Grįžti į atsiliepimų sąrašą
Įmonių, organizacijų, kolektyvo renginiai

Įmonių, organizacijų, kolektyvo renginiai

Įmonių, organizacijų ir kolektyvinių komandos formavimo renginių dalyvių atsiliepimai

Glitter party Online

Bendrai vertinant renginį kolegos yra patenkinti, žinoma tai nebuvo lygu gyvai vykstančiam renginiui, ko visi esame išsiilgę, tačiau kaip nuotolinis renginys – viskas buvo šaunu 😊

Manau vertinant tai, kad viską susiorganizavome per savaitę – programą išpildėme, buvo įdomus žaidimas ir visos mūsų oficialios dalys, taigi viską vertiname teigiamai 😊

Irma
Aconitum
2021-01-12

Online detektyvinis renginys

Nuotolinis renginys patiko daugumai. Renginio programa buvo tokia, dėl kokios ir tarėmės. Jos pilnai pakako.
Vedėjas buvo profesionalus, nuotaikingas. Šauniai vedė renginį.
Organizavimas vyko sklandžiai, be trikdžių. Ačiū! 🙂

Evelina
Agmis
2021-01-07

Online Detektyvas „Projektas PEGASUS“

Renginys patiko daugumai. Kolegos džiaugiasi, kad detektyvinis žaidimas nebuvo per daug sudėtingas ar lengvas. Pilnai atitiko kolektyvą. Renginio programą vertiname gerai. Viskas, kaip ir tikėtasi.

Vedėjo darbą vertiname tikrai gerai, džiaugiamės vedėjo charizma ir gebėjimu sudominti auditoriją. Renginio organizavimo procesas vyko sklandžiai ir atitiko lūkesčius.

 

Diana
Lietuvos Paštas
2020-12-23

Online Protų mūšis

Renginys visiems patiko ir pavyko puikiai. Norėjome smagiai, įdomiai praleisti laiką ir pasijuokti – būtent tai ir gavome. Ačiū jums 😊

Kristina
Paystrax
2020-12-21

Interaktyvus pramoginis šou ONLINE

Ačiū labai už renginį, dalyviams jis tikrai patiko. Dauguma rinktųsi online renginį ir dar kartą.

Daugumai programa pasirodė smagi, įvairi, klausimai skatino diskusijas komandose… Dauguma gyrė vedėjo darbą – vedėjas palaikė gerą nuotaiką, suteikė renginiui interaktyvumo, vedė renginį geru tempu, darbą atliko profesionaliai ir buvo gerai pasiruošęs.

Organizavimo procesas buvo sklandus, taip pat pati neturėjau bei negirdėjau iš kitų nusiskundimų dėl techninių kliūčių. Viskas praėjo sklandžiai, laiku, todėl likau labai patenkinta.

Indrė
Luminor
2020-12-21

Operacija „Mindfall“ + Raktas

Kolegų atsiliepimai patys geriausi, žaidimai nematyti ir nebandyti, todėl visiems labai patiko ir tiko, net subjuręs oras nesugadino nuotaikos.

Bendrai visa programa sudėlioti puikiai, diena neprailgo ir buvo įdomi. Kolegoms vedėjas labai patiko, pozityvus, profesionalus, žodžio kišenėje neieškantis vedėjas.

Kalbant apie renginio organizavimo procesą – tikriausiai nesu sutikusi tokių atsidavusių organizatorių, kiekviena smulkmena apgalvota iki begalybės, nuolatinis rūpestis ir bendravimas, esam sužavėti ir vertinam jus kaip tikrus savo srities profesionalus!

Gabrielė
Softera Baltic
2020-10-14

Raktas

Viso MLS skyriaus vardu norime Jums padėkoti už puikiai pravestą žaidimą, įdomias užduotis bei gerą nuotaiką. Nebuvo nė vieno kurio nebūtų sudominęs ir įtraukęs „Raktas“.  Adrenalinas, azartas ir komandiškumas, tai žodžiai kurie geriausiai apibūdina šį žaidimą.

Dar kartą nuoširdžiai dėkojame už nepamirštamą laiką!

 

Aldona
Light Conversion
2020-10-13

Interaktyvios orientacinės varžybos

Visi dalyviai atsiliepė teigiamai. Nebuvo nei vieno, kuriam renginys nepatiko. Tokio pobūdžio renginį rekomenduojame ir kitiems.

Renginio programa puikiai suorganizuota, nebuvo jokių nesklandumų. Sveikintinas jūsų lankstumas, priderinote maršrutą prie mūsų pageidavimų. Taip pat, maršrutas puikiai apgalvotas, nebuvo labai didelių atstumų, užduotims buvo skirtos gražiausios Vilniaus vietos.

Vedėjų darbas puikus, 10/10. Labai smagūs vedėjai, draugiškai nusiteikę, su visais maloniai bendravo, iškilus klausimams mielai atsakydavo.

Ačiū už puikų renginį!

