Grįžti į atsiliepimų sąrašą
Įmonių, organizacijų, kolektyvo renginiai

Įmonių, organizacijų, kolektyvo renginiai

Įmonių, organizacijų ir kolektyvinių komandos formavimo renginių dalyvių atsiliepimai

Didysis vakaro šou

Norime jums labai padėkoti, renginys išties buvo nuostabus. Puiki nuotaika, vedėjo energija ir charizma. Ačiū už visą organizavimą ir įsitraukimą. Visa komanda vertina puikiai ir nuostabiai praleidome laiką! Ačiū jums ir tikiuosi iki kitų kartų 😊

 

Aida
PetCity
2024-04-03

Dienos renginys: Operacija mindfall ir vedėjo šou

Renginys patiko daugumai – džiaugėmės, kad buvo vedėjas, kuris visą informaciją galėjo aiškiai pasakyti mikrofonu ir nereikėjo dėl to sukti galvos ar rėkauti surinkinėjant visus į krūvą.
Renginio programa mums patiko – džiaugiamės, kad orientacinėse dalyvavo visi kolegos, mažiau ar daugiau kiekvienas prisidėjo prie to bendro tikslo 🙂 Labai patiko, kad orientacinių užduotys buvo nesudėtingos, linksmos, tad nesijautė, kad kažkas būtų nuliūdęs ar skųstųsi dėl „neįveikiamų” užduočių.
Vedėjas – puikus, charizmatiškas, vietoje ir laiku 🙂 Informatyvus, vertina situaciją vietoje ir derinasi prie esamų veiklų ar neišnaudotų laiko tarpų. Nominacijose apsitarėme, kad vedėjas gali įsiterpti, jeigu sugalvos ką nors šmaikštaus įsiterpti, kad šiek tiek „apjudinti” publiką, tad taip ir padarė – visi juokeliai buvo vietoje ir laiku!
Pats organizavimas – viskas OK, džiaugiuosi, kad esate tokia rūpestinga ir organizuota, tik geriausi žodžiai! Džiaugiamės ir pačia sodyba, kurią parekomendavot – maistas puikus, pati vieta irgi puiki. 

Klaudija
Mazgas
2024-03-25

Orientacinės varžybos

Orientacinės varžybos labai patiko visam mūsų kolektyvui, dar nebuvo pas mus tokio renginio, po kurio sulaukčiau pagyrų .Dėka jūsų profesionalumo buvo sukurta puiki nuotaika, komandose įžiebtas azartas. Žmonėms patiko judėti ir mąstyti, konkuruoti vieni su kitais, būti gamtoje ir smagiai leisti laiką. Buvo super!
Kristina
Rimi Lietuva
2024-03-07

Detektyvinė programa

Neigiamų komentarų neteko girdėti, tik teigiamus. Turinys įdomus, įtraukiantis, kokybiškas. Personalo darbui priekaištų neturime. Viskas teigiamai. Organizavimo procesas buvo sklandus ir aiškus. Vadybininkių dėmesys, konsultavimas, informacijos suteikimas – 10 balų.

Dovilė
Baltic Agro Machinery
2024-03-04

Orientacinės varžybos „Operacija Mindfall”

Varžybos patiko 100% kolegų. Buvo sužavėti. Ir gal net norėtų pakartoti vasarą, kai šilta 😊 Užduotys įdomios, įtraukiančios ir verčiančios pagalvoti. Personalas darbą atliko puikiai. Viskas buvo suorganizuota sklandžiai.

Edita
Rittal
2024-01-29

Programa „Raktas”

Žaidimas tikrai patiko daugumai, mūsų jaunimas labiausiai buvo užsivedęs protiniu žaidimu. Programos turinys buvo labai įdomus, tikrai reikėjo visiems pasukti galvą kaip kuo greičiau išpręsti pateiktas užduotis. Personalas tai visiškai 10/10! Labai smagus, energingas, padėjo tiems, kuriems nepavyko ar sunkiai sekėsi įveikti užduotis. Būtinai perduokite didelį ačiū vyrukams, kad leido paleisti smagias Kalėdiškas dainas per savo kolonėles. 🙂 Organizavimo procesas buvo labai sklandus, buvo viskas aišku kas ir kaip bus, ir labai džiaugiuosi, kad palaikėt nuolatinį ryšį iki pat renginio!

Aistė
Comfort Hotel
2024-01-04

Žiemos orientacinės

Varžybos patiko, ir Tikrai nenuvylė, dauguma džiaugėsi, kad buvo interaktyvus, o ne tik „Skulptūrų medžiojimas“. Kitos komandos rado net laiko sustot prie eglutes ir besprendžiant užduotį pasimėgauti karštu vynu. Personalas labai draugiškas, paslaugus, vietomis net šmaikštus, padeda įsitraukti į pačio žaidimo nuotaiką. Organizavimo procesas labai optimalus, informatyvus ir be jokių problemų.

Birutė
Genius Sports
2023-12-22

Didysis vakaro šou

Tikrai taip, renginys patiko daugumai, jokių nusiskundimų negirdėjome. Renginio programa mums tiko ir patiko, buvo geras intro į mūsų tolimesnį įmonės vakarėlį, žaidimas buvo įtraukiantis ir įdomus, smagu, kad buvo ir kalėdinių klausimų. Vedėjas charizmatiškas, mokėjo bendrauti su publika.
Labai vertinu gerą komunikaciją, visos detalės buvo apgalvotos.

Jurga
Locatory
2023-12-22

Kazino renginys su koncertu

Norime dar kartą padėkoti Jums ir Jūsų šauniai komandai už renginį, už emocijas, charizmą, už visas įdėtas pastangas ir širdis, esate puiki komanda! Dėkoju už pažintį su Jumis ir Jūsų kolegomis, viskas tikrai puikiai. Visi lūkesčiai išpildyti, visi laimingi, kad sudalyvavo tokiame renginyje.

Jurgita
Plastiksė
2023-12-19

Žaidimas „Raktas”

Visam kolektyvui labai patiko. Programos turinys labai įdomus, klasika maišyta su technologijomis, buvo smagu. Padėjo pamankštinti loginį mąstymą. 😃 Personalo darbas – Puikiai, esu labai dėkinga už jų kantrybę ir profesionalumą pravedant žaidimą.

Neringa
BALT FURN
2023-12-12

Kalėdinis detektyvas

Kolektyvui žaidimas labai patiko, susilaukiau iš daug žmonių komentarų, kad gera ir įdomi pramoga. Programos turinys buvo įdomus, nenuspėjamas ir įtraukiantis – nemačiau nei vieno nuobodžiaujančio, visi atrodė itin aktyviai įsitraukę. Personalo darbas buvo profesionialus. Patiko tai, kad į žaidimą buvo įtraukti visi, niekas nebuvo pamirštas. Taip pat patiko, kad prieš pramogą buvo aptarta visa eiga. Paprašius palaukti kol susirinks vėluojantys į tai buvo atsižvelgta – didelis pliusas iš mano pusės. Žaidimą vedėjas ir asistentas pravedė sklandžiai, kokybiškai, rišliai, padėjo žaidėjams nenuklysti puzlėse, tačiau neišdavė atsakymų. Organizavimo procesas buvo sklandus, be skubėjimo ir įtampos. Esu dėkingas už priminimo emailus ir už sklandžią komunikaciją. Bendrai sakant – viskas SUPER, Jūs esat šaunuoliai. Ačiū labai!

Giedrius
2023-12-12

Programa „Raktas”

Buvo greita, aktyvi ir labai dinamiška pramoga. Labai gerai sudėliotas laikas, įdomios užduotys ir, beje, skirtingos kiekvienoje dėžėje, tai buvo įdomu. Vedėjas buvo žiauriai aktyvus, padėjo kai reikėjo ir, žinoma, trukdė 🙂 Bet girdėjau vieną labai specifinį komentarą, kad „tokį būtų galima kviesti kaip bet ko vedėją, nes labai family friendly”. Tai komplimentai. Dėl organizavimo proceso – Greta labai aktyviai dirbo, skambino, bendravo, davė puikių pasiūlymų dėl torto ir panašiai. Tai esu labai patenkinta, čia buvo pirmas mano tiesioginis bendradarbiavimas su jumis ir tikrai drąsiai galėsiu grįžti su kitais renginiais ar rekomenduoti. 

Vaida
NFQ Technologies
2023-11-28

Miesto orientacinės

Daugumai tikrai patiko ir likusią vakaro dalį tikrai prisiminė ir dalinosi įspūdžiais. Programos turinį vertinu tikrai gerai, viskas buvo tikrai suprantama ir nebuvo tos nežinios nevilties jausmo. Personalas vertinamas labai gerai, puikiai perteikė teigiamą emociją ir reikalingą informaciją. Skirta daug organizatorių dėmesio ir gerai atsižvelgta į poreikius.

Karolis
Focus nordic
2023-11-28

Kalėdinis detektyvas „Blackout”

Labai ačiū Jums už puikią pramogą. Visai kompanijai labai patiko žaidimas. Dar šiandien visi dalinosi emocijomis. Žaidimo vedėjas buvo fantastiškas 😊 Viskas nuo planavimo iki įgyvendinimo buvo puiku. Ačiū Jums labai.

Jurgita
Ignitis
2023-11-27

Detektyvinis žaidimas

Patiko daugumai. Programos turinį vertiname gerai. Profesionalūs, šmaikštūs, prisitaikantys prie situacijos, linksmi moderatoriai.
Viskas puikiai, greitai viską susitarėme, o vietoje darbuotojai puikiai valdė situaciją netgi dėl mūsų nežinojimo tikslaus dalyvių skaičiaus. 😊

Laura
AtlasVPN
2023-10-20

Orientacinės varžybos

Tikrai patiko 😊 patiko ir tai, kad pamačiau tą Kauno dalį, kurioje arba labai seniai buvau arba nebuvau 😊 Kaip sakau čia pabėgimo kambarys, tik mieste.
Užduotys įdomios buvo, kai kur teko pasukti galvą, kai kur iš savęs pasijuokti, kaip paprastus dalykus stengėmės sudėtingai spręsti 😃
Personalo darbą vertiname gerai, viskas tiko, aiškiai išdėstė užduotis. Manau viskas vyko kaip buvo suplanuota ir buvo pavyzdingi dalyviai, nevėlavome 😊
Ačiū Jums labai.

Inga
Ivabaltė
2023-10-16

Detektyvas Operacija Mindfall

Dėkojame Jums už bendradarbiavimą ir renginio organizavimą. Komanda yra patenkinta detektyvo – operacija Mindfall. Aiškus, įtraukiantis žaidimas, verčiantis susimąstyti kiekvieną, pasitelkti savo nuojautą, įsiklausyti į kitų dalyvių įdėjas, mintis. Žaidimas neprailgo. Labai pakėlė ūpą Jūsų vedėjas Jonas, buvo ir netikėtumų/staigmenų, juoko dozės ir smagaus kolektyvinio bendravimo.

 

Monika
Lietuvos paštas
2023-10-13

Renginys sodyboje: orientacinės varžybos ir diskoteka

Vakarėlis tikrai buvo puikus! Renginio programa labai įdomi ir gerai suorganizuota. Tai buvo puikus būdas suartėti su kolegomis ir linksmai praleisti vakarą.

Jūsų darbuotojai draugiški, profesionalūs ir paslaugūs. Jie padėjo su visais organizaciniais klausimais ir užtikrino, kad mes jaustumėmės patogiai viso renginio metu.

Taip pat labai džiaugiamės, kad daugumai žmonių, kad ir per aktvyviai orentacinės varžybos buvo, bet nepasidavė ir dalyvavo iki galo. Ir geri įspūdžiai ir emocijos po varžybų vis dar dalijamos aplink darbe. Keletą žmonių sakė, kad taip buvo pats geriausias vakrėlis kuriame teko dalyvauti per visą pradirbtą laikotarpį.

Tikėkimės, kad ateityje turėsim dar daugiau puikių vakarėlių su jumis 😊

Darkart ačiū Jums 😉

Ugnė
Jotron
2023-10-03

Detektyvas Blackout

Žaidimas patiko daugumai. Nuvalkiotai skamba, bet įsitraukė ir skeptikai. Buvo labai gerai, kad užduotys buvo labai įvairaus sudėtingumo. Labai labai didelis ačiū vedėjui. Mūsų žmones sudėtinga įtraukti ar įtikti, bet jam pavyko puikiai. Ir pokštai, ir „užstūmimai” ir viskas. ŽIAURIAI geras.
Viskas laiku, viskas aišku. Buvo labai paprasta suderinti.

Indrė
Cybernews
2023-10-02

Orientacinės varžybos L.O.B.I.S

Draugų susibūrime dalyvavome orientacinėse varžybose L.O.B.I.S. Ačiū projektų vadovei ir visai komandai už nepriekaištingą organizavimo procesą, patarimus ir sklandų renginį. Varžybos visiems labai patiko, užduotys buvo įdomios, varžybų fonas – su muzika ir vedėjų įsitraukimu, renginio vedėjai puikiai mokėjo suburti komandą ir kurti pakilią nuotaiką. Visa „Renginių kalvės” buvo lanksti, sugebėjo prisitaikyti prie paskutiniu metu pasikeitusių aplinkybių, taip pat dalyviams gerai iškomunikavo pateiktą informaciją.

Augusta
2023-09-28

Orientacinės varžybos „Blackout”

Orientacinės varžybos buvo puikios! Patiko absoliučiai 100% dalyvavusiųjų! Programos turinys įtraukiantis, laikas visiškai neprailgo, norėjosi dar tęsinio. Kai kurie dalyvavusieji jau ruošiasi pradėti savarankiškai spręsti kengūros užduotis ir kartoti varžybas 😊 Slaptasis Jūsų personalo agentas – superinis! Visą laiką jautėme jo slaptą buvimą šalia. Iškalba ir įsijautimas į scenarijų – 10 balų!Organizavimo procesas ir savalaikė komunikacija – 10 balų! Buvo tikrai paprasta, nes Jūs apie viską pagalvojote ir išpildėte visus mūsų lūkesčius.
Dar kartą AČIŪ Jums labai!

Renata
Ignitis grupė
2023-09-22

Orientacinės varžybos „Operacija Mindfall”

Iškart po orientacinių ir viso vakaro metu pasivaikščiojau tarp kolegų, nei vienas neturėjo jokių nusiskundimų, tai manau galiu teigti, jog VISIEMS LABAI PATIKO!
Iš tikro, mums labai patiko tai, kad reikėjo naudotis ne tik naujosiomis technologijomis, bet ir iššifruoti tekstą parašytą po tušinuko raizgalyne, kad turėjome sumaišyti priešnuodį patys. Kiek įmanoma, viskas buvo labai aišku, logiška ir apgalvota. Užduotys buvo įveikiamos, nors ir sunkios. Visos skirtingos ir įdomios, išlaikytas tęstinumas.
Komandą labai puikiai vertiname! Abu vyrukai labai komunikabilūs, jaučiasi, jog savo srities profesionalai. Patiko, kad vis prieidavo kažko paklausti ar „užmesdavo“ kokį bajerį. Jeigu vertinti iš 10, tai tikrai stiprus 10! Profesionalumas, komunikabilumas, humoro jausmas – puikiai! Smagu, kad galėjome pasikabėti ne kaip paslaugos tiekėjas ir pirkėjas, bet kaip geri pažįstami 😊 Smagu, kad nebuvome palikti žaisti patys, bet vis pasiklausdavo kaip sekasi ar bandydavo „suklaidinti“ ar padėti 😊
Organizavimo procesas- Labai puikiai. Smagu kad iki pat renginio komunikavome pakankamai daug, apsitarėm visus niuansus, jūs puikiai įsiklausėte į mūsų poreikius ir su kaupu juos išpildėte. Ačiū labai nuoširdus visai komandai, tikiuosi tai ne paskutinis kartas kai bendraujame 😊

Monika
Projektana
2023-09-19

Orientacinės varžybos Palangoje

Ačiū už puikią gimtadienio pramogą. Orientacinės varžybos patiko visiems svečiams. Daugelis tokio tipo varžybose dalyvavo pirmą kartą. tad žaidimas buvo tikrai įtraukiantis.
Turinys, idėja, trukmė tobulai tiko.
Personalo darbas – 10/10
Organizavimo procesas – Intensyvus, bet rezultatyvus.
Ačiū. 😊
Greta
2023-09-19

Detektyvinis žaidimas „Operacija Mindfall”

Žaidimas tikrai patiko daugumai galiu sakyti drąsiai, nes nesulaukiau neigiamo atsiliepimo. Aš asmeniškai esu mėgėjas tokio tipo užsiėmimų, todėl ir šis patiko – patyrėm gerų emocijų, o laikas prabėgo labai greitai.
Buvo skirtas optimalus laikas užduotims įveikti, nebuvo bereikalingos įtampos, buvo pajungti visi komandos nariai. Misijos vadovas slaptasis agentas šauniai susitvarkė su savo užduotim, buvo geros nuotaikos ir gerai valdė atskiras grupes.
Visas procesas praėjo sklandžiai, smagu, kad komanda susidirbusi.

