renginys patiko daugumai. Kolegos džiaugiasi, kad detektyvinis žaidimas nebuvo per daug sudėtingas ar lengvas. Pilnai atitiko kolektyvą. Renginio programą vertiname gerai. Viskas, kaip ir tikėtasi. Vedėjo darbą vertiname tikrai gerai, džiaugiamės vedėjo charizma ir gebėjimu sudominti auditoriją. Renginio organizavimo procesas vyko sklandžiai ir atitiko lūkesčius.

Visiems ypač patiko tema ir visų įsijautimas. Dar kartą AČIŪ 😉
Orientacinės varžybos žiemą- SUPER :), visos užduotys savaip įdomios ir labai naudingos komandiniam darbui.
Ačiū labai, jus estate labai šauni komanda ir labai malonu su jumis dirbti 😊
Aš ir mano draugai esame labai patenkinti orientacinėmis. Toks azartas buvo apėmęs, kad visas likęs miestas atrodo ištirpo ir neegzistavo. 😀 Šauni pramoga, labai geras laikas. Taip pat ir vedėjas labai patiko. Juokeliai, užuominos, visi bajeriukai – laiku ir vietoje. Ačiū dar kartą ir tikrai rekomenduosiu kitiems! 🌞