Renginys vyksta sodyboje ar kitoje pasirinktoje teritorijoje. Teks įveikti įvairaus sunkumo užduotis ir misijas. Kiekviena užduotis reikalauja skirtingų komandos gebėjimų. Kiekviename žingsnyje naujas iššūkis, kurį įveikusi komandos priartės prie tikslo.

„…specializuotos ir novatoriškos logikos ir veiksmo užduotys. Kiekviena misija parenkama pagal kliento renginiui iškeltus tikslus.”

Aktyvūs komandos formavimo žaidimai sodyboje – naudojamas patyriminis pramoginis metodas.

Metodo tikslas – išmokti dirbti komandoje, tarpusavio komunikacija, komforto zonos įveikimas, atsakomybė už savo ir komandos veiksmus.

Renginys vyksta sodyboje ar kitoje pasirinktoje teritorijoje. Teks įveikti įvairaus sunkumo užduotys ir misijas. Kiekviena užduotis reikalauja skirtingų komandos gebėjimų. Kiekviena užduotis tai naujas iššūkis, kuri įveikusi komandos priartės prie tikslo.
Renginio teritorijoje paruošiamos kelios skirtingų lygių zonos. Kiekvienos trasai įveikti prireiks skirtingų gebėjimų. Komanda laimi, kai susivienija.
Renginio metu naudojamos specializuotos ir novatoriškos logikos ir veiksmo užduotys. Kiekviena misija parenkama pagal kliento renginiui iškeltus tikslus.

  • I Komforto zona. Komanda įveiks savo komforto zoną ir atras naujus lyderius.
  • II Veiksmo zona. Lemtingas faktorius šioje zonoje yra greitis, tarpusavio supratimas ir efektyvi komunikacija.
  • III Rebusų zona. Komanda išmoks spręsti sudėtingas ir geros logikos reikalaujančias užduotys, kurių sprendimui vieno proto nepakaks.
  • Komandos formavimo renginiai.
  • Pramoginiai įmonių renginiai.
  • Įmonės vasaros šventės.
  • Įmonių šventės kolektyvui.
  • Konferencijų pramogos.

Renginio informacija

Renginio proga:

Įmonės kolektyvo šventė, vasaros šventė, įmonės suvažiavimas, įmonės sąskrydis, įmonės jubiliejus, komandos formavimas ir kt..

Renginio vieta:

Sodyba ar stadionas

Renginio trukmė:

~3 val.

Dalyvių kiekis:

Programa pritaikoma ir keliolikai ir šimtams dalyvių.

Renginio kaina:

nuo 500 €

Renginio kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties. Teiraukitės