Raminta
cargoGO Logistics
2020-09-22

Crazy summer hats party

Renginys patiko daugumai, galbūt kiti norėjo daugiau laisvo laiko, tačiau čia jau labiau apie mūsų pasirinkimus.

Labai patiko apšilimas, pats žaidimas irgi pasirodė kitoks nei visi, DJ labai geras, foto taškas ir paskatinimas juo pasinaudoti irgi patiko…

Vedėjo darbą vertinu puikiai. Sukūrė labai gerą, linksmą atmosferą, laiku ir vietoje reagavo į pasikeitimus, nepasimėtė. Renginio organizavimo procesą vertinu labai gerai. Bendravimo dažnumas, lankstumas, pasiūlymai labai patiko nuo pradžių. Tikiuosi bendradarbiauti ir ateityje! 🙂

Alina
Auriga Baltics
2020-09-08

Operacija „Mindfall“

Renginys patiko visiems, didžiausią įspūdį paliko kalbantis paveiksliukas su mergina (lyg tais vardu Laura) ir moralinės pagalbos skambutis. Taip pat nustebino technologijų gausa ir panaudojimas…

Pati renginio idėja/mintis labai gera ir gan aktuali šiomis dienomis. Labai džiaugiamės, kad organizuojant visi nesklandumai buvo išspręsti gan greitai ir nesunkiai. Būtinai rekomenduosime šį renginį ir kitoms komandoms. Ačiū!

Silvija
SEB
2020-08-06

Orientacinės Varžybos Operacija „Mindfall“

Likome patenkinti interaktyviuoju renginiu 🙂

Nors pradžioje mūsų merginų komanda strigo, tačiau vėliau, kai įsivažiavome labai linksmai ir turiningai praleidome laiką. Šis žaidimas gerai išryškina tiek asmenybės tiek charakterio ar net pomėgių savybes.

Labai šaunu, jog vedėjas buvo pačioje pradžioje žaidimo, nes buvo iškilę šiokių tokių keblumų, todėl jo buvimas labai pagelbėjo.

Dėkojame viso kolektyvo vardu. Sėkmės darbuose!

Gabija
Miško aukcionas
2020-07-21

Žiemos renginys

Renginys patiko visiems. Renginio programa buvo puiki, nuostabiai išlaikė balansą tarp rimtumo ir linksmybių.

Vedėjui jokių priekaištų neturiu, pateisino ir netgi perkopė visus mūsų lūkesčius. 😊

Rekomenduosime ir sugrįšime pas Jus dar ne kartą!

Ugnė
Elteros projektai
2020-02-10

Naujametinis Vakarėlis

Renginys patiko, renginio vedėjas buvo profesionalus, programa įtraukė beveik visus darbuotojus.

Girdėjome tik geriausius atsiliepimus, manome, kad suma atitiko lūkesčius ir kokybę 😊
Patiko, kad vedėjas kalbėjo ir anglų kalba, nebuvo pasimetęs, buvo draugiškas.

DJ grojo gerą muziką, atitinkančią vakarėlio nuotaiką.

 

Ačiū jums dar kartą už linksmą vakarą !

Ernesta
Vilandra
2020-01-27

Komandos formavimo renginys

Renginys patiko manau visiems. Man ypac patiko rungtys.

Vedejui tik geri komentarai, pacioj pradzioj gal kiek izanga buvo per ilga , bet po to viskas labai gerai.

Organizavimas buvo sklandus, aiskus, bendravimas malonus.

Kristina
Šiaulių implantologijos centras
2020-01-21

Kalėdinis Vakarėlis

Renginys patiko VISIEMS, ne tik daugumai! Renginio programa be priekaištų. O vedėjas – pozityvo, šilto bendravimo, geros nuotaikos ir energijos užtaisas, tobulai valdantis auditoriją. Organizavimo procesas- nuo pradžios iki pabaigos, nuoseklus, atidus ir aiškus.

Renginys nuo Starto iki Finišo buvo tobulas. Džiaugiamės pasirinkę būtent Jus, drąsiai rekomenduosime kitiems ir patys dar sugryšime, pažadam!

Ačiū!

Inga
KĖDAINIŲ KONSERVŲ FABRIKAS
2020-01-06

90-ųjų Vakarėlis

Labai ačiū už renginį, vedėjas buvo nuostabu. Visiems labai patiko.

Eglė
1stdibs
2019-12-20

Raktas

Viskas šauniai praėjo, pats raktas tai ganėtinai sunkus iš pradžių pasirodė, bet po to sudėjus visų smegenis kartu viską išsiaiškinti pavyko 💪

Visi vyrukai buvo puikus, DJ pasirodo ir per mano vestuves vasarą grojo, tad ir ji tikrai pagirti noriu, nes tokio spaudimo atlaikyti dėl dainų kokį atlaikė jis su mūsų įvairia ir įnoringa publika, neteko niekam tikriausiai. Groti jis baigė apie 1 val nakties.

Šiaip viskas buvo puiku, tikrai kreipsimės dar kartą. ❤️👍

Ačiū!

