Kalėdos – tik kartą metuose! Atšvęskime jas turiningai ir kartu sulaukime Kalėdų Senelio!

Beje, ar žinojote, jog Kalėdų Senelis – tai žmogus, kuris labiau už viską vertina protą ir žinias? Sklando gandai, kad jis, pasinaudojęs proto galia, įtikino naivius žmones, savo neegzistavimu… O jis egzistuoja, bet dovanas neša tik gudručiams!

Ar nebijote, jog jūsų kolektyvas liks be dovanų dėl per mažo smegenų tūrio? Parodykite Kalėdų Seneliui kad Jums ne kibirai ant galvos. Patikrinkite, kiek sveria Jūsų smegenys švenčių metu! Nebūkite besmegeniais ir dalyvaukite Kalėdiniame Protų mūšyje!

Kalėdinis Protų mūšis – NEbūk besmegenis, tai nepaprastas protų mūšis, tai pramoginis ypatingai pašėlęs vakarėlis, kurio metu netrūks azarto, juoko, aktyvių užduočių ir net dainų.

Nesate dalyvavę panašaus tipo renginiuose – protmūšiuose, protų kovose? Nerimaujate, jog nežinosite atsakymo ar apsijuoksite leptelėdami ką nors pro šalį savo komandai?

Ne bėda!

Atsakymui į klausimą duodama 1 minutė (ar mažiau) – tik padidina azartą. Komandai galvojant atsakymus, gimsta įdomios ir smagios diskusijos, pakurstančios komandinę dvasią ir ištirpdančios įtampą. O atsakymų paskelbimas susilaukia įvairių reakcijų: nuo gausių ovacijų iki šypsnio ar minties: „Juk žinojau!”. Tad pabandyti tikrai verta!

Pinokiui už melavimą augo nosis, o Jums, už nežinojimą, vietoj nosies gali iššokti…Morka! Netapk besmegeniu ir dalyvauk Kalėdiniame Protų mūšyje!

Renginio informacija

Renginio vieta:

Sodyba, salė, Jūsų biuras …

Renginio trukmė:

~2 val.

Dalyvių kiekis:

programa pritaikoma ir keliems ir keliems šimtams.

Renginio kaina:

nuo 350 €

Renginio kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties. Teiraukitės