Renginys patiko visiems. Dar ir dabar kolegos gyvena renginio nuotaikomis ir dalinasi įspūdžiais!

Renginio programa buvo puiki. Žaidimas „Raktas” visus labai įtraukė, žaidimo metu buvo daug azarto ir emocijų. Visos žaidimo užduotys buvo taip pat įdomios, niekur kitur nematytos. Žaidimai pievoje taip pat įtraukė, tik gaila, kad greitai sutemo.

Vedėjui priekaištų neturiu, jo darbą vertinu puikiai! Patiko, kad dar prieš prasidedant renginiui paskambino apsitarti, pasakė, jog jau jis ir DJ pasiruošę, mūsų laukia vietoje.Patiko ir tai, kad vedėjas paorganizavo bendrą nuotrauką, įmonės gimtadienio torto pjovimo ceremoniją, po žaidimo „Raktas” paorganizavo trumpų žaidimukų.

Renginio organizavimo procesą vertinu taip pat puikiai! Viskas labai patiko. Patiko jūsų patarimai, kokią programą ir kada geriau rinktis. Patiko visa komunikacija. Patiko, jog taip pat paskambinote penktadienį prieš renginį ir pasakėte, jog jau viskas pasiruošta. Kas liečia mūsų renginių patirtis, tai būtent tokių skambučių ar laiškų, kad jau viskas pasiruošta pasigesdavome, tikrai būdavo jaudulio prieš renginius. Šį kartą pilnai jumis pasitikėjau ir žinojau, kad viskas bus nepriekaištingai!

Noriu atsiprašyti už nesklandumus, kai keitėsi mūsų renginio diena, padėkoti už kantrybę, patarimus ir visą organizavimą! Jus tikrai turėsime mintyje ateičiai dėl kitų mūsų kolektyvo renginių ir rekomenduosime kitiems! 😊