Ieva
AISV
2019-12-16

Neon Party

Labai noriu padėkoti NKT vardu visam Jūsų kolektyvui už pukiai suorganizuotą mūsų įmonės vakarėlį! 😊

Žmonės kalba, kad tai buvo geriausias vakarėlis! Ypač visiems patiko būgnų šou 😊

Gabrielė
NKT Lithuania
2019-12-16

Įmonės gimtadienis

Dar kartą ačiū už puikų renginį.

Vaida
BnP Finance
2019-10-29

Intelektualus Pramoginis Šou

Visos savo komandos vardu tariu didelį AČIŪ Dovydui ir Edgarui (jei teisingai prisimenam vardą DJ‘aus) už žiauriai geras emocijas, plyštančius nuo juoko žandus, jų pačių šypsenas ir super linksmą, nors ir trumpą, vakarėlį! 😊

Kai Dovydas pasakodamas apie renginį, sakė, kad žmonės jo pabaigoje pasiekia tokias emocijas, jog šoka, dainuoja, sunkiai įsivaizdavau mūsų rimtąsias buhalteres šitaip besilinksminančias.

Tačiau tai tikrai įvyko!! Visos tiesiog juokėsi, šoko, dalyvavo, bendravo ir jautėsi puikiai 😊

Ačiū ir tikiuosi iki kitų kartų!

Aistė
Girteka Logistics
2019-09-06

Orientacinės varžybos

Bendras vertinimas iš girdėtų kalbų ir komantarų yra labai geras. Daugumai patiko ir užduotys ir veikla. Patiko užduočių įvairovė ir sudėtingumas 🙂

Renginio vedėjai tikrai puikiai pasidarbavo ir sukontroliavo mūsų netokį paprastą kolektyvą.

Organizavimo procesas taip pat buvo labai geras, visos detalės buvo derinamos ir tikslinamos. Kadangi mes neturėjome dar tokių renginių, tai sulaukėme daug pagalbos ir patarimų.

Džaiugiamės nauja pažintimi ir tikimės toliau bendradarbiauti 🙂

Svetlana
ISS Lietuva
2019-08-13

Vasaros šventė

Trumpai tariant tai visiems buvo linksma, puiki atmosfera, geras vedėjo darbas, išpildyta programa. Vienintelis minusas skaudančios kojos nuo šokių 😉

Aistė
TRANSPORTO VYSTYMO GRUPĖ
2019-08-13

Olimpiada X

Dar kartą dėkoju už šeštadienio renginį. Renginys patiko visiems be išimties, kolegos emocijomis po renginio dalinasi dar ir šiandien 🙂 Renginio programą vertinu labai gerai, viskas apgalvota, kad visi dalyviai būtų užimti – tai išties labai patiko. Patiko, kad programa gana intensyvi, todėl dalyviai buvo visą laiką labai aktyvūs ir įsitraukę. Vedėjas ir teisėjai labai charizmatiški, moka bendrauti su publika. Visu procesu nuo pradžios iki pabaigos esu patenkinta.

Pasirinkome Jūsų komandą jau antrą kartą, manau, jei tik bus galimybių ir toliau miela su jumis bendradarbiausime.

 

Jums dėkoja visas Švykų kolektyvas 🙂

Agnė
Švykai
2019-07-30

Festivalis

Na tai dar kartą labai nuoširdžiai noriu Jums padėkoti už puikų renginį.

Visi patenkinti išsišiepę vaikštinėja ir giria, labiausiai patiko tai, kad buvo įvairiausių veiklų ir užsiėmimų visiems:) (na ir nieks nesitikėjo , kad bugnai gali būti taip smagu 🙂 )

Jūs šaunūs organizatoriai ir vedėjai ir viskas laaaabai gerai.

Aušra
Forbis
2019-05-27

Padėkos vakaras

Mielieji,

mūsų abiejų vardu norėjome padėkoti už puikų darbą renginyje. Vakaras buvo tikrai gražus, džiaugiamės, kad puikiai pavyko rasti balansą tarp solidumo ir smagumo. Tikimės, kad pasimatysime ir ateityje.

Sėkmės visai Jūsų komandai

Rugilė
Kauno jėzuitų gimnazija
2019-03-04

Įmonės renginys

Pirmiausia labai dėkoju Jums, Une, ir visai jūsų komandai už sklandžiai organizuotą renginį. Neesame bendradarbiavę, tad atetyje nebus abejonių, renkantis į pagalbą renginių organizatorių.

Ypač dėkoju renginio vedėjui Dovydui. Jei nuoširdžiai, netikėjau, kad pavyktų išjudinti mūsų visą komandą, bet pamačiau, kad labai klydau: net ir nedrąsiausi kolegos įsijautė ir įsivažiavo.

Labai labai ačiū, Dovydai.

Dėkoju vakaro DJ: muzika ir vakaro įgarsinimas buvo super!

