Įsivaizduokite pabėgimo (kambario) žaidimą be sienų, žaidžiamą Vilniaus, Kauno gatvėse ar kitose Lietuvos vietose. Technologijų dėka miestą mes pavertėme dideliu pabėgimo kambariu, kuriame jums reikės išspręsti daugybę skaitmeninių ir fizinių rebusų.

Tikrovė ir papildyta realybė yra sujungtos į nepamirštamą ir jaudinantį nuotykį. Suburkite komandą ir kartu patirkite vaizdingus nuotykius. Atskleisite miesto paslaptis, spręsite galvosūkius azartiškose varžybose, kuriose kiekviena sekundė yra aukso vertės.

Operacija „Mindfall“

Eilinę, ramią dieną netikėtai sujauks grėsmingos naujienos… Paslaptinga organizacija sukūrė virusą, kurio pagalba galės valdyti žmones ir visą pasaulį. Netrukus virusas bus aktyvuotas.

Komanda mobilizuojama. Tikslas – rasti priešnuodį, sunaikinti priešišką organizaciją ir išgelbėti pasaulį. Kraują kaitins tiksintis laikas. Suvaldykite įtampą, išspręskite galvosūkius, įvykdykite užduotis ir laiku užbaikite misiją…

Pramogos metu naudosite naujausias technologijas, papildytą realybę, daugybę kitų technologinių sprendimų ir prietaisų, pasijausite tarsi slaptieji agentai, aplankysite gražiausias miesto ar užmiesčio vietas.

  • Papildyta realybė (augmented reality). Žaidimas, kuriame tikrovė ir papildyta realybė yra sujungtos į nepamirštamą ir jaudinantį nuotykį.
  • GPS technologija. Žaidimas gali vykti mieste ar už jo ribų. Tik atsidūrę tinkamoje vietoje rasite galvosūkius.
  • Tiksintis laikas. Įsijungus atgaliniam laikmačiui teks kuo skubiau veikti. Bus sunku suvaldyti įtampą, bus akimirkų, kai abejosite sėkme, tačiau vedini bendro tikslo, pasieksite savo.
  • Karštoji linija. Nuotoliniu būdu Jūs būsite stebimi viso žaidimo metu. Jei pasiklysite, mes Jums padėsime.
  • Speciali įranga. Kiekvienai komandai – planšetiniai kompiuteriai su specialia programine įranga. Slaptojo agento rinkinys. Slapti rašalai, žinutės ir t.t.

Renginio informacija

Renginio proga:

Įmonės kolektyvo šventė, vasaros šventė, įmonės suvažiavimas, įmonės sąskrydis, įmonės jubiliejus, komandos formavimas ir kitos progos.

Renginio vieta:

Vilnius ir Kaunas.
Kiti miestai ir miesteliai.
Sodybos, miškai, kelias…

Renginio trukmė:

nuo 2 val.

Dalyvių kiekis:

2-160 žmonių. Įvairaus amžiaus ir sudėties aktyviam kolektyvui.

*Renginio kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties. Teiraukitės