Mantas
Swedbank
2023-09-18

Orientacinės varžybos automobiliais

Iš ties tai komandos atsiliepimai buvo tik patys geriausi!
Visi tikrai nuostabiai praleido laiką. Likome nustebinti visu procesu, moderniu ir nuotaikingu orientacinių rungtynių formatu, kaikuriose užduotyse tikrai teko palaužyti galvą, bet čia ir buvo smagiausia!
Ačiū Jums labai už pastangas ir nuostabiai suorganizuotą pramogą.

Ermina
Skorpiono Takas
2023-09-18

Sportinės žaidynės X

Sportinės žaidynės tikrai patiko daugumai, grįžus po savaitgalio dar buvo aptarinėjami šeštadienio įspūdžiai. Programos užduotis vertiname labai gerai, viskas labai apgalvotai, sklandžiai, aiškiai ir kokybiškai. Personalas – malonūs, atsakingi, linksmi ir gerai prisitaikanty prie aplinkybių. Organizavimo procesą veriname puikiai.

Janina
MTL GROUP
2023-09-12

Orientacinės varžybos „Operacija Mindfall”

Orientacinės tikrai patiko daugumai. Savo komandos renginiuose dažnai turime tokias aktyvias veiklas, tačiau tai buvo visiškai naujas formatas, kuris sudomino daugelį. Po viso renginio darėme dalyvių apklausą, klausėme kaip vertina vakaro programą, tai iš atsakiusių daugiau nei 90% vertino aukščiausiais balais (4 ir 5).
Buvo labai įdomu, turinys gerai išdirbtas, istorija įdomi ir įtraukianti.
Personalo darbas – Labai gerai, viskas vyko sklandžiai, kai prireikdavo pagalbos – visada šalia atsirasdavo kažkas iš organizatorių.
Organizavimo procesas vyko sklandžiai, užteko kelių skambučių, kad visi poreikiai būtų išgirsti ir gautume superinį rezultatą.

Monika
Vilniaus paukštynas
2023-09-12

Orientacinės varžybos L.O.B.I.S.

Dar kartą dėkojam už įvykusią pramogą. Dauguma kolegų liko patenkinti. Orientacinės padėjo atsiskleisti daugumai kolegų, nes buvo tiek linksmų užduočių, tiek tokių, kur reikia pagalvoti. Patiko, kad buvo pertraukos tarp skirtingų zonų tad nesijautė per didelio išvargimo. Personalui bei visai organizavimo komandai taip pat tik pagyrimai. Viskas buvo sklandu, nebuvo sunku komunikuoti ar pasiderinti.

Irma
Indeform
2023-08-28

Vasaros renginys: orientacinės varžybos ir vedėjo vakaro šou

Visos BALTO grupės vardu dėkoju už FANTASTIŠKĄ renginį!!!
Penktadienį turėjome be galo jaukią atmosferą, azartišką veiklą, skanų maistą, tobulą aptarnavimą ir visą laiką jautėmės atsipalaidavę, nes buvome PROFESIONALŲ rankose 🙂
Atsiliepimai man į telefoną krito ir vis dar krenta visais įmanomais kanalais. Tokio pasisekimo ir norėjau. Nors tiesą sakant, manau, kad pavyko geriau :))
Visai „Renginių kalvės” komandai – milžiniškas AČIŪ! 

Jolita
BALTO print
2023-08-22

Orientacinės varžybos „Blackout”

Orientacinės varžybos visiems dalyviams labai patiko, net nesitikėjo, kad taip įtrauks ir sudomins veikla. Daliai buvo sunkokų užduočių, bet kai esi komandoje, pasiskirstai rolėmis, kas ką geriau išmano, su tuo juda, kiti prisideda. Smagu buvo ir pasportuoti, nes rungėmės su kitomis komandomis. Turinys superinis, be komentarų.
Labai malonus, šmaikštus vedėjas, lydėjo mus su savo juokais, nuotaikingais atsiliepimais į pagalbos skambučius, didžiulis jam AČIŪ, buvo be galo nuoširdus pasveikindamas kolektyvą, jo kalba buvo labai motyvuota vakaro pabaigoje.
Organizavimo procesas buvo maksimaliai sklandus, jautėme, kad mumis gerai pasirūpins, AČIŪ😊.

Ingrida
Ignitis
2023-08-08

Operacija Mindfall Vinio parke

Orientacinės varžybos sakyčiau patiko visiems. Užduotys buvo kūrybiškos ir įdomios. Personalo darbą vertiname labai gerai, pradedant detalių derinimu ir baigiant vedėju. Labai smagūs, jauni ir artistiški žmonės. Tikrai viskas buvo gerai.

Ieva
Danske bank
2023-08-08

Sportinės žaidynės

Renginys buvo nuostabus! Personalas nepriekaištingas, supratingi, lankstūs bei prisitaikantys. Visos užduotys nuostabios,linksmos įdomios. Patiko visiems esantiems labai. Ateityje tikrai kreipsimės į jus 🙂

Natalija
GTV Trading
2023-08-01

Įmonės festivalis

Dar kartelį ačiū už visą rūpestį ir malonų bendravimą besiruošiant šventei ir jos pačios metu. Jautėsi tikrai ypatingas dėmesys ir pagalba planuojant programą. Kaip ir tikėjausi, visa mūsų komanda įsitraukė į žaidimus, smagu buvo matyti komandiškumą, azartą, šypsenas veide. Personalas šventės metu taip pat puikiai susitvarkė su emocijų kupinais dalyviais. Tad tik geriausi atsiliepimai apie visą jūsų komandą!

Rūta
Mobile Heavy Machinery
2023-08-01

Komandiniai išbandymai ir orientacinės „Blackout”

Dėkojame už pramogą, kuri vertė ir pajudėti ir pagalvoti. Išmanūs prietaisai, kuriuos turėjome panaudoti, leido įsijausti į slaptųjų agentų vaidmenis. Džiaugiamės, kad įmonės renginiui pasirinkome Jus, nes viskas, nuo pirmo skambučio iki galutinio rezultato, buvo sklandu, apgalvota ir išpildyta 100%. Patys rinksimės Jus ateityje ir kitiems rekomenduojame.

Rūta
Energenas
2023-07-31

Orientacinės Trakų mieste „Operacija Mindfall”

Orientacinės varžybos patiko manau visiems.  Programos turinį vertiname puikiai. Personalo darbą – šauniai, tikrai jautėmės gerai, vedantysis prisitaikė prie mūsų kolektyvo, prisidėjo prie bendros nuotaikos kūrimo. Viskas buvo sklanžiai, taip kaip sutarta.

Kristina
Geodezinių matavimų projektai
2023-07-26

Sportinės žaidynės X

Programa patiko visiems be išimčių, nes tarp dalyvių turėjome ir 5 vaikus, jie taip pat dalyvavo pilnavertiškai. Vedėjų komanda buvo labai profesionali, visus išskirstė proporcingai, vaikams davė pasinaudoti inventoriumi papildomai, juos prižiūrint. Užduotys buvo ivairios, idomios ir aktyvios, bet kaip ir prašėme prieš renginį, ne per sunkios, kad galėtų atlikti visi. Personalas SUPER! Labai visi dėmesingi, kantrūs, profisionaliai prisitaikė prie oro sąlygų (gavome lietaus, tai atitinkamai paskirstė užduotis). Maksas labai šiltai vedė visą renginį, atrodė kad senai jį pažįstame ir yra vienas iš mūsų. Tą patį galėčiau pasakyti ir apie kitus du vaikinus.
Labai viskas sklandžiai, laiku ir profesionaliai. Dalyvių buvo apie 40, visi buvo suvaldyti, klausimai atsakyti, muzika ir garsas – super, visa komanda labai empatiška, mes tikrai likome sužavėti. Dėkui „RENGINIŲ KALVĖ“ komandai!!!

Laura
Hans Group
2023-07-24

90’s FEST

Renginys buvo gerai suorganizuotas, komunikacija su organizatoriais paprasta ir aiški. Viskas buvo puikiai suruošta, dekoracijos nuostabios, tematika labai gerai išpildyta, kolegos laimingi ir laukia kitų švenčių!

Karina
AZETA
2023-07-21

Orientacinės varžybos sodyboje

Esame nepaprastai dėkingi ,,Renginių kalvė“ komandai už tiktai šaunų ir nepamirštamą  renginį. Džiaugiamės pasirinkę Mindfall orientacines varžybas. Atsiliepimai tik teigiami, įspūdžiai liks ilgam. Buvo malonu su Jumis bendrauti renkantis ir organizuojant renginį. Renginio metu, Jūsų personalo dėka ,buvo įdomu, linksma, juokinga, jautėmės kaip kokio filmo herojai 😊 Drąsiai rekomenduosime kitiems naudotis Jūsų paslaugomis.
Dėkojame už profesionalų darbą. Jumis galima ir reikia pasitikėti 😃

Ina
Bendrieji statybų projektai
2023-07-20

Komandos formavimas mieste: orientacinių konceptas

Daugumai orientacinės patiko, geri atsiliepimai! Programos turinys atitiko programos aprašymą/pristatymą. Turinys įtraukiantis, įdomus. Personalo darbas – tik geriausi atsiliepimai, informacija pateikta aiškiai, labai greitai, atsakant į visus iškilusius klausimus, ieškant geriausio sprendimo ir net netikėtose situacijose, kai paskutinę akimirką reikėjo daryti svarbius keitimus – labai pagelbėjo.
Viskas puiku, užduotys įtraukiančios, skirtingos. Tiek bendrąja prasme organizavimas labai patiko (kaip ir minėjau atsiliepime apie personalo darbą), tiek pats ‚operacijos‘ organizavimas/procesas buvo tikrai apgalvotas.

Vita
Markit Baltija
2023-07-10

Orientacinės varžybos „Alberto Einšteino Paslaptis”

Orientacinės patiko daugumai. Personalas veiklas vykdė gerai. Buvo sukurta tinkama nuotaika, taip pat smagiai nuteikė ir netikėti susitikimai punktuose. Organizavimas puikus. Visos detalės buvo aiškios, pakankamas kiekis komunikacijos, nesijautėme paliktos.

Bendrai įvertinus, pramoga smagi, inovatyvi ir kolektyvas šaunus. Didžiausios sėkmės tolimesnėse veiklose!;)

Ineta
Teva Baltics
2023-06-29

Orientacinės gimtadienio šventei „Operacija Mindfall”

Labai dėkoju “Renginių Kalvei” už smagų žaidimą, kuris pagyvino mano 30-tąjį gimtadienį. Visi svečiai atsiliepė tik geriausiais žodžiais. Kadangi pradžioje dauguma žmonių nepažinojo vienas kito, orientacinės varžybos “Mindfall” pralaužė ledus ir padėjo svečiams susipažinti.
Dėkoju Gretai už puikų organizavimą, greitą ir profesionalų bendravimą ir orientacinio vedėjui už lengvą spaudimą ir smagią nuotaiką. Ačiū!

Emilija
2023-06-27

Orientacinės varžybos L.O.B.I.S

Orientacinių žaidynių programa buvo suorganizuota puikiai, buvo pritaikyti ir išpildyti visi prašymai. Visi dalyviai liko labai patenkinti ir pakylios nuotaikos, užduotys buvo įvarių tipų tai tekdavo ir gerai apmąstyti ir pasijuokti. Vedėjai buvo puikūs, atsakydavo į visus kilusius klausimus, pržiūrėjo viso renginio metu ir savo nuotaika užkrėtė ir kitus renginio dalyvius. Net ir prasidėjus lietui visi dalyviai nuoširdžiai stengėsi atlikti visas užduotys,  vedėjai kartu priėmė oro sąlygų iššūkį ir buvo kartu iki rungčių pabaigos. Visos užduotys buvo labai idomios, kai kurios vertė prisiminti jau seniai užmiršta informacija ir išeiti iš savo komforto zonos. Taip pat visas Renginių kalvės darbas iki renginio buvo labai geras, apie viską informuodavo iš karto, esant bet kokiems klausimams atsakymai buvo gaunami labai greitai, taip pat padėjo dėl pačios renginio vietos suradimo, kas labai pagelbėjo, kadangi pirmą kartą organizuojant buvo sunku įsivazduoti kokio dydžio teritorijos reikia tokiam renginiui suorganizuoti. Labai didelis Ačiū Renginių kalvės organizatoriams ir renginio vedėjams, būtinai pas Jus sugrįšim.

Dagmara
CEE Attorneys
2023-06-22

Privatus įmonės renginys „Operacija Mindfall”

Atsiliepimai labai geri apie šventę. Labai džiaugiuosi dėl žaidimo pasirinkimo. Buvo ir sporto ir vietos pamąstymams. Ir lietus žaidimo dalyvių neišgąsdino, kas buvo labai nuostabu.
Buvo tokių IT specialistų, kurie, pasak jų, technologijos nenustebino, bet jų pritaikymas labai patiko.
Kalbos dar sklis ilgai, jau dabar vyksta diskusijos, kaip ir ką reikėjo spręsti. Buvo nuostabu!!!

Labai labai ačiū Jūsų kolektyvui, kad surengėt mums puikią šventę.
Atsiliepimai patys geriausi. O kitų metų šventės organizatoriams bus ties kuo pasukti galvas.

Dar kartą ačiū Jūsų kolektyvui !!!
Nenustoju galvoju, kad man (ir visam kolektyvui :)) labai pasisekė, kad suradau Jus praėjusiais metais 🙂 Pati savim stebiuosi, kad turiu laimingą ranką 🙂

Rasa
2023-06-19

Įmonės Festivalis 2023

Ačiū! Viskas buvo puikiai suorganizuota, man geriausia tai tas, kad visi dirbo su tokiom šypsenom ir nuotaika, kad atrodė čia jų asmeninė šventė 🙂 🙂

Evelina
Vision Express
2023-06-16

Vasaros renginys: orientacinės varžybos ir vakarinė programa

Ačiū už puikiai suorganizuotą renginį. Renginys patiko visiems. Laikas prabėgo tiesiog žaibiškai, buvo graži šventė, gera emocija ir komandinė dvasia – puikiai atitiko mūsų renginio šūkį “Better together”.

Viso renginio metu netrūko veiklos – nuobodžiaujančių nebuvo, o linksmos, įtraukiančios ir azartiškos rungtys nepaliko abejingo nė vieno.

Vedėjas – tiesiog nerealus, tikras profesionalas: puikiai vedė renginį, jautė komandą, meistriškai įtraukė visus, sukūrė šventišką ir komandišką nuotaiką.

Dėkojame visai „Renginių kalvė“ komandai už įsiklausymą, rūpestį, patarimus, sklandų organizavimo procesą. Jūs – tikri profesionalai!!! Džiaugiamės pasirinkę Jus ir tikiu, kad rinksimės Jus dar ne kartą.