Lina
CREOLINK
2019-01-21

Meksikietiška Fiesta

Ačiū labai už profesionaliai suteiktą paslaugą. Esu patenkinta tuo ką teko mums kartu nuveikti. Buvau nustebinta Dovydo kitu amplua, jei taip galima išsireikšti 🙂

Lina
NEVDA
2019-01-15

Kalėdinis renginys

Dėkoju už organizuotą renginį mūsų visu vardu. Šventė buvo nepakartojama 🙂 Vertinu 10 balais iš 10  🙂 Superinis vedėjas, užvedė publiką, maloniai bendravo. Viskas abai patiko, tikėjausi kad bus smagu, bet jus viršijote mano lūkesčius.

Violeta
PPF Foil
2019-01-02

Intelektualus Pramoginis Gero Vakaro Šou

Manau, kad programa apgalvota ir gerai išpildyta, veiklos paįvairintos, nėra tik sėdėjimo prie stalo ir atsakinėjimo į klausimus, taip pat tie patys klausimai yra įdomūs, netikėti, šmaikštūs. Vedėjas renginį vedė tikrai gerai, greit prisitaikė prie publikos, bendravo profesionaliai. Renginio organizavimo procesas buvo puikus, akivaizdu, kad Unė labai kruopščiai ir atsakingai žiūri į savo darbą. Dėkui!

Ieva
BTT GROUP
2018-12-19

Kalėdinis vakaras-Intelektualus Pramoginis Gero Vakaro Šou

Laba diena, šaunioji Renginių kalvės komanda! Visos kontoros vardu noriu padėkoti už įsimintiną ir nepartojamą Primus Derling Kalėdinio vakaro renginį! Tik geriausi ir šilčiausi atsiliepimai, buvo linksma, idomu ir dinamiška- Jūs tikri savo srities profesionalai!!!   Gražių švenčių ir gerų darbų!

Anželika
Primus Derling
2018-12-10

Kalėdinis renginys-Raktas

 

Aciu uz puiku rengini!

Kolektyvui labai patiko, buvo tikrai idomu .

Dar karta – aciu!

Ramunė
Rockwool
2018-12-07

Festivalis

Labai norėčiau padėkoti jūsų kolektyvui už kantrybę, lankstumą ir puikų renginį. Mūsų kolektyvas liko labai patenkintas jūsų paslaugomis- didelis AČIŪ 🙂

Diana
Avion Express
2018-09-10

Šimtmečio Orientacinės

Didelis AČIŪ Jūsų komandai už renginio organizavimą, viskas labai patiko !

Manau, kad ateityje dar susitiksime. 🙂

Goda
UAB HKSCAN LIETUVA
2018-08-29

Vasaros šventė

Tai dar kartelį norėčiau padėkoti už puikiai atliktą darbą. Tiek organizavimo procesas, tiek pats renginys patenkino visus lūkesčius. Rūpestinga komanda skyrė daug dėmesio renginio organizavimui, atsižvelgė į detales bei poreikius. Renginio vedėjai taip pat savo srities specialistai, kurie leido smagiai praleisti laiką ir nuolat kėlė nuotaiką. Taip pat nemažai gerų atsiliepimų teko išgirsti ir iš kolegų. Asmeniškai dar didelis dėkui Maksui bei visai komandai 🙂

Ingrida
Bauwerk-Boen
2018-08-28

Vasaros renginys

Dėkoju jums už nuostabią šventę, smagius žaidimus ir puikiai praleistą laiką.

Gražios ir saulėtos vasaros!

Stela
Baltic Master
2018-08-22

Įmonės renginys

Mielas, Renginių kalvės, kolektyve!

 

nuoširdžiai dėkoju už puikiai pravestą Tobio grupės renginį.

Iš Jūsų pusės, viskas buvo puikiai suorganizuota ir išpildyta.

Džiaugiuosi, kad pasirinkau Jus, pravesti mums labai svarbų renginį – Tobiadą.

Drąsiai rekomenduosiu Jūsų kompaniją savo kolegoms – įmonių personalo vadovams.

Sėkmės Jūsų darbuose!!!

Renata
Tobis
2018-07-23

Įmonės jubiliejus

Dėl renginio vertinimo – renginys tikrai patiko daugumai. Tokių, kuriems nepatiko, nežinau. pirmadienį visi grįžo į darbą puikios nuotaikos.

Renginio programą taip pat vertinu puikiai.

Vedėjo darbas ir atidumas – nepriekaištingas.

Renginio organizavimo procesas buvo tikrai sklandus. Visi kilę klausimai buvo atsakyti. Jautėsi priežiūra ir atidumas iš Jūsų pusės. Buvo išklausinėta iki smulkmenų reikalinga informacija, ypač dėl padėkų darbuotojams įteikimo, eiliškumo ir pan.

Eglė
Gilius ir Ko
2018-06-29

Olimpiada

Renginys tikrai patiko. Vedėjai tikri šaunuoliai, labai draugiški ir geros nuotaikos.

Evelina
NORD PROFIL
2018-06-23

Vasaros renginys

Labai dėkoju viso kolektyvo vardu Jums už organizuotumą, malonų bendravimą ir žinomą patį renginį.

