Pradžia // Apie VšĮ “Renginių kalvė” // galerija-orientacines-01
Meniu
Pradžia // Apie VšĮ “Renginių kalvė” // galerija-orientacines-01
Klientų Atsiliepimai
Daugumai tikrai patiko ir likusią vakaro dalį tikrai prisiminė ir dalinosi įspūdžiais. Programos turinį vertinu tikrai gerai, viskas buvo tikrai suprantama ir nebuvo tos nežinios nevilties jausmo. Personalas vertinamas labai gerai, puikiai perteikė teigiamą emociją ir reikalingą informaciją. Skirta daug organizatorių dėmesio ir gerai atsižvelgta į poreikius.
Renginys patiko visiems, didžiausią įspūdį paliko kalbantis paveiksliukas su mergina (lyg tais vardu Laura) ir moralinės pagalbos skambutis. Taip pat nustebino technologijų gausa ir panaudojimas… Pati renginio idėja/mintis labai gera ir gan aktuali šiomis dienomis. Labai džiaugiamės, kad organizuojant visi nesklandumai buvo išspręsti gan greitai ir nesunkiai. Būtinai rekomenduosime šį renginį ir kitoms komandoms. Ačiū!
Labai dėkoju viso kolektyvo vardu Jums už organizuotumą, malonų bendravimą ir žinomą patį renginį. Iki kitų susitikimų!
Dar kartą ačiū Jums už profesionalumą! Tiek ruošiantis renginiui, tiek jo metu😊 Praktiškai nebūna, kad nejausčiau didžiulio streso prieš renginį, o dirbant su Jumis jis buvo pakankamai žemo lygio😊 Jaučiausi palyginti ramiai, laukdama šventės. Ir nenusivyliau😊 Tad ačiū ir iki kitų kartų!
Tikrai patiko 😊 patiko ir tai, kad pamačiau tą Kauno dalį, kurioje arba labai seniai buvau arba nebuvau 😊 Kaip sakau čia pabėgimo kambarys, tik mieste. Užduotys įdomios buvo, kai kur teko pasukti galvą, kai kur iš savęs pasijuokti, kaip paprastus dalykus stengėmės sudėtingai spręsti 😃 Personalo darbą vertiname gerai, viskas tiko, aiškiai išdėstė užduotis….
Mano trumpas atsiliepimas apie renginį – bendras vaizdas šauniai, kiek teko girdėti ir kolegoms buvo smagu. Vedėjas kaip visad buvo šaunus, stengėsi įtraukti publiką.
Norėčiau padėkoti nuo viso kolektyvo už puikų laiką penktadienį! Laikas tikrai neprailgo ir buvo smagu.
Mums tai buvo vienas smagiausių Kalėdinių renginių. Pramogos ir vedėjai buvo super. Ačiū Jums už įsimintinas pramogas.
Visi buvo įsitraukę ir linksmai žaidė. Žaidimas yra įdomus, gerai kad pasirinkome žaidimą lauke, nes galėjome pajudėti, pabūti gražiose Vilniaus vietose. Vedėjas visuomet atsirasdavo laiku, kai jo tikrai prireikdavo. Pakakdavo tik mažos jo užuominos, kad nepasimestum ir nepasiklystum užduotyse. Net agentės neprireikė! Organizavimo procesą vertiname puikiai. Nuolat jaučiau jūsų komandos rūpestį, pagalbą. Jūsų dėka nepatyriau…
Renginys visiem patiko, pakelė nuotaiką visiems ir renginys praėjo puikiai ir linksmai. Vedėjai atliko puikiai savo darbą, mes esam patenkinti 100%.