Linkėjimai nuo UAB „Naresta“ komandos“

Kristina
Naresta
2023-05-31

Orientacinės varžybos „Operacija Mindfall”

Dauguma žmonių buvo sužavėti tiek žaidimu, tiek jo organizavimu. Buvo idomus ir labai interaktyvus. Personalo darbą vertiname nuostabiai! Daug komplimentų žaidimo vedėjams, ypač kilus techniniems nesklandumams už greitą reagavimą. Organizavimo procesas – sklandžiai, greitai. Malonu kad po renginio paskambinate ir teiraujatės kaip sekėsi.

Karolina
Continental Autonomous Mobility Lithuania
2023-04-21

Miesto orientacinės „Blackout”

Orientacinės varžybos patiko daugumai, dar vis visi dalinasi įspūdžiais. Žaidimo turinys puikus. Personalo darbą vertiname labai gerai, manau nuo pat pradžių sukurta mistiška nuotaika ir humoro jausmas viso žaidimo metu labai pagyvino patirtį.
Organizavimo procesas – be priekaištų, tikrai labai džiaugiuos bendradarbiavimu su Renginių kalve ir Greta, nes pilnai pasitikiu ir viskas būna padaryta puikiai:)

Alina
Lympo
2023-04-14

Orientacinės varžybos „Blackout”

Viskas puiku, gal kiek sušalom, bet taip jau toj Lietuvoj būna 🙂 Varžybų turinys smagus ir įtraukiantis. Personalo darbą vertiname nuostabiai, visi dėmesingi ir darbui atsiduoda 100%. 10 balų.

Goda
CAST AI Baltic
2023-02-03

Vakaro konceptas – Iššūkis „BLACKOUT”

Kiek kalbinome darbuotojų, visiems patiko. Žaidimas pasirodė kokybiškas, užduotys įdomios.
Renginio programa – Super. Vedėjas pravedė renginį labai kokybiškai, esame labai patenkinti.
Viskas buvo labai sklandu, daug skirta mums dėmesio, kad viskas pavyktų ir liktume patenkiti bei išgirsti.

Aira
Toughlex
2023-01-31

Movie night

Didelis AČIŪ už puikų organizavimą ir atsakingai ir kokybiškai atliktą darbą. Atsižvelgėte į visus mūsų prašymus ir užklausas, labai kruopščiai pasiruošėte, todėl renginys praėjo sklandžiai.  Labai patiko vedėjo, fotografo, DJ ir asistentų darbas. Kolektyvas labai malonus, atsakingas ir dragiškas. Darbuotojai liko labai patenktinti ir smagiai praleido laiką šventės metu.

Natalja
Teleperformance LT
2023-01-25

Įmonės 30-metis

Labai labai noriu padėkoti Jūsų visai komandai – buvo nuostabu! Pavyko sukurti puikų renginį, viską labai gerai suorganizuoti! Ačiū ačiū ačiū! Abejingų tikrai neliko, labai daug kas prašė pakartoti, tad tikiuosi, kad dar teks bendradarbiauti ir ateityje. 😊 Nuoširdūs linkėjimai nuo mūsų kolektyvo! AČIŪ!

Emilija
Evelkas
2023-01-23

Detektyvas „Operacija Mindfall”

Pramoga patiko be išimties visam kolektyvui. Turinys įdomus, užvedantis, personalas sumanus, paslaugus, su geru humoro jausmu. Pramoga organizuota puikiai.
Nuoširdus Ačiū nuo viso kolektyvo !!!

Gražina
MAGNUM ITER
2023-01-17

Kalėdinis detektyvas „Blackout”

Tikrai patiko daugumai! Manau, kad puikus ir įtraukiantis formatas buvo tikrai didžiajai daliai kolegų.
Turinys vėlgi – puikus. Neatsibodęs, naujas formatas, su įdomiomis ir nematytomis detalėmis. 
Personalas šaunus, pagelbėjo, kai užstrigdavo komandos, tad – viskas gerai.
Dėl organizavimo proceso – atkreipiate dėmesį į visas detales, pasitikslinote dėl visų reikalingų smulkmenų, tad puiku 🙂

Brigita
We deliver
2023-01-12

Naujametinis vakaras su koncertine programa

Norėjau dar kartą padėkoti už suorganizuotą ir pravestą šaunų Naujametinį TVC Solutions, UAB įmonės vakarą. Pasirinkta vakaro tema – žaidimas „Raktas“ tikrai nenuvylė, o nustebino savo užduotimis, kurių įvykdymui reikėjo gerai „pasukti“ galvas 😊 Nepriekaištingas renginio vedėjo Dovydo ir asistento darbas, puiki DJ muzikinė programa.
Ačiū Jums labai!!! 😊

Sotera
TVC Solutions
2023-01-03

Kalėdinis vakarėlis Pramogų Karštinės ritmu

Renginys patiko daugumai. Renginio programa aktyvi, įtraukianti, suburianti žmones. Džiugu, kad buvo komandiniai žaidimai, ypač patiko daryti nuotraukas. Karštinės dalis buvo smagi ir sukėlė daug juoko.
Programa vyko sklandžiai, gavome pagalbos atliekant pirmą užduotį, priežiūrą. Jautėsi pasitikėjimas vedėjo darbu.
Džiaugiamės, kad taip rūpinates kokybe, mūsų poreikiais, ir bendradarbiaujate. Nenusivylėme ir, jei ateityje organizuosime didesnį renginį, tikrai mielai kreipsiuosi. Jūsų klausimai man buvo aiškūs, džiugu, kad atvykote į ofisą apsižiūrėti. Ačiū. 😊

Neda
ITAG LT
2022-12-29

Kalėdinis vakaras: intelektualaus pramoginio šou ritmu

Norime padėkoti visai Jūsų komandai už renginį. Kolektyvas jautėsi puikiai, atsipalaidavę. Renginio metu aistringai konkuravę, vakaro pabaigoje jautėmės vieningi kaip kumštis. Sugebėjote išjudinti net ir kukliausius kolektyvo narius. Vakaro vedėjas buvo labai energingas, puikiai prisitaikė prie situacijų ir parengė įtraukiančias užduotis. Viso renginio organizavimo metu, jaučiausi užtikrintai, viskas buvo aišku, o iškilę klausimai sprendžiami operatyviai. Ačiū Jums!

Ieva
VILNIAUS KOGENERACINĖ JĖGAINĖ
2022-12-23

Great gatsby vakaro šou

Renginių kalvės komanda visada puikiai išgirsta poreikius ir ne tik taikliai, bet su kaupu išpildo mūsų komandos lūkesčius. Faini, operatyviai reaguojantys, kupini idėjų ir itin dėmesingi klientams. Smagu girdėti dar ilgai aidinčius kolegų asiliepimus ir įspūdžius po renginių, patikėtų šiai šauniai komandai😊

Vilma
Lindstrom
2022-12-20

Kalėdinis detektyvas „Operacija Mindfall”

Visi darbuotojai liko labai patenkinti pramoga. Ji buvo įtraukianti, azartiška ir aišku labai įdomi😊 Laikas praskriejo nepastebimai. Vedantysis ir padėjejas puikiai atiliko savo darbą. Ačiū jiems😊 Viskas buvo puikiai.

Dovilė
Coffee adress
2022-12-20

Kalėdinės orientacinės varžybos

 • Labai patiko visiems 🙂 jau kalba komanda, kad norėtų kartoti 🙂
 • Programa puiki, įdomi, interaktyvi, smagu, kad buvo daug skirtingų užduočių, ne tik kodus surasti, bet ir chemikalus supilti, sujungti užduotis ir sugalvoti sprendimus 🙂
 • Personalo darbas labai labai puikus, tiek Jūsų komunikacija ir rūpestis, tiek žaidimo vedėjo, buvo malonus, smagus ir tikrai prisidėjo labai stipriai prie puikaus žaidimo 🙂
 • Organizavimo procesas 10 balų, tikrai kartosime ir jus rekomenduosime 🙂
Brigita
Swedbank
2022-12-15

Renginys oskarų tema: pramoginis holivudo šou

Renginys tikrai patiko visiems kolegoms, neteko girdėti nei vieno neigiamo komentaro, visi įvertino, kad buvo puiki ir linksma programa.
Patiko, kad programa paprastai tariant nebuvo „ištempta“, nebuvo per ilgai trunkančios užduotys, nuo kurių praėjus kažkiek laiko tiesiog pabėga dėmesys ir mintys.
Apie vedėją atsiliepimai taip pat teigiami – kadangi buvo vėlavimų iš restorano pusės, puikiai prie jų pritaikė programą, kuri buvo iš jūsų pusės. Už tai labai dėkojame.
Dėl renginio organizavimo proceso, tai išties procesas greitas, aiškus ir sklandus 😊
Dar kartą visos AVNT vardu dėkojame už renginį. 😊

Monika
2022-12-15

Vakaro renginys disco tema

 • Renginys patiko daugumai žmonių. Ačiū Jums už profesionalumą ir nuostabų laiką.
 • Renginio programą vertiname teigiamai. Kolegos labai įsitraukė į užduotis, o vedėjas, nors ir vėlavome pradėti, renginio eigoje sugražino viską į vietas ir viską spėjome laiku.
 • Šis vedėjas mums vedė jau antrą renginį ir esame jo darbu labai patenkinti. Neišpasakytas profesionalumas ir geros nuotaikos bomba.
 • Viskas buvo labai sklandu ir paprasta. Visi lūkesčiai buvo išklausyti ir išpildyti.
Kamilė
Coherent Solutions
2022-12-14

Intelektualus Pramoginis Kalėdinis Vakaro Šou

Noriu padėkoti už puikiai organizuotą renginį – praleidome smagų, šventišką vakarą, renginio detalių procesas buvo sklandus, malonus ir lankstus. AČIŪ!

Bendru vertinimu renginys tikrai pavyko!

Laima
Nordic metrology science
2022-12-07

Kalėdinis detektyvas

Šią veiklą daugelis įvertino tarp 8-10 balų, tikrai įtraukė ir buvo smagu. 😊
Personalo darbą vertinu puikiai – labai malonus, profesionalus bendravimas, džiugu, jog organizavimo ir paties renginio metu tikrai jautėmės ramiai ir užtikrinti, jog nebus nesklandumų. Viskas laiku suderinta, informacija visa buvo aiškiai ir operatyviai pateikta, esame dėkingi. 😊
Sakau ačiū dar kartą ir, tikiuosi, iki kitų kartų! 😊

Ugnė
DocLogix
2022-12-07

Orientacinės varžybos „Blackout”

Ačiū labai :). Patiko visiems, programa atitiko mūsų lūkesčius, personalas patiko taip pat. Neturime jokių neigiamų komentarų.

Jurgita
Vinted
2022-12-05

Kalėdinis jubiliejinis vakaras

Bendra emocija po renginio tikrai SUPER! Įspūdžių visiems labai daug. Kartelė užkelta aukšta, tai pirmas toks renginys, tad ateityje manau, turėsime galvoti, kaip jos nenuleisti, o kelti dar aukščiau.
Vedėjas- profas, viskas suvaldyta, gerai pakalbėta.
Renginio organizavimo procesas sklandus, be jokių problemų ar kabliukų, lengva bendrauti, tas smagiausia, vieni kitus puikiai supratome.

Eglė
Groward Group
2022-12-05

Renginys kelionėje traukiniu

Dar kartą noriu padėkoti už puikiai organizuotą šventę – visi euforijoje , o aš labiausiai😊
Kolegos nežinojo kur vyksime, tad atėję į stotį juokavo, kad artimiausias traukinys į oro uostą. Net viena kolegė, kuri išgirdusi apie komandas replikavo  „ o ne, dar vienas komandų pasirodymas“ – valgydama plovą atėjo ir sakė – nuostabus žaidimas, labai netikėta ir įdomu. Visiems be išimties patiko!
Viskas vyko labai sklandžiai, neprailgo nei traukinys nei Marcinkonys – tobula.

Lenkiu galvą ir dėkoju už pagalbą bei kantrybę – esate nuostabūs, įsiklausote ir išgirstate poreikius ir norus. Net neabejoju, kad ateityje draugausime ir tikrai rekomenduosiu jus kitiems.

Net visko matę ir išrankūs buvo maloniai nustebinti – puiki komandinė pramoga ir jokio nuobodulio – visi buvo įsitraukę ir laukė „ kas toliau?“ 😊Ačiū visų vardu – esate nuotabūs!

Vytautas
Avion Express
2022-11-22

Intelektualus Pramoginis Vakaro Šou

Renginys tikrai patiko visiems dalyviams. Renginio programa buvo sudėliota labai tvarkingai ir punktualiai, žaidimai ir pertraukos turėjo ribotą tačiau užtektinį laiką, per kurį visi dalyviai galėjo išeiti pasivaikščioti. Vedėjas visiems labai patiko, tvarkingas, charizmatiškas ir žodžio kišenėj neieškantis asmuo. Viskas vyko sklandžiai ir paprastai, visi norai buvo išgvildenti, o šventė įvyko be jokių kliučių ar netikėtumų.

 

Mantvydas
Baltic Transline
2022-11-21

Orientacinės varžybos mieste

Orientacinės varžybos patiko visiems. Programa 10 balų.  Personalas labai patiko ir kaip vedė ir pristatė nuotraukas bei apdovanojo. Organizavimo procesas – 10 balų.

Vaida
MT Group
2022-11-08

Biuro vasaros šventė: orienntacinės varžybos + koncertas

Renginys buvo puikus. Vedėjas Maksas labai šauniai dirigavo kolektyvui, išjudino visus. Viskas buvo sustyguota, viskuo pasirūpinta, mums reikėjo tik atsipalaiduoti ir mėgautis. Ačiū Renginių kalvės kolektyvui ir asmeniškai Gretai 😉

Sima
Ekskomisarų biuras
2022-11-07

Intelektualus Pramoginis Šou

Kolegos atsiliepė teigiamai, kadangi mėgsta quiz‘us tokius, tai liko labai patenkinti. Mačiau, kad ir įsitraukę buvo, ir aptarinėjo quiz‘ą pertraukėlės metu, juokėsi ir dar pora dienų po to kalbėjo apie tai. Tai taip, tikrai patiko daugumai.

Man asmeniškai labai patiko įdėti klausimai, kurie buvo susiję su mūsų įmone, su programavimu… Muzikinė dalis buvo sėkmingiausia, ypač faina buvo matyti ir šokančius žmones, dainuojančius, norėjosi net ilgesnės šitos dalies, nes ji jautėsi trumpiausiai.

Vedėjo darbą vertiname puikiai. Jautėsi ir pasitikėjimas savimi, jautėsi, kad valdo publiką ir per daug nereaguoja, jei žmonės tarpusavy šneka, nors pačiai man atrodė, kad gan sunku tokiais momentais ištraukti žmones iš pokalbių, bet manau, kad vedėjui pavyko dalyvius įtraukti puikiai…

Renginio organizavimo procesas – super! Esu labai patenkinta kaip greitai ir kaip lengvai suorganizavote renginį, kad pasirūpinote dovanėlėmis. Taip pat esame patenkinti ir dėl kainos, iš esmės, kaip per tokį trumpą laiką, tai labai džiaugiuosi, kad viskuo pasirūpinote.

Neda
Itechart
2022-10-17

Renginys kelionėje: iššūkis „Aplink Pasaulį” ir „Operacija Mindfall”

Pagal kolegų reakcijas bei atsiliepimus manau, kad dauguma renginį vertina labai gerai. Atlieptas poreikis, smagūs ir įdomūs žaidimai, išpildyti lūkesčiai.
Malonus, paslaugus ir draugiškas renginio organizatoriaus bendravimas, šmaikštus ir draugiškas renginio koordinatorių bendravimas.
Sklandžiai suorganizuotas renginys. Labai malonu, kad domėjotės apie mūsų poreikius ir galimybes, stengėtės pasiūlyti tinkamiausią ir prieinamiausią paslaugą, neatsisakėte ir greitai perdėliojote programą, kai informavome, kad „netelpame“ į pirmąjį variantą.