Iki kitų susitikimų!

Žaneta
SIGNEDA
2018-06-18

Olimpinės žaidynės

dar kartą norime tarti AČIŪ už puikiai pravestą renginį! Visi liko labai patenkinti 🙂

Dovilė
"Domino" teatras
2018-06-18

Orientacinės varžybos

Noriu padėkoti už puikų jūsų komandos darbą mūsų vykusio gegužės 4d.  renginio metu.

Visu dalyviai liko labai patenkinti. Ačiū!!!!

Neringa
Telia
2018-05-10

Įmonės renginys

Kolektyvo vardu norėčiau padėkoti už puikų renginį ir Jūsų komandos profesionalumą!

Lina
Creditinfo
2018-04-26

Orientacinės varžybos

Orientacinės varžybos žiemą- SUPER :), visos užduotys savaip įdomios ir labai naudingos komandiniam darbui.

Groward Group
2018-03-26

Žiemos šventė

Vedėjai tikrai nuoširdžiai atliko savo darbą. Jautėsi nuoširdumas ir didelis atsidavimas. Dėkojame už programą ir nuoširdų darbą!

Kristina
MTTC
2018-01-29

Įmonės renginys

Puikus vedėjas – įšklausė visus lūkesčius ir juos įgyvendino pilnai. Patiko ne tik man pačiam, bet ir visai komandai. Puikus humoro jausmas bei labai geri renginio vedimo įgūdžiai.

Robotikos Akademija
2018-01-24

Meksikietiškas vakaras

Mano trumpas atsiliepimas apie renginį – bendras vaizdas šauniai, kiek teko girdėti ir kolegoms buvo smagu.
Vedėjas kaip visad buvo šaunus, stengėsi įtraukti publiką.

Neringa
BAIP
2018-01-09

Roko vakaras

Visiems ypač patiko tema ir visų įsijautimas.

Dar kartą AČIŪ 😉

Justė
TeleSoftas
2018-01-08

Kalėdinė Pramogų karštinė

Reziumė – viskas puikiai.

Agnė
Conresta
2017-12-20

Kalėdų renginys

Norėčiau padėkoti nuo viso kolektyvo už puikų laiką penktadienį! Laikas tikrai neprailgo ir buvo smagu.

Dovilė
Transcom Worldwide Vilnius
2017-12-18

Kalėdinis renginys

Dėkui už super organizavimą! Visiems iki vieno labai patiko vedėjų darbas ir bendravimas su publika. Vakaro programai buvo pasiruošta labai atsakingai. Komunikacija iš organizatorių pusės buvo sveikai aktyvi ir labai informatyvi. Matėsi, kad darbas, kurį atlieka personalas, jiems patinka.

Sandra
Strategic Staffing Solutions International
2017-12-18

Festivalis

Aciu dar karteli uz puikiai pravesta rengini 🙂 visi likome patenkinti, laimingi ir su gerais prisiminimais 🙂

Ieva
DLG
2017-09-18

Vasaros renginys

Ačiū labai už nuostabiai suorganizuotą renginį 🙂
Iki kitų kartų !

Kristina
AEDILIS
2017-08-30

Orientacinės varžybos

Visos mūsų komandos vardu noriu Jums padėkoti už linksmą, energingą ir nuotaikingą renginį!

Ieva
Mylan
2017-08-29

Orientacinės varžybos

Dar kartą dėkui už varžybų organizavimą.

Dalia
KIILTO LIETUVA
2017-08-22

Festivalis

Ačiū už puikų renginį/festivalį!!! Gražios likusios vasaros ir puikių renginių ateityje!

Asta
KRS
2017-08-10

JUBILIEJINĖ WOOD LINE OLIMPIADA

Ačiū jums už renginuką, sukurtą gerą nuotaiką 🙂

Ilona
WOOD LINE
2017-08-07

60-mecio jubiliejus

Aciu uz kruopsciai suruosta svente. Prisiminimai isliks ilgam…

Jolanta
2017-07-31

Vasaros renginys

Dėkoju už renginį. Atsiliepimai puikūs.

Silva
Kretingos maistas
2017-07-24

Festivalis

Noriu dar kartą padėkoti už nerealų festivalį, buvote nuostabūs, visiems patiko šventė ir rungtys, ir vedėjas – viskas. 🙂

Agnė
Conresta
2017-06-19

Įmonės olimpiada

Nuoširdžiai dėkoju už šeštadienį atliktą Jūsų didelį darbą.
Nesuklydau pasirinkdama Jus. Mes įpratę prie daugybės renginių, tačiau sportinis variantas lauke mane kiek baugino – todėl džiaugiuosi, kad viskas buvo labai organizuota, labai tiksliai ir įdomiai padaryta. Jūs šioje srityje tikri profesionalai – šaunuoliai. Jumis labai džiaugiuosi.
JŪS ŠAUNUOLIAI. AČIŪ.

