Apie renginį sužinojome internete beieškant informacijos kaip smagiai ir įdomiai praleisti laikà. Visoms dalyvėms labai patiko ir vedėjai ir paruošta programa. Ačiū,kitom draugėm tikrai rekomenduosim 🙂
Meniu
Apie renginį sužinojome internete beieškant informacijos kaip smagiai ir įdomiai praleisti laikà. Visoms dalyvėms labai patiko ir vedėjai ir paruošta programa. Ačiū,kitom draugėm tikrai rekomenduosim 🙂
Klientų Atsiliepimai
Norime padėkoti Reform kolektyvo vardu, visiem labai patiko orientacinės varžybos, tokios interaktyvios užduotys, tikrai visi buvome įsitraukę ir susidomėję. Dar karta dėkoju už nepamirštamą patirtį.🎉
Noriu padėkoti Jūsų vedėjams už pravestą veiklą, viskas gerai praėjo, Maksas puikiai pasirūpino visais aspektais. Ir ačiū Jums už bendradarbiavimą!:)
dar kartą dėkui už renginį!
Labai norėčiau padėkoti jūsų kolektyvui už kantrybę, lankstumą ir puikų renginį. Mūsų kolektyvas liko labai patenkintas jūsų paslaugomis- didelis AČIŪ 🙂
Orientacinės tikrai patiko daugumai. Savo komandos renginiuose dažnai turime tokias aktyvias veiklas, tačiau tai buvo visiškai naujas formatas, kuris sudomino daugelį. Po viso renginio darėme dalyvių apklausą, klausėme kaip vertina vakaro programą, tai iš atsakiusių daugiau nei 90% vertino aukščiausiais balais (4 ir 5). Buvo labai įdomu, turinys gerai išdirbtas, istorija įdomi ir įtraukianti. Personalo…
Norėčiau jums padėkoti už renginio organizavimą ir bendradarbiavimą. Renginys patenkino lūkesčius, visiems patiko. Renginio programa buvo gera, vedėjas puikus. Bendrai vertinant, viskas buvo gerai, rūpestis iš jūsų pusės buvo parodytas ir manau ateityje bendradarbiausime ir vėl. Ačiū!
Buvo puikus renginys, puikus vedėjas, tikrai labai linksmai ir aktyviai praleidom laika 😊 Ačiū !
Renginys patiko daugumai. Kolegos džiaugiasi, kad detektyvinis žaidimas nebuvo per daug sudėtingas ar lengvas. Pilnai atitiko kolektyvą. Renginio programą vertiname gerai. Viskas, kaip ir tikėtasi. Vedėjo darbą vertiname tikrai gerai, džiaugiamės vedėjo charizma ir gebėjimu sudominti auditoriją. Renginio organizavimo procesas vyko sklandžiai ir atitiko lūkesčius.

Renginys buvo nuostabus! Personalas nepriekaištingas, supratingi, lankstūs bei prisitaikantys. Visos užduotys nuostabios,linksmos įdomios. Patiko visiems esantiems labai. Ateityje tikrai kreipsimės į jus 🙂
Mums tai buvo vienas smagiausių Kalėdinių renginių. Pramogos ir vedėjai buvo super. Ačiū Jums už įsimintinas pramogas.