Greta
Avion Express
2022-10-12

Miesto orientacinės varžybos „Operacija Mindfall”

Orientacinės varžybos patiko daugumai, visi buvo labai patenkinti ir sužavėti idėja. Programą vertiname labai gerai, pagalvota apie smulkmenas (kaip skėtis), parinktos įdomios vietos ir įdomios užduotys. Puikus vedėjas, sklandžiai viską pravedė, instruktavo, kai reikėjo padėjo ir pralinksmino. Labai gerai viskas suorganizuota.

Laura
Ebb Medical
2022-10-03

Orientacinės varžybos Vilniaus mieste

Žaidimas Operacija „MindFall“ patiko visiems dalyvavusiems. Programa įdomi, Renginių Kalvės personalas labai patiko: ir atkaklioji ir profesionali Projektų vadovė Greta, ir „slaptasis agentas”, kuris kuravo patį žaidimą. Jei paklaustumėte ar rekomenduojame – tai tikrai taip! Ypač pabėgimų kambario stiliaus žaidimų mėgėjams 🙂

Natalija
MK Technika
2022-09-26

Meksikietiškas renginys: Intelektualus Latino Šou

Renginys patiko visiems dalyviams ir svarbu tai, kad tiek administracijos, tiek gamybos darbuotojai renginį vertina vienodai gerai, patiko visiems. Programą vertiname puikiai, paprasta, suprantama ir visus suvienijanti. Vedėjas atsižvelgė į visus dalyvius, puikiai prisitaikė prie stuacijos.

Alina
Termopalas
2022-09-13

Operacija Mindfall

Orientacinės varžybos labai patiko visiems, puikus, profesionalus ir šmaikštus vedėjas žaidimą vedė anglų kalba. Programa buvo įdomi ir įtraukianti, o organizuojant renginį buvo atsižvelgiama į visus mūsų norus ir pageidavimus. Tikrai rekomenduoju!

Vaida
HOTELSTON
2022-09-13

Įmonės Festivalis 2022

Renginys patiko daugumai! Nuotaikingas renginys, nebuvo kada liūdėti!
Renginio programą vertiname puikiai! Žaidimai ankščiau nematyti, todėl paliko didelį įspūdį (žaidė VISI, ko tikrai nesitikėjome), DJ puikiai padirbėjo, šokių aikštelėje sukosi tiek vaikai, tiek suaugę!
Šaunus, nepailstantis vedėjas, išpildė visus norus, visada buvo pasiruošęs padėti! Kadangi vedėjas dirbo ne vienas, turėjo pagalbininkų, viskas vyko sklandžiai, visų žaidimų metu asistentai padėjo, pasakė, ką daryti, patarinėjo!
Organizuojant renginį bendravimas vyko nuo pirmos minutės iki pat renginio dienos. Viskas sustyguota iki mažiausių detalių!

Živilė
Baltijos Pašvaistė
2022-09-06

Festivalis + Intelektualus Pramoginis Šou

Dar kartą dėkojame už tokį puikų renginį!
Renginys visiems tikrai labai patiko, programa įdomi, visi žaidimai buvo įtraukiantys ir įvairūs.
Renginio organizavimas tikrai puikus, padėjote su visomis net menkiausiomis detalėmis, viskas buvo aptarta ir viskuo pasirūpinta. Pavyko dar geriau, nei tikėjausi.
Vakaro šou ir vedėjas buvo geriausias sprendimas, labai džiaugiuosi, kad jį pasirinkom, buvo įdomu ir taip pat visus taip išjudino (net tuos, kur paprastai nešoka) 😃 tiek tą vakarą, tiek dar visą savaitę girdėjau daug gerų atsiliepimų apie vedėją ir šou.
Visas renginys tikrai labai nusisekęs – su DJ šokom iki pat 12h, barmenai taip pat puikūs, visi labai paslaugūs, tik geriausi atsiliepimai.
Manau, kad ateityje tikrai dar kreipsimės į jus! 😊

Laura
Metida
2022-09-05

Orientacinės varžybos „Operacija Mindfall”

Orientacinės varžybos labai patiko visiems, negirdėjau nei vieno neigiamo komentaro. Programa labai įtraukė, įdomios, nestandartinio mąstymo reikalaujančios užduotys. Personalo darbą vertiname puikiai– profesionalus, atsakingas,  geranoriškas, draugiškas personalas. Dėl darbo organizavimo taip pat jokių priekaištų neturiu. Visa komunikacija ir organizaciniai darbai vyko laiku ir sklandžiai.

Rasa
Elsis PRO
2022-08-29

Orientacinės varžybos mieste

Darkart dėkui už puikiai praleistą laiką.

 • Varžybos patiko visiems dalyviams.
 • Programa tikrai gera, klausimai nėra nei lengvi, nei neįmanomi.
 • Personalas ir organizavimas labai šaunus. Tiek dėl pagalbos, tiek visos informacijos apie varžybas ir per varžybas. Gretai, paslaugiai ir profesionaliai.

 

Kęstutis
SEB
2022-08-26

Orientacinės varžybos + vakarinė programa

Renginys patiko visiems 100 %. Tiek pasirinktas Mindfall, tiek vakaro programai improvizacijų šou “Kitas kampas”  – buvo tobuli pasirinkimai. Visi liko 120% laimingi, excited ir nustebinti.

Renginio vedėjas ir Dj – puikiai atliko savo darbus. Didžiausi plojimai jiems nuo manęs. Man asmeniškai labai patiko vedėjo komunikacija. Nuolatinis pasitikslinimas kas vyksta, ar kas nesikeitė, ar teisingai supranta ką reikia iškomunikuoti. Ar dar reikia kažką sakyti ar nebūtinai. Ir šiaip labai malonus, visada su šypsena. Esu tikra, kad dar teks bendrauti ir  būsimuose renginiuose.

Renginio organizavimas buvo puikus.  Viskas labai sklandžiai. Profesionaliai.

Iki sekančių susitikimų 😊

Vaida
Super How
2022-08-23

Olimpiada

Renginys visiem patiko, pakelė nuotaiką visiems ir renginys praėjo puikiai ir linksmai.

Vedėjai atliko puikiai savo darbą, mes esam patenkinti 100%.

Danielius
Visual Solutions
2022-08-09

Sportinės žaidynės X

Programa atitiko lūkesčius, buvo pilnai išpildyta. Personalas profesionalus, linksmas, draugiškas. Renginio organizavimo procesas labai patogus. Man nereikėjo galvoti kad kažką pamiršau, viskas buvo padaryta už mane ir laiku priminta informacija.

Greta
Baltimax
2022-08-08

Havajietiškas vakarėlis: intelektualus pramoginis šou

Įmonės darbuotojai renginį vertina, kaip vieną geriausių įmonės renginių.

Programa buvo išpildyta, viskas tiko ir patiko. Smagu, jog programa buvo tinkama visiems darbuotojams, nepriklausomai nuo jų pareigų, išsilavinimo ir pan.

Vedėjas profesionalus, užvedantis, susitvarkantis su visomis situacijomis. Labai džiaugiausi, ne tik paties renginio vedimu, bet ir vedėjo lankstumu, gebėjimu prisitaikyti prie kintančio situacijos bei pagalba net tose vietose, kur galbūt jau nebe jo „laukas“.

Renginio organizavimo procesas sklandus, gerai organizuotas, puiki komunikacija. Didžiulė padėka už tai, jog galėjau jaustis rami ir didesnį dėmesį skirti kitiems renginio organizavimo klausimams. Ačiū visai Jūsų komandai už lankstumą ir visų mūsų poreikių atliepimą.

Indrė
Vlantana
2022-08-05

Komandos formavimo pratybos policijos akademijoje

Ačiū visai Renginių kalvės komandai. Renginys visiems patiko ir paliko tik teigiamas emocijas, kurių užtaiso turėtų užtekti artimiausiam pusmečiui (nors sekančią dieną ne vienas turbūt pajuto, kad turi raumenų ten kur nė nenumanė 😊). Puiki programa, pilnai apgalvota, suderintos užduotys. Komandinio darbo apmokymai lengva ir įdomia forma, kuri suartino kolegas ir leido vieni kitiems pamatyti iš kitos pusės nei įpratę darbe; Viskas vyko sklandžiai ir aiškiai.
Loreta
Omega 365 Lithuania
2022-07-26

Vasaros renginys: Žaidimas „Raktas” + Intelektualus Pramoginis Šou

Renginys patiko daugumai, renginiu džiaugėsi visi darbuotojai ir emocijomis nenustojo dalintis visą savaitę po renginio. Vedėjas puikus, įtraukia daugelį dalyvių, pastebi visus ir nepraleidžia pro akis menkiausios situacijos. Tikrai kviestumėme jį vėl į organizuojamą renginį.
Renginio organizavimo procesą vertinčiau profesionaliai ir lanksčiai, prisitaikant prie kliento norų ir lūkesčių. Jautėsi, jog norisi suorganizuoti renginį, kuriuo džiaugsis visi bei pateisins turimą viziją.

Gabrielė
Reform Supply & Logistics
2022-07-25

Intelektualus Pramoginis Šou

Visų pirma, norėčiau padėkoti Jums už efektyvų bendradarbiavimą rengiant šventę. Jau pasiruošimo metu supratau, kad galiu būti rami ir Jumis pasitikėti. Tikrai palengvinote man pasiruošimą.
Programa buvo labai tinkama ir orui ir šventės vietai. Laikas programos metu neprailgo, buvo tikrai linksma, šokom net ant suolų. Vedėjas su labai geru humoro jausmu ir puikiai užvedantis publiką. Tiek asistentas tiek vedėjas labai paslaugūs. Vertinant žmonių nuotaikas šventėje, manau visiems buvo lnksma ir nenuobodu 😊

Airida
Sigmaris
2022-07-20

Festivalis

Norėčiau jums padėkoti už renginio organizavimą ir bendradarbiavimą. Renginys patenkino lūkesčius, visiems patiko. Renginio programa buvo gera, vedėjas puikus.
Bendrai vertinant, viskas buvo gerai, rūpestis iš jūsų pusės buvo parodytas ir manau ateityje bendradarbiausime ir vėl. Ačiū!
Gabrielė
iSun
2022-07-19

Įmonės festivalis 2022

Bendrai renginį vertiname gerai, viskas puikiai suorganizuota. Iš kolegų girdėjau tik gerų atsiliepimų, ypač visiems labai patiko rungtys. Vedėjas taip pat buvo puikus, labai taktiškas, puikiai susitvarkė su komentarais. Tai bendrai – viskas puikiai. Manau, kad iki kitų susitikimų:)
Giedrė
Auteks
2022-07-12

Orientacinės varžybos Vilniaus mieste

Orientacinių varžybų programa buvo išties nuostabi! Visi buvo patenkinti, kilo pamąstymų panašaus tipo renginį susirengti patiems draugų kompanijose. Programa taip pat labai smagi, pats žaidimas įdomus, įtraukiantis ir net nepastebėjom, kaip praėjo laikas.. Atrodo būtume žaide ir ilgiau. Vedėjas taip pat buvo labai paslaugus, visą žaidimo laikotarpį jautėmės lyg galėtume kreiptis į jį laisvai. Kadangi komandoje turėjome vieną moterį, kuri visai nešneka ir nesupranta angliškai, vedėjas jai asmeniškai pakartojo žaidimo taisykles lietuvių kalba, tad išties atsakingai pravedė patį renginį! O ir organizavimo procesas buvo puikus, lengvas ir greitas. Atsakėte į visus kilusius klausimus ir pasidalinote savo idėjomis, įžvalgomis bei patirtimi, kas žymiai palengvino bendradarbiavimą. Visumoje esame labai patenkinti viskuo!

Kristina
Outsourcing Business Intelligence Consulting
2022-06-17

Sportinės žaidynės X

Dėkojame už pagalbą organizuojant Estrella komandos vasaros renginį. Renginys visiems patiko! Girdėjau tik gerus vertinimus, kolegos dėkingi 😊
Programa buvo sklandžiai sudėliota ir nuosekliai vykdoma. Vedėjai įsiminė savo profesionalumu, tvirtumu, humoro jausmu bei saugos reikalavimų paisymu.
Renginio proceso organizavimas vyko sklandžiai, viską pavyko suderinti laiku, gavome gerus praktinius patarimus. Iki kito karto! 😊
Anželika
ESTRELLA BALTICS
2022-06-16

Orientacinės varžybos „Operacija Mindfall”

Visi buvo įsitraukę ir linksmai žaidė. Žaidimas yra įdomus, gerai kad pasirinkome žaidimą lauke, nes galėjome pajudėti, pabūti gražiose Vilniaus vietose. Vedėjas visuomet atsirasdavo laiku, kai jo tikrai prireikdavo. Pakakdavo tik mažos jo užuominos, kad nepasimestum ir nepasiklystum užduotyse. Net agentės neprireikė! Organizavimo procesą vertiname puikiai. Nuolat jaučiau jūsų komandos rūpestį, pagalbą. Jūsų dėka nepatyriau didelių renginio organizavimo rūpesčių.

Deimantė
Ambergrid
2022-05-20

Komandos formavimo pratybos policijos akademijoje

Renginiu patenkinti visi kolegos, įspūdžiais dalinsimės dar ilgai 🙂 Programą vertiname puikiai, įdomiai, subtiliai, skoningai, smagiai, šmaikščiai. Labai smagu, kad atsižvelgiate eigoje į dalyvių galimybes ir poreikius, šiuo atveju palengvino tam tikras užduotis. Labai smagus vedėjas, džiaugiamės, kad gavome atgalinį ryšį, jog ir mes buvome nereiklūs, prisitaikantys ir buvo lengva komandai su mumis darbuotis 🙂 Renginio organizavimo procesas išpildytas 100%. Neturiu nieko, ko pridurti, smagu, kad pasirūpinta muzikos fonu, tikroviška atributika, į vaidmenį įsitraukę vedėjai, šmaiksčiai ir smagiai užėmė komandą.

Monika
Bitė Lietuva
2022-05-17

Orientacinės varžybos

Orientacinės buvo pakankamo laiko ir įvairių sunkumų. Pertraukėlės tarp kiekvieno etapo pasirodė svarbios ir tikrai reikalingos. Vedėjas buvo šaunus, aktyvus ir pasiruošęs. Kitam kartui manau pasinaudotume ir kitomis jūsų pramogomis. Ačiū 😊

Toma
ATEA
2022-05-16

Casino Royal

Renginys pavyko puikiai. Aukščiausias įvertinimas. Buvo išpildyti visi poreikiai. Kolektyvas liko labai patenkintas. Puikiai išpildyta idėja, o organizatorė Unė yra tiesiog nuostabi ir labai dėmesinga. Nuoširdus Jums ačiū už jūsų puikų darbą.

Jelena
BEIERSDORF
2022-02-03

Žaidimas „Raktas”

Visi vertina renginį labai gerai. Renginio programa puiki, įtraukianti ir linksma. Vedėjas charizmatiškas ir empatiškas žmogus, kurio puikūs bendravimo ir renginio vedimo įgūdžiai. Vyko sklandi komunikacija, šaunūs patarimai, vienareikšmiškai – puiki komanda 😊

Dainora
Lietuvos centrinė kredito unija
2022-01-18

Intelektualus Pramoginis Šou + Raktas

Renginys patiko visumai 😊 Vedėjo darbas buvo profesionalus, pastabų neturime 😊 Renginio organizavimo proceso informacija aiški, nesklandumu nekilo, todėl vertiname puikiai. Ačiū ir iki kitų renginių 😊

Žymantas
Fotoprekyba
2022-01-17

Kalėdinis renginys: Intelektualus Pramoginis Šou

Esame labai patenkinti renginiu, daugumos atsiliepimai labai geri.
Programa įtraukianti ir nenuobodi, vedėjas puikiai atliko savo darbą, nuo pat pradžių vakarą paimė į savo rankas ir buvo puikus energijos užtaisas😊 Renginys suorganizuotas ir jam pasiruošta labai gerai.