Sonata
Lifosa
2017-06-05

Komandos formavimo žaidynės

Puikiai Jus prisimenu ir Jūsų vestą renginį geriausiom emocijom:)

Justina
2017-04-25

Įmonės vakaras

Noriu Jums visiems padėkoti už tikrai nuostabų vakarą. Visi liko labai patenkinti ir linksmi. Gerų Jums Metų ir tikiu iki kitų susitikimų.

Asta
Gelsauga
2017-01-09

Kalėdinis renginys

Dėkui „Renginių kalvės“ kolektyvui už profesionaliai suorganizuotą motyvacinį renginį.

Gerų ateinančių Metų!

Tadas
2016-12-22

Renginys įmonei

Sveiki,
Nuosirdziai dekojame Jums uz pravesta rengini!

Lina
Nordic Idea
2016-09-08

Įmonės renginys

dar kartą dėkui už renginį!

Raimonda
Rimi Lietuva
2016-08-29

Olimpiada X

Noriu padėkoti UAB Huawei Vilnius vardu už puikiai suorganizuotą komandos formavimo pramogą Olimpiada X. Programa buvo inovatyvi ir įdomi, jos dėka susipažinome artimiau su kolegomis. Vedėjai buvo profesionalus, komunikabilus ir labai paslaugūs. Jei tik ateityje dar turėsime renginių būtinai kreipsimės į jus ir rekomenduosime kitiems. Sėkmės darbuose!

Simona
Huawei Technologies UAB
2016-08-03

Vasaros renginys

Sveiki,

Ačiū už renginį, vedėjas ir dj labai visiems patiko. Jonui tik geriausi linkėjimai ir atsiliepimai.

Ieva
2016-07-26

Orientacinės varžybos

Dėkojame už puikų renginį 🙂

Jurgita
ConsulTax
2016-07-22

Renginys įmonei

Noriu padėkoti viso kolektyvo vardu už puikiai suorganizuotą renginį! Užduotys buvo smagios, aktyvios (ne per sudėtingos) ir azartiškos. Visi turėjome puikų laiką!

Laura
UAB SuperOffice
2016-07-07

Pramogų karštinė

Labai lankstus ir operatyvus kolektyvas – per labai trumpą laiką ir besikeičiant renginio scenarijui viskas buvo puikiai suplanuota ir atlikta.
puiki muzika, gerai organizuoti įvairūs ir atraktyvūs žaidimai bei Dovydo gebėjimas uždegti ir valdyti auditoriją.

UAB „Gatas“
2016-01-11

Išlikimo bunkeris

Viskas buvo puiku – įtraukiančios, įdomios, smagios užduotys ir profesionalus organizatorių darbas.

UAB „Intermaze“
2016-01-11

Išlikimo bunkeris

Viskas labai patiko. Jokių minusų nebuvo. Vedėjai savo darbą atliko labai gerai. Buvo gera nuotaika.

UAB „Elfanta“
2015-12-14

Policijos akademija

Viso BFS kolektyvo vardu norime padėkoti už labai linksmą, kūrybingą ir azartišką pramogą. Vedėjai ir jų pasiruošimas buvo puikūs. Drąsiai galėsime rekomenduoti kitiems draugams ir kolegoms.

BALTIC FREIGHT SERVICES, UAB
2015-09-07

Išlikimo bunkeris

AČIŪ už nuotaikingus komandinius mokymus. Puikus pasiruošimas, įdomios užduotys bei nepriekaištingas vedėjų darbas.
Su šypsena ir pasikrovę teigiamos energijos grįžtame į darbus.

Sėkmės ir iki kito susitikimo.

Cherry Media
2015-09-07

Olimpiada X

Renginio vedėjas sugebėjo prisitaikyti prie esamų žmonių t.y. tapti „savu“;
Užduotys įdomios ir smagios, tačiau ne per sunkios;
Galimybė jaustis laisvai ir tuo pačiu kontrolė, kuri „nenervina“.

UAB „Švykai“
2015-08-25

Išlikimo bunkeris

Renginys tikrai labai įdomus ir linksmas , užduotis įdomios ir įveikiamos bet kokio amžiau dalyviui 🙂

UADBB „Legator“
2015-07-20

Olimpiada X

Tokių renginių pliusai yra suartėjimas su darbo kolektyvu.
Vedėjams tik pliusai.Matosi,kad jau patyrę vesti tokius renginius.Labai lengvai valdė ir kontroliavo visą renginį.

Singlis
2015-07-07

Olimpiada X

Renginys buvo puikus, gerai suorganizuotas. Nuobodžiauti tikrai neteko:)

UAB „Spedilta“
2015-06-30

Išlikimo bunkeris

Ačiū visai Jūsų komandai už šauniai atliktą darbą!
Mūsų kolektyvas gavo gerą puikios nuotaikos užtaisą. Programa iš tiesų labai originali ir įdomi. Patiko visos užduotys, matosi, jog vedėjai yra patyrę, sugeba įtraukti dalyvaujančius į programą bei puikiai valdo situaciją.
Būtinai rekomenduosime Jus.

