VšĮ „Renginių kalvė“ – tai profesionalūs renginių organizatoriai, scenaristai, renginių vedėjai ir kiti kūrybingi žmonės. Renginių organizavimas mums nėra tik hobis – mes profesionalai, todėl – nenuvilsime. Mes kaldiname kiekvieną renginį, kiekvieną paslaugą, tol kol pasiekiamas Renginių Kalvės kokybės standartas.

VšĮ "Renginių kalvė" - top Įmonė 2023

Top Įmonė 2023 – organizatorių veiklos patikimumas ir stabilumas nepriklausomai įvertintas ir organizacija tituluota, kaip „Top Įmonė 2023” pagal visų metų rezultatus.

10-mečio patirtis: nuo 2012 m. renginių organizatoriai, renginių vedėjai, renginio paslaugų tiekėjai specializuojasi pramoginių renginių ir mokymų organizavime. Patirtį liudija gausus klientų dalyvavusių mūsų renginiuose sąrašas.

Mūsų misija – renginių pavidalu kurti nepamirštamus kolektyvinius nuotykius ir pramogas, kurių metu įgyjama patirtis turėtų praktinę naudą ir palaikytų dalyvių vienybę.

Kokybė: Ypatingai didelį dėmesį skiriame teikiamų paslaugų kokybei. Nuolatos investuojame į renginių scenarijų, programų ruošimą ir testavimą, kad galiausiai galėtume Jums suteikti aktyvias, lūkesčius viršijančias pramogas, pilnas iššūkių, juoko ir azarto. Kokybę patvirtina mūsų klientų atsiliepimai, bei gausus klientų dalyvavusių mūsų renginiuose sąrašas.
Organizatorių įmonė simboliškai pavadinta – „Renginių kalve”. Čia tarsi kalvėje, ant priekalo dedamos originalios renginių idėjos ir kaldinamos tol, kol pasiekiamas kūrinys, vertas Jūsų dėmesio… Iš renginių idėjų gimsta unikalūs renginiai.

Kviečiame teirautis, rašyti, skambinti.