Justina
BAUEN
2022-01-12

Interaktyvus Pramoginis Šou Online

Dauguma dalyvių buvo patenkinti nuotoliniu renginiu. Renginio užduotys ir klausimai buvo įvairaus sudėtingumo, pateikti išradingai, įtraukti klausimai apie mūsų organizaciją. Vedėjas dirbo profesionaliai, puikiai vedė renginį, stengėsi išjudinti pasyviau nusiteikusius renginio dalyvius, sukurti šventišką nuotaiką.
Renginio organizavimo procesas buvo sklandus, vyko nuolatinis bendravimas viso pasirengimo proceso metu,  operatyviai atsakyta į visus iškilusius klausimus.
Džiaugiamės pasirinkę “Renginių kalvę”. Ačiū!

Rūta
Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla
2022-01-04

Žiemos Orientacinės varžybos – Operacija MINDFALL

Orientacinės varžybos labai patiko visiems dalyvavusiems, visi buvo įsitraukę į pasaulio gelbėjimo operaciją ir noriai dalyvavo. Labai patiko tai, kad šios varžybos suartino komandos narius ir visi draugiškai vienas kitam padėjo.
Vedėjas buvo malonus ir paslaugus, visiems labai patiko jo malonus bendravimas ir bendradarbiavimas situacijose kuriose jo reikėjo 🙂
Viskas labai patiko, viskas OK, viskam su mūsų maža komanda duodame 10 balų iš 10.
Svajonių komanda taria didelį ačiū Jūsų kolektyvui ir linki gerų artėjančių 2022 naujų metų!!!

Jolanta
VIP Estate
2021-12-27

Kalėdinis renginys: Raktas + Pramogų Karštinė

Kiek spėjau paklausti kolegų daugumai renginys patiko. Renginio programa šauni, ypatingai visiems įspūdį paliko žaidimas „Raktas”. Vedėjas mandagus, paslaugus. Priekaištų neturiu.
Renginio organizavimo procesas labai geras, gavom daug naudingų patarimų kurie palengvino procesą.

Joana
Ekomlita
2021-12-27

Kalėdinės Orientacinės Patalpose-Operacija MINDFALL

Žaidimas patiko daugumai, labai gavau daug teigiamų komentarų. Puiki žaidimo idėja, įdomios užduotys. Vedėjų darbas ir renginio organizavimo procesas – super.

Giedrė
Lietuvos futbolo federacija
2021-12-27

Kalėdinis vakaras

Manau renginys patiko daugumai😊 Vadovams taip pat patiko, kad ne vien sėdėjimas prie stalo.  Laikas prabėgo greitai, turėjom gražų vakarėlį, grįžome su puikiomis emocijomis.
Labai labai patiko žaidimas. Vedėjo paslaugumas ir kartu neįkyrumas viso renginio metu. Gražus ir  suteikiantis stebuklingumo torto atsiradimas (ko labai  ir reikia šiam laikotarpiui.) Puiku!!!
DJ Tomas labai jautė, kada reikia kokios muzikos, atsižvelgė į dalyvių pageidavimus, 10 balų.
Ačiū už puikų organizavimą!!!

Ramunė
A-PAK
2021-12-23

Žiemos Orientacinės varžybos Operacija MINDFALL

Viskas labai patiko, vedėjas nerealus, užduotys įdomios ir gerai padarytos. Visiems patiko, įspūdžių nemažai liko. Organizavimo procesas taip pat sklandus, nekilo jokių papildomų klausimų ar netikslumų. 🙂 Dėkui labai už gražų renginį!

Simona
Thruster
2021-12-14

Raktas – Išgelbėk Kalėdas

Esu labai dėkinga už nuostabų renginį, lengvą jo organizavimą, jūsų nuolatinę pagalbą ir atkreiptą dėmesį į visas detales. Mums labai patiko. Kaip ir minėjau, tai buvo pirmasis Kalėdinis vakarėlis, tad visi svečiai buvo maloniai nustebinti, kad jis išvis vyko, o po vakarėlio metu netrūko komplimentų, kad renginys pranoko lūkesčius. Tikrai dėkoju. Taip pat tikiu, kad jus rinksimės dar ne kartą.

Viktorija
Polimaster Europe
2021-12-14

Kalėdinis renginys: Intelektualus Pramoginis Vakaro Šou

Renginys tikrai patiko daugumai, programa buvo sudaryta nepriekaištingai. Dovydas viską derino, klausė, rekomendavo kaip geriau pasielgti, patarė. Jautėsi palaikymas ir susirūpinimas, kad viskas pavyktų nuostabiai. Taip pat, kaip vedėjas, kantrus, bendraujantis, gabus suvaldyti situaciją, empatiškas, iškalbingas. Renginio organizavimo procesas labai sklandus, jūsų bendravimas, noras atlikti savo darbą puikiai jautėsi nuo pirmos užklausos apie šventę. Tikrai labai džiaugiuosi, kad pasirinkome Jus, kaip savo Kalėdinės šventės organizatorius.
Tikiuosi kitais metais dar bus proga mums susitikti vėl 🙂.

Jekaterina
Europinių kortelių servisas
2021-12-14

Kalėdinis detektyvas „Operacija MINDFALL”

Renginys tikrai patiko daugumai, buvo labai smagu. Ačiū Jums už organizavimą. Patiko tiek ir detektyvinis žaidimas, tiek ir pramogų karštinė. Smagu, kad buvo galimybė visiems įsitraukti.

Sigutė
Transporto ekspertas
2021-12-13

Kazino vakaras

Renginys tikrai labai patiko, nes grįžtamąjį ryšį iš draugų sulaukiau tokį, kad labai skirtinga amžiaus grupė, skirtingi interesai, bet tai buvo veikla, kuri visus suvienijo ir niekas neliūdėjo. Renginio programa praėjo puikiai. Vedėjas puikiai susitvarkė su savo darbu.

Renginio organizavimo procesas buvo tikrai labai sklandus ir daug dėmesio buvo skiriama man kaip užsakovui. Kas mane tikrai labai nustebino, neįkyrus, bet atsakingas požiūris, kad esu neužmiršta ir kad mano renginiu rūpinamąsi. Ačiū!

Ieva
JUM projektai
2021-11-11

Operacija Mindfall

Orientacinės varžybos patiko daugumai.
Personalui neturime jokių priekaištų, vertiname gerai. Viskas pavyko sklandžiai ir be priekaištų.

Inga
10 Speed
2021-10-26

Orientacinės varžybos „Operacija Mindfall”

Patiko tikrai visiems, oreantacinės kitokios nei įprastai, smagu buvo sudalyvauti bendrai komandai, užduotys vienos lengvesnės, kitos vertė pagalvoti 🙂 Personalas puikus, ačiū jums.

Gintarė
Telia
2021-10-19

Sportinės Žaidynės X

Renginys patiko visiems, užprogamavo visus gerai nuotaikai 😉 Programa gera, buvo ir lengvesnių ir sunkesnių ir loginių užduočių, gerai, kad viskas paremta ne tik fizine jėga. Romas ir Ovidijus puikūs, siunčiame linkėjimus. Renginio organizavimo procese viskas sklandžiai, esame patenkinti.

Gintarė
Dendrus
2021-10-04

Rock Party

Norime labai padėkoti už puikų bendradarbiavimą bei nuostabų renginio organizavimą. Tikrai netikėjome, kad padarysite stebuklą ir išjudinsite mus 🙂 Nuoširdus ačiū vedėjui Dovydui ir visai šauniai komandai.
Tikimės, kad bendradarbiausime ir ateityje! 🙂 Sėkmės!

Robertas
Dassault Systemes
2021-09-20

Orientacinės varžybos „Operacija Mindfall”

Buvo smagu, visiems patiko žaidimo principas su išmaniaisiais įrenginiais, kitokios užduotys, renginio vedėjas. Programa įdomi, skiriasi nuo kitų organizatorių. Smagu, kad užduotys didžiąja dalimi buvo nesunkiai įveikiamos. Personalo darbas SUPER, vedėjui 11 balų 😊 nuo pirmos minutės atspindėjo renginio temą ir išlaikė tai iki pat pabaigos.  Taip pat ir DJ patiko, abu buvo draugiški ir paslaugūs.
Renginio organizavimo procesas buvo puikus, buvo komunikuojama sklandžiai, greitai, atsakyti visi klausimai, gavom vertingų patarimų. Jei patys ateityje nepasinaudosim – tikrai rekomenduosim Renginių kalvę kolegoms.

Viktė
Bitė Lietuva
2021-09-15

Vakaro programa: Intelektualus Pramoginis Šou

Renginys patiko visiems dalyvavusiems ir buvo vertinamas tik teigiamai. Renginio programa buvo įdomi ir gerai suplanuota. Tad buvo laiko ir pasišnekučiuoti ir gerai praleisti laiką. Vedėjas atliko savo darbą puikiai. Dalyviai liko patenkinti vedėjo entuziazmu ir gerais bendravimo įgūdžiais. Renginys buvo suplanuotas pagal mūsų pageidavimus ir procesas buvo sklandus. Organizatoriai atsižvelgė į mūsų norus ir juos išpildė geriau nei tikėjomės.

Kamilė
Western Union Processing Lithuania
2021-09-14

Orientacinės varžybos L.O.B.I.S.

Didelis ačiū nuo visos AB Grigeo renginyje dalyvavusios bendruomenės 😊 Visiems labai patiko, įspūdžių daug, bus ką prisiminti 😊

Aleksandras
Grigeo
2021-09-13

Operacija Mindfall + Vakarinė Programa

Norime Jums viso kolektyvo vardu labai padėkoti už visa pagalbą ir skirtą laiką organizuojant NKT vasaros šventę 😊

Esame LABAI LABAI LABAI patenkinti viskuo: Jūsų viskas organizavimas ir pagalba – didelis ačiū. Vedėjas – nu koks crazy, nerealiai fainas žmogus, užkrėtė visus savo energija. WOW! 😊 Atsiprašom jo už sulaužymus jo galvos ir kaulu, ir kad kaip ir visi, ne iki galo skaitėm ir klausėm instrukcijas.. 😃 Super buvo žaidimas, visiems taip pat labai patiko – tikrai rekomenduosi visiems. Prašom perduoti vedėjui atsiprašau ir dideli ačiū 😊 Dj‘ejai – ačiū už smagią muziką! 😊 Ačiū!

Vilija
NKT Lithuania
2021-09-13

Komandos Formavimo Pratybos Policijos Akademijoje

Renginys įvertintas puikiai, programa pilnai išpildyta. Vedėjas bei jo asistentai, lankstūs, orientuoti, puikiai prisitaikantys prie esamos situacijos, atitiko mūsų lūkesčius.Renginio organizavimo procese viskas konkretu, aišku, išsamu.
Dar kartą dėkojame už renginį!

Jurgita
Švykai
2021-09-08

Festivalis 2021

Buvo tik besidžiaugiančių, kad labai smagu. Programa buvo tinkama, tikrai neturim priekaištų. Tie lašai vandens, nors ir nebuvo karšta, tikrai nesutrukdė.
Vedėjas linksmai vedė renginį, matė ir reagavo į dalyvių reakcijas. Suteikė laiko pailsėti. Mielai bendradarbiautume ir ateityje. Ačiū visai komandai 😊
Linkėjimai dar ir DJ. Retai taip DJ sugeba atrasti muziką, parinkti jos įvairios, nes amžiaus skirtumai mūsų kolektyve tikrai dideli, – nuo 19 iki 64. Turbūt pirmas DJ, dėl kurio niekas nezyzė 😊
Ačiū visiems, prisidėjusiems prie smagaus renginio.

Inga
Novian Systems
2021-09-07

Vakaro Programa

Ačiū labai, žaidimas labai patiko daugeliui darbuotojų. Programa taip pat. Vedėjas puikus, kai kurie kolegos pasakė , kad galime ir sekančiam renginiui pasikviesti būtent jį😊. Po susitikimo visa komunikacija vyko sklandžiai, vertinu puikiai😊.

Ačiū jums labai tikrai, viršijote mano lūkesčius ir tas maloniai nustebino, prieš renginį jaučiausi ramiai ir mėgavausi juo su kitais kolegomis.

Joana
SEB
2021-09-07

Operacija Mindfall

Ačiū už suteiktas paslaugas!
Viskas buvo puiku, kolektyvui žaidimas labai patiko, renginio organizacija sklandi, o personalas malonus, paslaugus ir profesionalus 😊

Dominyka
Ignitis grupė
2021-09-07

Pramogų Karštinė

Asmeniškai ir visos komandos vardu norėčiau nuoširdžiai padėkoti už PRIMUS Vasaros renginio organizavimą!
Buvo sukurta nuostabi atmosfera, žaidimai įdomūs, aktyvūs, įtraukė visus dalyvius, visai neprailgo. Vedėjas žavingas!!! O Muzika 100 % taiklumu!
Visų dalyvių įspūdžiai ir atsiliepimai tik teigiami 😊 AČIŪ

Anželika
PRIMUS
2021-09-02

Žaidimas „Raktas”

Renginys patiko visiems. Dar ir dabar kolegos gyvena renginio nuotaikomis ir dalinasi įspūdžiais!

Renginio programa buvo puiki. Žaidimas „Raktas” visus labai įtraukė, žaidimo metu buvo daug azarto ir emocijų. Visos žaidimo užduotys buvo taip pat įdomios, niekur kitur nematytos. Žaidimai pievoje taip pat įtraukė, tik gaila, kad greitai sutemo.

Vedėjui priekaištų neturiu, jo darbą vertinu puikiai! Patiko, kad dar prieš prasidedant renginiui paskambino apsitarti, pasakė, jog jau jis ir DJ pasiruošę, mūsų laukia vietoje.Patiko ir tai, kad vedėjas paorganizavo bendrą nuotrauką, įmonės gimtadienio torto pjovimo ceremoniją, po žaidimo „Raktas” paorganizavo trumpų žaidimukų.

Renginio organizavimo procesą vertinu taip pat puikiai! Viskas labai patiko. Patiko jūsų patarimai, kokią programą ir kada geriau rinktis. Patiko visa komunikacija. Patiko, jog taip pat paskambinote penktadienį prieš renginį ir pasakėte, jog jau viskas pasiruošta. Kas liečia mūsų renginių patirtis, tai būtent tokių skambučių ar laiškų, kad jau viskas pasiruošta pasigesdavome, tikrai būdavo jaudulio prieš renginius. Šį kartą pilnai jumis pasitikėjau ir žinojau, kad viskas bus nepriekaištingai!

Noriu atsiprašyti už nesklandumus, kai keitėsi mūsų renginio diena, padėkoti už kantrybę, patarimus ir visą organizavimą! Jus tikrai turėsime mintyje ateičiai dėl kitų mūsų kolektyvo renginių ir rekomenduosime kitiems! 😊

Miglė
Toughlex
2021-08-24

Komandos Formavimo Pratybos Policijos Akademijoje

Renginys tikrai labai patiko. Kolegų, net ir skeptiškai žiūrinčių į renginius, atsiliepimas buvo – vienas geriausių įmonės renginių. Tai manau dar tikrai kreipsimės į jus prašydami pagalbos renginiuose 😊

Renginio programą vertinu tik teigiamai. Patiko, kad užduotims atlikti buvo pasitelkta papildomų ir skirtingų atributų. Taip pat patiko, kad buvo atsižvelgiama į kolektyvo „sugebėjimus“. Po tam tikrų užduočių pervargus didesnei daugumai kolektyvo, paankstinom ilgosios pertraukos laiką, kad pailsėtume.