UAB „DNB būstas“
2015-05-26

Išlikimo bunkeris

Visų pirma noriu pagirti pačią programą. Ji puikiai pritaikyta komandos formavimui.
Visos užduotys buvo labai įtraukiančios, į programą įsijungė netgi „pasyvieji“ kolektyvo nariai.
Taip pat labai patiko renginio įgarsinimas, muzika buvo puikiai parinkta ir kūrė šaunią atmosferą.
Ačiū ir vedėjams, kurie pavyzdingai suvaldė visą kolektyvą.
„Išlikimo bunkeris“ neabejotinai buvo viso vakaro vinis.

UAB „Labochema“
2015-05-18

Išlikimo bunkeris

Apie „Išlikimo bunkerį“ perskaitėme Jūsų internetinėje svetainėje ir programa iš karto patraukė dėmesį. Programa pateisino mūsų lūkesčius su kaupu!
Labai gerai, jog į užduotis buvo įtrauktas visas kolektyvas, niekas nesėdėjo be veiklos. Patiko, kad užduotys atitiko renginio temą ir kiekviena jų turėjo potekstę. Kolektyvas be galo smagiai praleido laiką. Vedėjai tikri profesionalai ir neieškantys žodžio kišenėje.
Giriame Jus už pavyzdinį dėmesį ir prisitaikymą prie kliento.
Sėkmės tolimesniuose darbuose…

UAB „Elektros automatika“
2015-05-13

Pramoginis renginys

Neabejotinai geriausias „Protų mūšis“ kuriame esame dalyvavę! Klausimai buvo visiškai negirdėti ir labai originalūs. Negana to, kad kolektyvas šiltai, linksmai ir smagiai praleido vakarą, dar ir įgijome daug naudingos informacijos.
Ačiū Jums!

AB „FL Technics“
2015-03-05

Renginys įmonei

Labai patiko, mielai pakartočiau. Ne kas dieną tenka mokytis šokt, o po to bandyt išgyvent renkant skardines konservų.
Man asmeniškai tikrai buvo super. Dauguma kolegų atsiliepimai patys geriausi. Apie renginį sužinojau internete, smagiai aprašytas turinys man labai patiko. Taip pat Jūsų komunikabilus bendravimas, viskas aiškiai ir tvarkingai sudeliota/suorganizuota.

Aušra
Spainetos prekybos sistema
2015-02-24

Pramoginis renginys

Dėkojame visai Jūsų komandai už įsimintiną renginį!
Kolektyvas vis dar dalinasi įspūdžiais, visi labai patenkinti, programa buvo labai aktyvi, niekas nenuobodžiavo.
Taip ir toliau 🙂

UAB „Cibus restaurants“
2015-02-12

Renginys įmonei

Sveiki,
Ačiū už puikiai suorganizuotą renginį. Kolektyvui labai patiko, džiaugiuosi kad pasirinkau Jūsų įmonę.
Vedėjų darbą vertinu puikiai. Vedėjai nepriekaištingai tvarkėsi su 100 žmonių publiką 🙂

Kristina
KIKA GROUP
2015-02-02

Kalėdinis išlikimo bunkeris

Laba diena,
Iki paskutinės akimikos kolegoms nepasakojau koks nuotykis jų laukia, tai buvo vakarėlis staigmena. Kolegos labai nustebo, kai „neplanuotai“ ramų pasisėdėjimą nutraukė dujokaukėmis vilkintis vyrukai, skelbiantys apokalipsės pradžią… o tada ir prasidėjo. Vienu žodžiu Jus šaunuoliai. Ačiū Jums už neeilinį kalėdinį vakarėlį.

UAB IBUS MEDIA LT
2015-01-05

Įmonės renginys

Ačiū VŠĮ „Renginių kalvė“ komandai už smagias pramogas, kurių metų daug juokemės ir linksminomės.

UAB "Moment Credit"
2014-12-22

Pramoginis renginys – Išlikimo bunkeris

Man ir mano kolegoms renginys labai patiko. Šaunus ir susidirbę vedėjei, aktyvios ir azartiškos užduotys. Nuo juoko pilvus skaudėjo. 🙂

AB Litgrid
2014-12-19

Komandos formavimo renginys

Sveiki,
Renginys labai patiko. Darbas atliktas puikiai, tiek išorganizacinės pusės tiek iš pramogų pusės. Kolektyvas liko patenkintas.

UAB Kalistara
2014-12-16

Žiemos Protų Mūšis – Nebūk Besmegenis

VšĮ Renginių kalvė suorganizavo originalų ir idomų Protų mūšį. Šaunus vedėjas, kuris ne vien skaito klausimus ir atsakimus, bet ir puikiai bendrauja, bei užveda publiką.

Didelis AČIŪ.

Baltic Travel Group
2014-12-15

Olimpiada X

Laba diena,

Puikiai surengta šventė. Originalios ir aktyvios užduotys, juokemės žaidėme rungėmes. Labai dėkoju renginio vedėjams Dovydui ir Jonui.

