Protų mūšis – tai intelektualus komandos formavimo renginys, tinkamas organizacijos šventės praturtinimui ir oficialaus renginio neoficialiai daliai!

Kalėdinės ir Naujametinės šventės praėjo – tegyvuoja ateinančios Kalėdos. Pasikeitus kalėdų senelio nustatytai dovanų įteikimo tvarkai, kitoms Kalėdoms ruošimės iš anksto.

Taip taip Kalėdos ir po Kalėdų vis dar į temą – juk būtent metų pabaigos laikotarpiu paaiškės, kas pasieks metų tikslų, o kas turės būti paskatintas pasistengti labiau. Nežinote, kam per kitas metų pabaigos šventes atiteks dovanos, o kam anglys? – tai išsispręs per žiemos „Protų Mūšio“ renginį.

Turbūt nežinojote, jog Kalėdų Senelis labiau už viską vertina protą ir žinias. Sklando gandai, kad jis pasinaudojęs proto galia įtikino naivius žmones, savo neegzistavimu… O jis egzistuoja, bet dovanas neša tik gudručiams!

Ar nebijote, jog Jūsų kolektyvas ateinančias kalėdas liks be dovanų dėl per mažo smegenų tūrio? Parodykite Kalėdų Seneliui, kad Jums ne kibirai ant galvos. Patikrinkite, kiek sveria Jūsų smegenys įmonės šventės metu! Nebūkite besmegeniais ir dalyvaukite Protų mūšyje!

Nesate dalyvavę panašaus tipo renginiuose – protmūšiuose, protų kovose? Nerimaujate, jog nežinosite atsakymo ar apsijuoksite lepteldami ką nors pro šalį savo komandai?

Ne bėda!
Atsakymui į klausimą duodama 1 minutė (ar mažiau) tik padidina azartą. Komandai galvojant atsakymus gimsta įdomios ir smagios diskusijos, pakurstančios komandinę dvasią ir ištirpdančios įtampą. O atsakymų paskelbimas susilaukia įvairių reakcijų: nuo gausių ovacijų iki šypsnio ar minties: „Juk žinojau!“. Tad pabandyti tikrai verta!

Pinokiui už melavimą augo nosis, o Jums, už nežinojimą, vietoj nosies gali iššokti Morka! Netapk besmegeniu ir dalyvauk Protų mūšyje!

Renginio informacija

Renginio vieta:

Sodyba, salė, Jūsų biuras …

Renginio trukmė:

~2 val.

Dalyvių kiekis:

programa pritaikoma ir keliems ir keliems šimtams.

Renginio kaina:

nuo 350 €

Renginio kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties. Teiraukitės