Vedėjas taktiškas, humoro jausmo nestokojantis. Puikiai „pagaunantis“ žmones, kokia kalba su tam tikru žmogumi kalbėti. Tik patys geriausi vertinimai ir linkėjimai.

Organizavimo procesas profesionalus. Padėka jums, už nuraminimą, patikinimą, kad viskas bus gerai, užteks veiklos ir etc. Dėkoju už duotus patarimus, nukreipimus, atsakymus į visus klausimus.

Ačiū visai komandai už puikią emociją, juoko dozę ir skaudančius raumenis šiandien! 😊

Vaida
Persense
2021-08-20

Sportinės Žaidynės

Jau antrus metus iš eilės Renginių Kalvė pasirūpina aktyvia įmonės vasaros renginio dalimi. Esame labai patenkinti: prieš renginį paruošiami net keli galimi scenarijai pagal orą, visuomet išsiaiškinamos detalės iki smulkmenų, vedėjai itin linksmai ir energingai praveda veiklas, prisitaiko prie tuo metu esančios atmosferos. Esame 100% patenkinti ir tikrai naudosimės jūsų paslaugomis ateityje!

Radvilė
Citybee
2021-08-19

Festivalis + Pramogų Karštinė

Superinis išpildymas – senai buvau tokiam geram ir gerai subalansuotame renginyje ! 😊
Renginys tikrai patiko daugumai. Renginio programą vertiname labai teigiamai, išlaikytas geras balansas tarp užimtumo/laisvo laiko/pertraukėlių.
Tikrai profesionalus vedėjas, sugebėjo išlaikyti dėmesį visą programos laiką.

Dovilė
Dematic
2021-08-12

Festivalis

Renginys patiko daugumai, neigiamų atsiliepimų nesulaukėme, nuotaikos puikios. 😊
Vedėjas tikrai atliko savo pareigą, viskas buvo laiku ir vietoje, kai reikėjo užvesdavo ar nuramindavo. 😊Apibendrinant – puikus renginys, svarbiausia, kad beveik niekas nepastebėjo, jog kažką keitėme – reikškiasi viskas pavyko. Visų nuotaikos buvo džiaugsmingos, tad tikrai gerai praleidome laiką. Jūsų komanda puiki – tikimės bendradarbiauti organizuojant ir sekančias šventes 😊

Ugnė
Elteros projektai
2021-08-09

Įmonės Festivalis 2021

Didelis ačiū Jūsų komandai!
Galiu teigti, kad visi buvo patenkinti. Nors toks renginio formatas mums nebuvo naujiena, bet jis buvo visiškai kitoks nei kiti. Viskas pavyko puikiai, buvo baimės, kad nesusiderinsim su maistu ir sportu, bet kiek teko matyti, problemų dėl to nebuvo.
Vedėjo darbą vertiname 10/10
Patiko, kad prieš renginį buvo sukomunikuota su visais jo dalyviais ir suderinti laikai ir vietos. Daug gerų patarimų prieš renginį.

Mantas
Saudingos autotransportas
2021-08-03

Komandos Formavimo Pratybos Policijos Akademijoje

Dėkojame visai VšĮ „Renginių kalvė“ komandai už puikiai organizuotą renginį, geras emocijas ir prisiminimus. Rungčių įvairovė leido kiekvienam smagiai parungtyniauti ir pasireikšti, nebuvo nuobodžiaujančių. Viso mūsų kolektyvo atsiliepimai apie renginio programą tik patys geriausi, nepaliko abejingų ir žaidimas „Raktas“. Vedėjas ir jo asistentai atliko savo darbą laiku, sklandžiai, linksmai bei su humoru.

Ačiū ir sėkmės Jūsų darbuose!

Renata
Precizika Metrology
2021-07-19

Festivalis 2021

Renginys visiems labai patiko, geriausi atsiliepimai.
Patiko komandinės užduotys kaip šaudymas iš ginklo, vandens perpilimas į kibirus, kubo voliojimas, balionų mėtymas.
Vedėjas liuks, jei dar draugausime – siųskit jį mums 😄
Dėl renginio organizavimo proceso, tai viskas tvarkoje, sklandžiai ir greitai.🙂

Ieva
Baltic asset management
2021-07-15

Vasaros renginys: Orientacinės varžybos L.O.B.I.S.

„Biuro“ dėkoja „Renginių kalvė“ komandai už nuostabiai organizuotą įmonės vasaros renginį.
Esame sužavėti organizatorių dėmesingumu, rūpesčiu ir profesionaliu bendravimu. Viskas tobulai įgyvendinta ir, labai svarbu, vadovaujantis įmonės vertybėmis. Ačiū už gėrio sklidinas emocijas, už juoko skambesį ir už gerą laiką, padovanotą visiems kolektyvo nariams.

Lina
Biuro
2021-06-15

Orientacinės Varžybos „Lobių medžioklė”

Ačiū labai už renginio organizavimą. Renginys buvo įdomus ir visus įtraukiantis. Nuo komandų paskirstymo, prisistatymo iki užduočių vykdymo. Tikrai patiko visiems.
Dėkingi esame už įsiklausymą – norėjome laisvo, neįpareigojančio, linksmo, įtraukiančio renginio – tokį ir gavome. Programa neperkrauta, su galimybe atsikvėpti, pabendrauti, pailsėti ir pan. Ir kas svarbiausia – laikas skriete praskriejo, nebuvo jokio jausmo – „kada viskas baigsis?” 🙂
Vedėjas – tiesiog tobulas! Lengvai komunikuojantis, gebantis sudominti, nenuobodus, energingas, lankstus, greitai prisitaikantis prie kintančių kliento norų ir dar išvaizdus 🙂 Linkėjimai 😉
Ir apskritai – visa vyrukų komanda buvo puiki!
Renginio organizavimo procesas: 10+ balų. Nuo užsakymo pateikimo, detalių derinimo su projektų vadove iki renginio išpildymo. Labai gera, kai gebama ne tik išgirsti, bet ir išpildyti kliento norus. Didelis ačiū už profesionalumą, kad užsakius renginį, suderinus programos detales, daugiau niekuo rūpintis nebereikėjo, nei renginio vietos paruošimu, nei kažkokiu įrangos pajungimu, visa tolimesnė komunikacija su šventės vietos šeimininkais vyko be mūsų tarpinikavimo. Mums beliko atvažiuoti ir mėgautis procesu.

Sėkmės darbuose ir tikiu, kad tai buvo ne paskutinis mūsų susitikimas. Drąsi rekomendacija kitiems!

Vaida
Saulės šeimos medicinos centras
2021-06-03

Interaktyvus Pramoginis Šou Online

Buvo puikus renginys, puikus vedėjas, tikrai labai linksmai ir aktyviai praleidom laika 😊 Ačiū !

Dominykas
„Skandinaviska Enskilda Banken AB“ Vilniaus filialas
2021-05-21

Nuotolinė Konferencija

Ačiū labai, jus estate labai šauni komanda ir labai malonu su jumis dirbti 😊

Julija
Avesco Lithuania
2021-05-11

Interaktyvus Pramoginis Šou ONLINE

BA vardu norėčiau padėkoti už puikų renginį!
Gavau jau feedback iš kolegų, kad visiems labai patiko, o kad vedėjas taip sugebėtų visus išjudinti – išvis fantastika!
Rekomenduosiu jus visiems 😊

Olga
Baltic Amadeus
2021-04-21

Nuotolinis Interaktyvus Pramoginis Šou

Renginys daugumai labai patiko, ir patys geriausi vertinimai ir vedėjui ir organizavimui ir renginio programai.

Ačiū ! 😊

Inga
GLASMA SERVICE
2021-04-19

Interaktyvus Pramoginis Šou Online

Nuotolinis renginys patiko daugumai, įspūdžiai labai geri ir patiko visiems. Renginio programą vertiname labai gerai. Vedėjas linksmas, pozityvus, kaip įmanydamas bandė įtraukti nuotolinę publiką.

Audronė
SEB Life and Pension Baltic SE
2021-04-12

Online Detektyvas „Projektas VIENARAGIS“

Renginys labai patiko visam kolektyvui, labai įtraukiantis ir paliko nemažai įspūdžių 😊 Būtinai rekomenduosime kolegoms. Pats žaidimas parengtas profesionaliai – kuo geriausi vertinimai!

Artūras
Kitron
2021-02-19

Glitter party Online

Bendrai vertinant renginį kolegos yra patenkinti, žinoma tai nebuvo lygu gyvai vykstančiam renginiui, ko visi esame išsiilgę, tačiau kaip nuotolinis renginys – viskas buvo šaunu 😊

Manau vertinant tai, kad viską susiorganizavome per savaitę – programą išpildėme, buvo įdomus žaidimas ir visos mūsų oficialios dalys, taigi viską vertiname teigiamai 😊

Irma
Aconitum
2021-01-12

Online detektyvinis renginys

Nuotolinis renginys patiko daugumai. Renginio programa buvo tokia, dėl kokios ir tarėmės. Jos pilnai pakako.
Vedėjas buvo profesionalus, nuotaikingas. Šauniai vedė renginį.
Organizavimas vyko sklandžiai, be trikdžių. Ačiū! 🙂

Evelina
Agmis
2021-01-07

Nuotolinis Pabėgimo Žaidimas „Projektas Vienaragis”

Renginys patiko daugumai. Renginio programą vertiname teigiamai, žaidimas įtraukiantis, kolegos sakė, kad tikėjosi lengvesnio, tačiau kaip tik sudėtingumas pateisino lūkesčius, nebuvo nuobodu.
Renginio organizavimo procesas – šioje vietoje rašome stiprų 10 balų. Greta labai maloni vadybininkė, kuri “nepaleido” mūsų, kol neišaiškino kiekvienos su renginiu susijusios detalės. 🙂

Gabrielė
Candypop
2021-01-03

Online Detektyvas „Projektas PEGASUS“

Renginys patiko daugumai. Kolegos džiaugiasi, kad detektyvinis žaidimas nebuvo per daug sudėtingas ar lengvas. Pilnai atitiko kolektyvą. Renginio programą vertiname gerai. Viskas, kaip ir tikėtasi.

Vedėjo darbą vertiname tikrai gerai, džiaugiamės vedėjo charizma ir gebėjimu sudominti auditoriją. Renginio organizavimo procesas vyko sklandžiai ir atitiko lūkesčius.

 

Diana
Lietuvos Paštas
2020-12-23

Online Protų mūšis

Renginys visiems patiko ir pavyko puikiai. Norėjome smagiai, įdomiai praleisti laiką ir pasijuokti – būtent tai ir gavome. Ačiū jums 😊

Kristina
Paystrax
2020-12-21

Interaktyvus pramoginis šou ONLINE

Ačiū labai už renginį, dalyviams jis tikrai patiko. Dauguma rinktųsi online renginį ir dar kartą.

Daugumai programa pasirodė smagi, įvairi, klausimai skatino diskusijas komandose… Dauguma gyrė vedėjo darbą – vedėjas palaikė gerą nuotaiką, suteikė renginiui interaktyvumo, vedė renginį geru tempu, darbą atliko profesionaliai ir buvo gerai pasiruošęs.

Organizavimo procesas buvo sklandus, taip pat pati neturėjau bei negirdėjau iš kitų nusiskundimų dėl techninių kliūčių. Viskas praėjo sklandžiai, laiku, todėl likau labai patenkinta.

Indrė
Luminor
2020-12-21

Įmonės renginys: Operacija „Mindfall” + Raktas

Kolegų atsiliepimai patys geriausi, žaidimai nematyti ir nebandyti, todėl visiems labai patiko ir tiko, net subjuręs oras nesugadino nuotaikos.

Bendrai visa programa sudėlioti puikiai, diena neprailgo ir buvo įdomi. Kolegoms vedėjas labai patiko, pozityvus, profesionalus, žodžio kišenėje neieškantis vedėjas.

Kalbant apie renginio organizavimo procesą – tikriausiai nesu sutikusi tokių atsidavusių organizatorių, kiekviena smulkmena apgalvota iki begalybės, nuolatinis rūpestis ir bendravimas, esam sužavėti ir vertinam jus kaip tikrus savo srities profesionalus!

Gabrielė
Softera Baltic
2020-10-14

Komandos formavimo programa Raktas

Viso MLS skyriaus vardu norime Jums padėkoti už puikiai pravestą žaidimą, įdomias užduotis bei gerą nuotaiką. Nebuvo nė vieno kurio nebūtų sudominęs ir įtraukęs „Raktas“.  Adrenalinas, azartas ir komandiškumas, tai žodžiai kurie geriausiai apibūdina šį žaidimą.

Dar kartą nuoširdžiai dėkojame už nepamirštamą laiką!

 

Aldona
Light Conversion
2020-10-13

Interaktyvios orientacinės varžybos

Visi dalyviai atsiliepė teigiamai. Nebuvo nei vieno, kuriam renginys nepatiko. Tokio pobūdžio renginį rekomenduojame ir kitiems.

Renginio programa puikiai suorganizuota, nebuvo jokių nesklandumų. Sveikintinas jūsų lankstumas, priderinote maršrutą prie mūsų pageidavimų. Taip pat, maršrutas puikiai apgalvotas, nebuvo labai didelių atstumų, užduotims buvo skirtos gražiausios Vilniaus vietos.

Vedėjų darbas puikus, 10/10. Labai smagūs vedėjai, draugiškai nusiteikę, su visais maloniai bendravo, iškilus klausimams mielai atsakydavo.

Ačiū už puikų renginį!

Raminta
cargoGO Logistics
2020-09-22

Crazy summer hats party

Renginys patiko daugumai, galbūt kiti norėjo daugiau laisvo laiko, tačiau čia jau labiau apie mūsų pasirinkimus.

Labai patiko apšilimas, pats žaidimas irgi pasirodė kitoks nei visi, DJ labai geras, foto taškas ir paskatinimas juo pasinaudoti irgi patiko…

Vedėjo darbą vertinu puikiai. Sukūrė labai gerą, linksmą atmosferą, laiku ir vietoje reagavo į pasikeitimus, nepasimėtė. Renginio organizavimo procesą vertinu labai gerai. Bendravimo dažnumas, lankstumas, pasiūlymai labai patiko nuo pradžių. Tikiuosi bendradarbiauti ir ateityje! 🙂

Alina
Auriga Baltics
2020-09-08

Operacija „Mindfall“

Renginys patiko visiems, didžiausią įspūdį paliko kalbantis paveiksliukas su mergina (lyg tais vardu Laura) ir moralinės pagalbos skambutis. Taip pat nustebino technologijų gausa ir panaudojimas…

Pati renginio idėja/mintis labai gera ir gan aktuali šiomis dienomis. Labai džiaugiamės, kad organizuojant visi nesklandumai buvo išspręsti gan greitai ir nesunkiai. Būtinai rekomenduosime šį renginį ir kitoms komandoms. Ačiū!

Silvija
SEB
2020-08-06

Orientacinės Varžybos Operacija „Mindfall“

Likome patenkinti interaktyviuoju renginiu 🙂

Nors pradžioje mūsų merginų komanda strigo, tačiau vėliau, kai įsivažiavome labai linksmai ir turiningai praleidome laiką. Šis žaidimas gerai išryškina tiek asmenybės tiek charakterio ar net pomėgių savybes.

Labai šaunu, jog vedėjas buvo pačioje pradžioje žaidimo, nes buvo iškilę šiokių tokių keblumų, todėl jo buvimas labai pagelbėjo.

Dėkojame viso kolektyvo vardu. Sėkmės darbuose!

Gabija
Miško aukcionas
2020-07-21

Žiemos renginys

Renginys patiko visiems. Renginio programa buvo puiki, nuostabiai išlaikė balansą tarp rimtumo ir linksmybių.

Vedėjui jokių priekaištų neturiu, pateisino ir netgi perkopė visus mūsų lūkesčius. 😊

Rekomenduosime ir sugrįšime pas Jus dar ne kartą!