Ernst & Young
2014-10-14

Policijos akademija

Surengėte šaunias pramogas. Kolektyvas laiką praleido šauniai.
Organizacinė pusė be priekaištų.
Apibendrinus – renginys pavyko geriau nei tikėjomės.

UAB Efektyvus procesai
2014-08-05

Olimpiada X

Laba diena,
Renginys patiko visam kolektyvui. Surengėte šaunias ir tuo pačiu originalias pramogas. Dauguma dalyvių buvo vyrai, kuriems labai patiko azartiškos užduotys, visi žaidė iki paskutiniųjų.
Vedėjai labai šaunus sugebėjo sauvaldyti dalyvius, ko jau seniai nebuvo nei per vieną renginį.

Margarita.

Naresta
2014-07-16

Kalėdinis renginys

Mums tai buvo vienas smagiausių Kalėdinių renginių. Pramogos ir vedėjai buvo super.
Ačiū Jums už įsimintinas pramogas.

UAB Addendum Solutions
2014-01-05

Renginiai įmonėms

Renginys buvo nuostabus, vedėjai puikiai pasiruošę. Jus rekomendavo kolega, kuris jau buvo dalyvavęs Jūsų organizuotame renginyje. Visiems labai patiko. Užsakant renginį dvejojau ar sugebėsite įgyvendinti savo scenarijų tokioje mažoje patalpoje, tuo labiau, kad dalyvavo 50 žmonių, bet Jūs pranokote mano lūkesčius. Didelis AČIŪ. Sėkmės darbuose.

Gintas
2013-12-17

Renginiai įmonėms

Jus radome atsitiktinai, ieškojome renginių organizatorių internete. Renginys patikto visiems be išimties. Nustebino tai, kad sugebėjote į renginį įtraukti net didžiausias ofiso niurzgas. Nuobodžių renginio dalių nebuvo. Būtinai rekomenduosime.

Gabrielė
2013-12-11

Išlikimo bunkeris

Mūsų kolektyvo vardu noriu padėkoti už beprotiškai linksmą renginį. Visos užduotys buvo originalios. Įtempto siužeto scenarijus niekam neleidom nuobodžiauti. Labai iškalbingi vedėjai. Tik viena pastaba, leiskite bent kelias minutes renginio metu atsikvėpti, nes kitą dieną nuo juoko pilvo raumenis skaudėjo…

Mindaugas
2013-11-19

Išlikimo bunkeris

Viskas labai patiko. Tikrai nenuvylėte, viršininkas liko patenkintas. Man asmeniškai patiko šokis su zombiais, išbandžiau su savo vyru 😀 į sekanti mūsų įmonės sąskrydį būtinai pakviesime Jus vėl.

Jorūnė
2013-11-11

Šventinis renginys

Profesionali komanda

Profai
2012-12-13

Policijos akademija

Didelis AČIŪ už puikiai organizuotą renginį „POLICIJOS AKADEMIJA“.

Aurelija
2012-12-03

Renginys įmonei

Didelis AČIŪ už puikų renginį, kurį surengėte mūsų įmonei. Renginio programa labai originali, renginio vedėjai savo darbą atliko nepriekaištinga i. Kai kuriuos Jūsų pamokymus dar ir dabar praktikuojame su kolegomis. Sėkmės darbuose =)

Ana
2012-11-30

Policijos akademija

Renginys buvo fantastiškas, jau seniai taip smagiai leidome laiką. Scenarijus be galo įspūdingas, pasijutau lyg filme. Tikiuosi dar teks su Jumis susidurti. Viso kolektyvo vardu – Ačiū 🙂

Kęstas
2012-11-30

Išlikimo bunkeris

Kolegos nieko nežinojo apie planuojamo renginio programą, todėl netikėtai prasidėjus šventiniai programai, visi neteko žado. Sužinojus apie artėjančią pasaulio pabaigą, visi pradėjo juoktis. Mes su Jūsų pagalba su gebėjome išmokti išgyventi net ir pačių baisiausių kataklizmų metu. Buvo labai įdomu ir linksma. Ačiū 🙂

Darius
2012-11-26

Išlikimo Bunkeris

Jūs nuostabus. Likau sužavėta vedėjų darbu ir pasiruošimu. Visi be išimties buvo įtraukti į dalyvavimą renginyje. Net žmogus neįgaliojo vežimėlyje pasijuto svaria renginio dalimi. Ačiū šauniems vedėjams.

Asta
2012-11-26

Renginys įmonei

Rinkausi tarp kelių renginių organizatorių. Džiaugiuosi, kad pasirinkau Jus. Renginys buvo smagus ir įtraukiantis, bet tuo pačiu naudingas mano įmonei, nes po šio renginio kolegos daug geriau pažino vienas kitą, sumažėjo trintis. Trumpai tariant – komandos formavimas pavyko. Jus esate geriausi renginių organizatoriai.

Tomas
2012-11-18

Rašyti atsiliepimą

rating fields
vertinkite | rašykite >>>

Patiko renginys? Sužinokite apie dabar siūlomus renginius

Žiūrėti renginius