Žaidimas Mafija: Psichologinė Intriga ir Nepakartojamas Nuotykis

Tai ne tik pramoga, bet ir unikali patirtis, kurioje kiekvienas gali tapti paslaptingos istorijos dalimi. Pramoga – paremta psichologiniu vaidmenų žaidimu, kurio metu kyla azartiškos diskusijos, emocijos veržiasi į paviršių, o nepamirštamos akimirkos yra kuriamos pačių dalyvių.

Kas laukia žaidėjų?

  • Vaidmenų Įvairovė. Kiekvienas dalyvis burtų keliu ištrauks savo slaptą vaidmenį. Jūs galite būti paprastas miestietis, detektyvas ar net pati mafija… Kiekvienas vaidmuo suteikia išskirtines galimybes ir iššūkius.
  • Azartiškos Diskusijos. Žaidimo metu kyla intriguojančios diskusijos, kurių metu dalyviai bando atskleisti vieni kitų paslaptis. Čia reikės strategiško mąstymo ir puikių įtikinėjimo įgūdžių.
  • Tobulėjimas ir Mokymasis. Ši pramoga – tai puiki galimybė tobulinti komunikacijos, bendravimo įgūdžius ir stiprinti komandinę dvasią. Tai ne tik smagus, bet ir naudingas laiko praleidimas.

Pramogaukite naudingai!

Mafijos žaidimas – tai puikus būdas stiprinti ryšius su draugais, kolegomis ar šeimos nariais. Tai ne tik linksmas ir jaudinantis laikas, bet ir proga išbandyti savo analitinius gebėjimus bei empatiją. Nepamirškite – čia kiekvienas sprendimas gali lemti viso miesto likimą!

Dalyviai skirstomi į grupes apie 10 asmenų. Kiekviena grupė – tai atskiras „miestas“, kuriame susiduria gerieji ir blogieji personažai.

Iki pat žaidimo pabaigos nebus aišku, kas yra kas. Norint laimėti geriesiems miestiečiams, teks rasti ir neutralizuoti mafiją. O norint laimėti mafijai – teks išlikti iki žaidimo pabaigos neatskleistiems, apsimesti miestiečiais ir juos žingsnis po žingsnio pašalinti iš žaidimo.

Renginio informacija

Renginio proga:

Universalus žaidimas tinkantis įmonės renginiams ir nedideliems kolektyvo susiėjimams. Įmonės kolektyvo šventė, vasaros šventė, įmonės suvažiavimas, įmonės sąskrydis, įmonės jubiliejus, komandos formavimas ir kitos progos.

Renginio vieta:

Žaidimas Mafija gali vykti bet kur: jūsų ofise, restorane, sodyboje, miške, pievoje

Dalyvių kiekis:

6-40 žmonių.

*Renginio kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties. Teiraukitės