Ugnė
Elteros projektai
2020-02-10

Naujametinis Vakarėlis

Renginys patiko, renginio vedėjas buvo profesionalus, programa įtraukė beveik visus darbuotojus.

Girdėjome tik geriausius atsiliepimus, manome, kad suma atitiko lūkesčius ir kokybę 😊
Patiko, kad vedėjas kalbėjo ir anglų kalba, nebuvo pasimetęs, buvo draugiškas.

DJ grojo gerą muziką, atitinkančią vakarėlio nuotaiką.

 

Ačiū jums dar kartą už linksmą vakarą !

Ernesta
Vilandra
2020-01-27

Komandos formavimo renginys

Renginys patiko manau visiems. Man ypac patiko rungtys.

Vedejui tik geri komentarai, pacioj pradzioj gal kiek izanga buvo per ilga , bet po to viskas labai gerai.

Organizavimas buvo sklandus, aiskus, bendravimas malonus.

Kristina
Šiaulių implantologijos centras
2020-01-21

Kalėdinis Vakarėlis

Renginys patiko VISIEMS, ne tik daugumai! Renginio programa be priekaištų. O vedėjas – pozityvo, šilto bendravimo, geros nuotaikos ir energijos užtaisas, tobulai valdantis auditoriją. Organizavimo procesas- nuo pradžios iki pabaigos, nuoseklus, atidus ir aiškus.

Renginys nuo Starto iki Finišo buvo tobulas. Džiaugiamės pasirinkę būtent Jus, drąsiai rekomenduosime kitiems ir patys dar sugryšime, pažadam!

Ačiū!

Inga
KĖDAINIŲ KONSERVŲ FABRIKAS
2020-01-06

90-ųjų Vakarėlis

Labai ačiū už renginį, vedėjas buvo nuostabu. Visiems labai patiko.

Eglė
1stdibs
2019-12-20

Raktas

Viskas šauniai praėjo, pats raktas tai ganėtinai sunkus iš pradžių pasirodė, bet po to sudėjus visų smegenis kartu viską išsiaiškinti pavyko 💪

Visi vyrukai buvo puikus, DJ pasirodo ir per mano vestuves vasarą grojo, tad ir ji tikrai pagirti noriu, nes tokio spaudimo atlaikyti dėl dainų kokį atlaikė jis su mūsų įvairia ir įnoringa publika, neteko niekam tikriausiai. Groti jis baigė apie 1 val nakties.

Šiaip viskas buvo puiku, tikrai kreipsimės dar kartą. ❤️👍

Ačiū!

Ieva
AISV
2019-12-16

Neon Party

Labai noriu padėkoti NKT vardu visam Jūsų kolektyvui už pukiai suorganizuotą mūsų įmonės vakarėlį! 😊

Žmonės kalba, kad tai buvo geriausias vakarėlis! Ypač visiems patiko būgnų šou 😊

Gabrielė
NKT Lithuania
2019-12-16

Įmonės gimtadienis

Dar kartą ačiū už puikų renginį.

Vaida
BnP Finance
2019-10-29

Intelektualus Pramoginis Šou

Visos savo komandos vardu tariu didelį AČIŪ Dovydui ir Edgarui (jei teisingai prisimenam vardą DJ‘aus) už žiauriai geras emocijas, plyštančius nuo juoko žandus, jų pačių šypsenas ir super linksmą, nors ir trumpą, vakarėlį! 😊

Kai Dovydas pasakodamas apie renginį, sakė, kad žmonės jo pabaigoje pasiekia tokias emocijas, jog šoka, dainuoja, sunkiai įsivaizdavau mūsų rimtąsias buhalteres šitaip besilinksminančias.

Tačiau tai tikrai įvyko!! Visos tiesiog juokėsi, šoko, dalyvavo, bendravo ir jautėsi puikiai 😊

Ačiū ir tikiuosi iki kitų kartų!

Aistė
Girteka Logistics
2019-09-06

Orientacinės varžybos

Bendras vertinimas iš girdėtų kalbų ir komantarų yra labai geras. Daugumai patiko ir užduotys ir veikla. Patiko užduočių įvairovė ir sudėtingumas 🙂

Renginio vedėjai tikrai puikiai pasidarbavo ir sukontroliavo mūsų netokį paprastą kolektyvą.

Organizavimo procesas taip pat buvo labai geras, visos detalės buvo derinamos ir tikslinamos. Kadangi mes neturėjome dar tokių renginių, tai sulaukėme daug pagalbos ir patarimų.

Džaiugiamės nauja pažintimi ir tikimės toliau bendradarbiauti 🙂

Svetlana
ISS Lietuva
2019-08-13

Vasaros šventė

Trumpai tariant tai visiems buvo linksma, puiki atmosfera, geras vedėjo darbas, išpildyta programa. Vienintelis minusas skaudančios kojos nuo šokių 😉

Aistė
TRANSPORTO VYSTYMO GRUPĖ
2019-08-13

Olimpiada X

Dar kartą dėkoju už šeštadienio renginį. Renginys patiko visiems be išimties, kolegos emocijomis po renginio dalinasi dar ir šiandien 🙂 Renginio programą vertinu labai gerai, viskas apgalvota, kad visi dalyviai būtų užimti – tai išties labai patiko. Patiko, kad programa gana intensyvi, todėl dalyviai buvo visą laiką labai aktyvūs ir įsitraukę. Vedėjas ir teisėjai labai charizmatiški, moka bendrauti su publika. Visu procesu nuo pradžios iki pabaigos esu patenkinta.

Pasirinkome Jūsų komandą jau antrą kartą, manau, jei tik bus galimybių ir toliau miela su jumis bendradarbiausime.

 

Jums dėkoja visas Švykų kolektyvas 🙂

Agnė
Švykai
2019-07-30

Festivalis

Na tai dar kartą labai nuoširdžiai noriu Jums padėkoti už puikų renginį.

Visi patenkinti išsišiepę vaikštinėja ir giria, labiausiai patiko tai, kad buvo įvairiausių veiklų ir užsiėmimų visiems:) (na ir nieks nesitikėjo , kad bugnai gali būti taip smagu 🙂 )

Jūs šaunūs organizatoriai ir vedėjai ir viskas laaaabai gerai.

Aušra
Forbis
2019-05-27

Padėkos vakaras

Mielieji,

mūsų abiejų vardu norėjome padėkoti už puikų darbą renginyje. Vakaras buvo tikrai gražus, džiaugiamės, kad puikiai pavyko rasti balansą tarp solidumo ir smagumo. Tikimės, kad pasimatysime ir ateityje.

Sėkmės visai Jūsų komandai

Rugilė
Kauno jėzuitų gimnazija
2019-03-04

Įmonės renginys

Pirmiausia labai dėkoju Jums, Une, ir visai jūsų komandai už sklandžiai organizuotą renginį. Neesame bendradarbiavę, tad atetyje nebus abejonių, renkantis į pagalbą renginių organizatorių.

Ypač dėkoju renginio vedėjui Dovydui. Jei nuoširdžiai, netikėjau, kad pavyktų išjudinti mūsų visą komandą, bet pamačiau, kad labai klydau: net ir nedrąsiausi kolegos įsijautė ir įsivažiavo.

Labai labai ačiū, Dovydai.

Dėkoju vakaro DJ: muzika ir vakaro įgarsinimas buvo super!

Lina
CREOLINK
2019-01-21

Meksikietiška Fiesta

Ačiū labai už profesionaliai suteiktą paslaugą. Esu patenkinta tuo ką teko mums kartu nuveikti. Buvau nustebinta Dovydo kitu amplua, jei taip galima išsireikšti 🙂

Lina
NEVDA
2019-01-15

Kalėdinis renginys

Dėkoju už organizuotą renginį mūsų visu vardu. Šventė buvo nepakartojama 🙂 Vertinu 10 balais iš 10  🙂 Superinis vedėjas, užvedė publiką, maloniai bendravo. Viskas abai patiko, tikėjausi kad bus smagu, bet jus viršijote mano lūkesčius.

Violeta
PPF Foil
2019-01-02

Intelektualus Pramoginis Gero Vakaro Šou

Manau, kad programa apgalvota ir gerai išpildyta, veiklos paįvairintos, nėra tik sėdėjimo prie stalo ir atsakinėjimo į klausimus, taip pat tie patys klausimai yra įdomūs, netikėti, šmaikštūs. Vedėjas renginį vedė tikrai gerai, greit prisitaikė prie publikos, bendravo profesionaliai. Renginio organizavimo procesas buvo puikus, akivaizdu, kad Unė labai kruopščiai ir atsakingai žiūri į savo darbą. Dėkui!

Ieva
BTT GROUP
2018-12-19

Kalėdinis vakaras-Intelektualus Pramoginis Gero Vakaro Šou

Laba diena, šaunioji Renginių kalvės komanda! Visos kontoros vardu noriu padėkoti už įsimintiną ir nepartojamą Primus Derling Kalėdinio vakaro renginį! Tik geriausi ir šilčiausi atsiliepimai, buvo linksma, idomu ir dinamiška- Jūs tikri savo srities profesionalai!!!   Gražių švenčių ir gerų darbų!

Anželika
Primus Derling
2018-12-10

Kalėdinis renginys-Raktas

 

Aciu uz puiku rengini!

Kolektyvui labai patiko, buvo tikrai idomu .

Dar karta – aciu!

Ramunė
Rockwool
2018-12-07

Festivalis

Labai norėčiau padėkoti jūsų kolektyvui už kantrybę, lankstumą ir puikų renginį. Mūsų kolektyvas liko labai patenkintas jūsų paslaugomis- didelis AČIŪ 🙂

Diana
Avion Express
2018-09-10

Šimtmečio Orientacinės

Didelis AČIŪ Jūsų komandai už renginio organizavimą, viskas labai patiko !

Manau, kad ateityje dar susitiksime. 🙂

Goda
UAB HKSCAN LIETUVA
2018-08-29

Vasaros šventė

Tai dar kartelį norėčiau padėkoti už puikiai atliktą darbą. Tiek organizavimo procesas, tiek pats renginys patenkino visus lūkesčius. Rūpestinga komanda skyrė daug dėmesio renginio organizavimui, atsižvelgė į detales bei poreikius. Renginio vedėjai taip pat savo srities specialistai, kurie leido smagiai praleisti laiką ir nuolat kėlė nuotaiką. Taip pat nemažai gerų atsiliepimų teko išgirsti ir iš kolegų. Asmeniškai dar didelis dėkui Maksui bei visai komandai 🙂

Ingrida
Bauwerk-Boen
2018-08-28

Vasaros renginys

Dėkoju jums už nuostabią šventę, smagius žaidimus ir puikiai praleistą laiką.

Gražios ir saulėtos vasaros!

Stela
Baltic Master
2018-08-22

Įmonės renginys

Mielas, Renginių kalvės, kolektyve!

 

nuoširdžiai dėkoju už puikiai pravestą Tobio grupės renginį.

Iš Jūsų pusės, viskas buvo puikiai suorganizuota ir išpildyta.

Džiaugiuosi, kad pasirinkau Jus, pravesti mums labai svarbų renginį – Tobiadą.

Drąsiai rekomenduosiu Jūsų kompaniją savo kolegoms – įmonių personalo vadovams.

Sėkmės Jūsų darbuose!!!

Renata
Tobis
2018-07-23

Įmonės jubiliejus

Dėl renginio vertinimo – renginys tikrai patiko daugumai. Tokių, kuriems nepatiko, nežinau. pirmadienį visi grįžo į darbą puikios nuotaikos.

Renginio programą taip pat vertinu puikiai.

Vedėjo darbas ir atidumas – nepriekaištingas.

Renginio organizavimo procesas buvo tikrai sklandus. Visi kilę klausimai buvo atsakyti. Jautėsi priežiūra ir atidumas iš Jūsų pusės. Buvo išklausinėta iki smulkmenų reikalinga informacija, ypač dėl padėkų darbuotojams įteikimo, eiliškumo ir pan.

Eglė
Gilius ir Ko
2018-06-29

Olimpiada

Renginys tikrai patiko. Vedėjai tikri šaunuoliai, labai draugiški ir geros nuotaikos.

Evelina
NORD PROFIL
2018-06-23

Vasaros renginys

Labai dėkoju viso kolektyvo vardu Jums už organizuotumą, malonų bendravimą ir žinomą patį renginį.

Iki kitų susitikimų!

Žaneta
SIGNEDA
2018-06-18

Olimpinės žaidynės

dar kartą norime tarti AČIŪ už puikiai pravestą renginį! Visi liko labai patenkinti 🙂

Dovilė
"Domino" teatras
2018-06-18

Orientacinės varžybos

Noriu padėkoti už puikų jūsų komandos darbą mūsų vykusio gegužės 4d.  renginio metu.

Visu dalyviai liko labai patenkinti. Ačiū!!!!

Neringa
Telia
2018-05-10

Įmonės renginys

Kolektyvo vardu norėčiau padėkoti už puikų renginį ir Jūsų komandos profesionalumą!

Lina
Creditinfo
2018-04-26

Orientacinės varžybos

Orientacinės varžybos žiemą- SUPER :), visos užduotys savaip įdomios ir labai naudingos komandiniam darbui.

Groward Group
2018-03-26

Žiemos šventė

Vedėjai tikrai nuoširdžiai atliko savo darbą. Jautėsi nuoširdumas ir didelis atsidavimas. Dėkojame už programą ir nuoširdų darbą!

Kristina
MTTC
2018-01-29

Įmonės renginys

Puikus vedėjas – įšklausė visus lūkesčius ir juos įgyvendino pilnai. Patiko ne tik man pačiam, bet ir visai komandai. Puikus humoro jausmas bei labai geri renginio vedimo įgūdžiai.

Robotikos Akademija
2018-01-24

Meksikietiškas vakaras

Mano trumpas atsiliepimas apie renginį – bendras vaizdas šauniai, kiek teko girdėti ir kolegoms buvo smagu.
Vedėjas kaip visad buvo šaunus, stengėsi įtraukti publiką.

Neringa
BAIP
2018-01-09

Roko vakaras

Visiems ypač patiko tema ir visų įsijautimas.

Dar kartą AČIŪ 😉

Justė
TeleSoftas
2018-01-08

Kalėdinė Pramogų karštinė

Reziumė – viskas puikiai.

Agnė
Conresta
2017-12-20

Kalėdų renginys

Norėčiau padėkoti nuo viso kolektyvo už puikų laiką penktadienį! Laikas tikrai neprailgo ir buvo smagu.

Dovilė
Transcom Worldwide Vilnius
2017-12-18

Kalėdinis renginys

Dėkui už super organizavimą! Visiems iki vieno labai patiko vedėjų darbas ir bendravimas su publika. Vakaro programai buvo pasiruošta labai atsakingai. Komunikacija iš organizatorių pusės buvo sveikai aktyvi ir labai informatyvi. Matėsi, kad darbas, kurį atlieka personalas, jiems patinka.

Sandra
Strategic Staffing Solutions International
2017-12-18

Festivalis

Aciu dar karteli uz puikiai pravesta rengini 🙂 visi likome patenkinti, laimingi ir su gerais prisiminimais 🙂

Ieva
DLG
2017-09-18

Vasaros renginys

Ačiū labai už nuostabiai suorganizuotą renginį 🙂
Iki kitų kartų !

Kristina
AEDILIS
2017-08-30

Orientacinės varžybos

Visos mūsų komandos vardu noriu Jums padėkoti už linksmą, energingą ir nuotaikingą renginį!

Ieva
Mylan
2017-08-29

Orientacinės varžybos

Dar kartą dėkui už varžybų organizavimą.

Dalia
KIILTO LIETUVA
2017-08-22

Festivalis

Ačiū už puikų renginį/festivalį!!! Gražios likusios vasaros ir puikių renginių ateityje!

Asta
KRS
2017-08-10

JUBILIEJINĖ WOOD LINE OLIMPIADA

Ačiū jums už renginuką, sukurtą gerą nuotaiką 🙂

Ilona
WOOD LINE
2017-08-07

60-mecio jubiliejus

Aciu uz kruopsciai suruosta svente. Prisiminimai isliks ilgam…

Jolanta
2017-07-31

Vasaros renginys

Dėkoju už renginį. Atsiliepimai puikūs.

Silva
Kretingos maistas
2017-07-24

Festivalis

Noriu dar kartą padėkoti už nerealų festivalį, buvote nuostabūs, visiems patiko šventė ir rungtys, ir vedėjas – viskas. 🙂

Agnė
Conresta
2017-06-19

Įmonės olimpiada

Nuoširdžiai dėkoju už šeštadienį atliktą Jūsų didelį darbą.
Nesuklydau pasirinkdama Jus. Mes įpratę prie daugybės renginių, tačiau sportinis variantas lauke mane kiek baugino – todėl džiaugiuosi, kad viskas buvo labai organizuota, labai tiksliai ir įdomiai padaryta. Jūs šioje srityje tikri profesionalai – šaunuoliai. Jumis labai džiaugiuosi.
JŪS ŠAUNUOLIAI. AČIŪ.

Sonata
Lifosa
2017-06-05

Komandos formavimo žaidynės

Puikiai Jus prisimenu ir Jūsų vestą renginį geriausiom emocijom:)

Justina
2017-04-25

Įmonės vakaras

Noriu Jums visiems padėkoti už tikrai nuostabų vakarą. Visi liko labai patenkinti ir linksmi. Gerų Jums Metų ir tikiu iki kitų susitikimų.

Asta
Gelsauga
2017-01-09

Kalėdinis renginys

Dėkui „Renginių kalvės” kolektyvui už profesionaliai suorganizuotą motyvacinį renginį.

Gerų ateinančių Metų!

Tadas
2016-12-22

Renginys įmonei

Sveiki,
Nuosirdziai dekojame Jums uz pravesta rengini!

Lina
Nordic Idea
2016-09-08

Įmonės renginys

dar kartą dėkui už renginį!

Raimonda
Rimi Lietuva
2016-08-29

Olimpiada X

Noriu padėkoti UAB Huawei Vilnius vardu už puikiai suorganizuotą komandos formavimo pramogą Olimpiada X. Programa buvo inovatyvi ir įdomi, jos dėka susipažinome artimiau su kolegomis. Vedėjai buvo profesionalus, komunikabilus ir labai paslaugūs. Jei tik ateityje dar turėsime renginių būtinai kreipsimės į jus ir rekomenduosime kitiems. Sėkmės darbuose!

Simona
Huawei Technologies UAB
2016-08-03

Vasaros renginys

Sveiki,

Ačiū už renginį, vedėjas ir dj labai visiems patiko. Jonui tik geriausi linkėjimai ir atsiliepimai.

Ieva
2016-07-26

Orientacinės varžybos

Dėkojame už puikų renginį 🙂

Jurgita
ConsulTax
2016-07-22

Renginys įmonei

Noriu padėkoti viso kolektyvo vardu už puikiai suorganizuotą renginį! Užduotys buvo smagios, aktyvios (ne per sudėtingos) ir azartiškos. Visi turėjome puikų laiką!

Laura
UAB SuperOffice
2016-07-07

Pramogų karštinė

Labai lankstus ir operatyvus kolektyvas – per labai trumpą laiką ir besikeičiant renginio scenarijui viskas buvo puikiai suplanuota ir atlikta.
puiki muzika, gerai organizuoti įvairūs ir atraktyvūs žaidimai bei Dovydo gebėjimas uždegti ir valdyti auditoriją.

UAB „Gatas“
2016-01-11

Išlikimo bunkeris

Viskas buvo puiku – įtraukiančios, įdomios, smagios užduotys ir profesionalus organizatorių darbas.

UAB „Intermaze“
2016-01-11

Išlikimo bunkeris

Viskas labai patiko. Jokių minusų nebuvo. Vedėjai savo darbą atliko labai gerai. Buvo gera nuotaika.

UAB „Elfanta“
2015-12-14

Policijos akademija

Viso BFS kolektyvo vardu norime padėkoti už labai linksmą, kūrybingą ir azartišką pramogą. Vedėjai ir jų pasiruošimas buvo puikūs. Drąsiai galėsime rekomenduoti kitiems draugams ir kolegoms.

BALTIC FREIGHT SERVICES, UAB
2015-09-07

Išlikimo bunkeris

AČIŪ už nuotaikingus komandinius mokymus. Puikus pasiruošimas, įdomios užduotys bei nepriekaištingas vedėjų darbas.
Su šypsena ir pasikrovę teigiamos energijos grįžtame į darbus.

Sėkmės ir iki kito susitikimo.

Cherry Media
2015-09-07

Olimpiada X

Renginio vedėjas sugebėjo prisitaikyti prie esamų žmonių t.y. tapti „savu”;
Užduotys įdomios ir smagios, tačiau ne per sunkios;
Galimybė jaustis laisvai ir tuo pačiu kontrolė, kuri „nenervina”.

UAB „Švykai“
2015-08-25

Išlikimo bunkeris

Renginys tikrai labai įdomus ir linksmas , užduotis įdomios ir įveikiamos bet kokio amžiau dalyviui 🙂

UADBB „Legator“
2015-07-20

Olimpiada X

Tokių renginių pliusai yra suartėjimas su darbo kolektyvu.
Vedėjams tik pliusai.Matosi,kad jau patyrę vesti tokius renginius.Labai lengvai valdė ir kontroliavo visą renginį.

Singlis
2015-07-07

Olimpiada X

Renginys buvo puikus, gerai suorganizuotas. Nuobodžiauti tikrai neteko:)

UAB „Spedilta“
2015-06-30

Išlikimo bunkeris

Ačiū visai Jūsų komandai už šauniai atliktą darbą!
Mūsų kolektyvas gavo gerą puikios nuotaikos užtaisą. Programa iš tiesų labai originali ir įdomi. Patiko visos užduotys, matosi, jog vedėjai yra patyrę, sugeba įtraukti dalyvaujančius į programą bei puikiai valdo situaciją.
Būtinai rekomenduosime Jus.

UAB „DNB būstas“
2015-05-26

Išlikimo bunkeris

Visų pirma noriu pagirti pačią programą. Ji puikiai pritaikyta komandos formavimui.
Visos užduotys buvo labai įtraukiančios, į programą įsijungė netgi „pasyvieji“ kolektyvo nariai.
Taip pat labai patiko renginio įgarsinimas, muzika buvo puikiai parinkta ir kūrė šaunią atmosferą.
Ačiū ir vedėjams, kurie pavyzdingai suvaldė visą kolektyvą.
„Išlikimo bunkeris“ neabejotinai buvo viso vakaro vinis.

UAB „Labochema“
2015-05-18

Išlikimo bunkeris

Apie „Išlikimo bunkerį“ perskaitėme Jūsų internetinėje svetainėje ir programa iš karto patraukė dėmesį. Programa pateisino mūsų lūkesčius su kaupu!
Labai gerai, jog į užduotis buvo įtrauktas visas kolektyvas, niekas nesėdėjo be veiklos. Patiko, kad užduotys atitiko renginio temą ir kiekviena jų turėjo potekstę. Kolektyvas be galo smagiai praleido laiką. Vedėjai tikri profesionalai ir neieškantys žodžio kišenėje.
Giriame Jus už pavyzdinį dėmesį ir prisitaikymą prie kliento.
Sėkmės tolimesniuose darbuose…

UAB „Elektros automatika“
2015-05-13

Pramoginis renginys

Neabejotinai geriausias „Protų mūšis“ kuriame esame dalyvavę! Klausimai buvo visiškai negirdėti ir labai originalūs. Negana to, kad kolektyvas šiltai, linksmai ir smagiai praleido vakarą, dar ir įgijome daug naudingos informacijos.
Ačiū Jums!

AB „FL Technics“
2015-03-05

Renginys įmonei

Labai patiko, mielai pakartočiau. Ne kas dieną tenka mokytis šokt, o po to bandyt išgyvent renkant skardines konservų.
Man asmeniškai tikrai buvo super. Dauguma kolegų atsiliepimai patys geriausi. Apie renginį sužinojau internete, smagiai aprašytas turinys man labai patiko. Taip pat Jūsų komunikabilus bendravimas, viskas aiškiai ir tvarkingai sudeliota/suorganizuota.

Aušra
Spainetos prekybos sistema
2015-02-24

Pramoginis renginys

Dėkojame visai Jūsų komandai už įsimintiną renginį!
Kolektyvas vis dar dalinasi įspūdžiais, visi labai patenkinti, programa buvo labai aktyvi, niekas nenuobodžiavo.
Taip ir toliau 🙂

UAB „Cibus restaurants“
2015-02-12

Renginys įmonei

Sveiki,
Ačiū už puikiai suorganizuotą renginį. Kolektyvui labai patiko, džiaugiuosi kad pasirinkau Jūsų įmonę.
Vedėjų darbą vertinu puikiai. Vedėjai nepriekaištingai tvarkėsi su 100 žmonių publiką 🙂

Kristina
KIKA GROUP
2015-02-02

Kalėdinis išlikimo bunkeris

Laba diena,
Iki paskutinės akimikos kolegoms nepasakojau koks nuotykis jų laukia, tai buvo vakarėlis staigmena. Kolegos labai nustebo, kai „neplanuotai” ramų pasisėdėjimą nutraukė dujokaukėmis vilkintis vyrukai, skelbiantys apokalipsės pradžią… o tada ir prasidėjo. Vienu žodžiu Jus šaunuoliai. Ačiū Jums už neeilinį kalėdinį vakarėlį.

UAB IBUS MEDIA LT
2015-01-05

Įmonės renginys

Ačiū VŠĮ „Renginių kalvė” komandai už smagias pramogas, kurių metų daug juokemės ir linksminomės.

UAB "Moment Credit"
2014-12-22

Pramoginis renginys – Išlikimo bunkeris

Man ir mano kolegoms renginys labai patiko. Šaunus ir susidirbę vedėjei, aktyvios ir azartiškos užduotys. Nuo juoko pilvus skaudėjo. 🙂

AB Litgrid
2014-12-19

Komandos formavimo renginys

Sveiki,
Renginys labai patiko. Darbas atliktas puikiai, tiek išorganizacinės pusės tiek iš pramogų pusės. Kolektyvas liko patenkintas.

UAB Kalistara
2014-12-16

Žiemos Protų Mūšis – Nebūk Besmegenis

VšĮ Renginių kalvė suorganizavo originalų ir idomų Protų mūšį. Šaunus vedėjas, kuris ne vien skaito klausimus ir atsakimus, bet ir puikiai bendrauja, bei užveda publiką.

Didelis AČIŪ.

Baltic Travel Group
2014-12-15

Olimpiada X

Laba diena,

Puikiai surengta šventė. Originalios ir aktyvios užduotys, juokemės žaidėme rungėmes. Labai dėkoju renginio vedėjams Dovydui ir Jonui.

Ernst & Young
2014-10-14

Policijos akademija

Surengėte šaunias pramogas. Kolektyvas laiką praleido šauniai.
Organizacinė pusė be priekaištų.
Apibendrinus – renginys pavyko geriau nei tikėjomės.

UAB Efektyvus procesai
2014-08-05

Olimpiada X

Laba diena,
Renginys patiko visam kolektyvui. Surengėte šaunias ir tuo pačiu originalias pramogas. Dauguma dalyvių buvo vyrai, kuriems labai patiko azartiškos užduotys, visi žaidė iki paskutiniųjų.
Vedėjai labai šaunus sugebėjo sauvaldyti dalyvius, ko jau seniai nebuvo nei per vieną renginį.

Margarita.

Naresta
2014-07-16

Kalėdinis renginys

Mums tai buvo vienas smagiausių Kalėdinių renginių. Pramogos ir vedėjai buvo super.
Ačiū Jums už įsimintinas pramogas.

UAB Addendum Solutions
2014-01-05

Renginiai įmonėms

Renginys buvo nuostabus, vedėjai puikiai pasiruošę. Jus rekomendavo kolega, kuris jau buvo dalyvavęs Jūsų organizuotame renginyje. Visiems labai patiko. Užsakant renginį dvejojau ar sugebėsite įgyvendinti savo scenarijų tokioje mažoje patalpoje, tuo labiau, kad dalyvavo 50 žmonių, bet Jūs pranokote mano lūkesčius. Didelis AČIŪ. Sėkmės darbuose.

Gintas
2013-12-17

Renginiai įmonėms

Jus radome atsitiktinai, ieškojome renginių organizatorių internete. Renginys patikto visiems be išimties. Nustebino tai, kad sugebėjote į renginį įtraukti net didžiausias ofiso niurzgas. Nuobodžių renginio dalių nebuvo. Būtinai rekomenduosime.

Gabrielė
2013-12-11

Išlikimo bunkeris

Mūsų kolektyvo vardu noriu padėkoti už beprotiškai linksmą renginį. Visos užduotys buvo originalios. Įtempto siužeto scenarijus niekam neleidom nuobodžiauti. Labai iškalbingi vedėjai. Tik viena pastaba, leiskite bent kelias minutes renginio metu atsikvėpti, nes kitą dieną nuo juoko pilvo raumenis skaudėjo…

Mindaugas
2013-11-19

Išlikimo bunkeris

Viskas labai patiko. Tikrai nenuvylėte, viršininkas liko patenkintas. Man asmeniškai patiko šokis su zombiais, išbandžiau su savo vyru 😀 į sekanti mūsų įmonės sąskrydį būtinai pakviesime Jus vėl.

Jorūnė
2013-11-11

Šventinis renginys

Profesionali komanda

Profai
2012-12-13

Policijos akademija

Didelis AČIŪ už puikiai organizuotą renginį „POLICIJOS AKADEMIJA“.

Aurelija
2012-12-03

Renginys įmonei

Didelis AČIŪ už puikų renginį, kurį surengėte mūsų įmonei. Renginio programa labai originali, renginio vedėjai savo darbą atliko nepriekaištinga i. Kai kuriuos Jūsų pamokymus dar ir dabar praktikuojame su kolegomis. Sėkmės darbuose =)

Ana
2012-11-30

Policijos akademija

Renginys buvo fantastiškas, jau seniai taip smagiai leidome laiką. Scenarijus be galo įspūdingas, pasijutau lyg filme. Tikiuosi dar teks su Jumis susidurti. Viso kolektyvo vardu – Ačiū 🙂

Kęstas
2012-11-30

Išlikimo bunkeris

Kolegos nieko nežinojo apie planuojamo renginio programą, todėl netikėtai prasidėjus šventiniai programai, visi neteko žado. Sužinojus apie artėjančią pasaulio pabaigą, visi pradėjo juoktis. Mes su Jūsų pagalba su gebėjome išmokti išgyventi net ir pačių baisiausių kataklizmų metu. Buvo labai įdomu ir linksma. Ačiū 🙂

Darius
2012-11-26

Išlikimo Bunkeris

Jūs nuostabus. Likau sužavėta vedėjų darbu ir pasiruošimu. Visi be išimties buvo įtraukti į dalyvavimą renginyje. Net žmogus neįgaliojo vežimėlyje pasijuto svaria renginio dalimi. Ačiū šauniems vedėjams.

Asta
2012-11-26

Renginys įmonei

Rinkausi tarp kelių renginių organizatorių. Džiaugiuosi, kad pasirinkau Jus. Renginys buvo smagus ir įtraukiantis, bet tuo pačiu naudingas mano įmonei, nes po šio renginio kolegos daug geriau pažino vienas kitą, sumažėjo trintis. Trumpai tariant – komandos formavimas pavyko. Jus esate geriausi renginių organizatoriai.

Tomas
2012-11-18

Rašyti atsiliepimą

Strong Testimonials form submission spinner.
rating fields
vertinkite | rašykite >>>

Patiko renginys? Sužinokite apie dabar siūlomus renginius

Žiūrėti renginius