Pasisekimo sulaukęs vakarinio renginio formatas – šventiškas, intelektualus ir azartiškas ŠOU, tinkamas organizacijos šventėms ir oficialaus renginio neoficialiai daliai!

Vakaro formatas primena televizijos ŠOU („Late Night SHOW”) – kuriame: pokalbiai, juokas, loginiai ir aktyvūs išbandymai, daug geros muzikos, šokių. Bus labai vieninga ir prasminga.

  • Kaip viskas vyks?

ŠOU sudaro keli etapai, kurių metu: intelektualūs, kūrybiniai ir aktyvūs išbandymai, klausimai ir atsakymai – specialių gebėjimų ar žinių nereikės – reikės tik Jūsų bendradarbiavimo. Vakaro eigoje laukia daug humoro, juoko ir gerų emocijų, o taip pat – pokalbių ir netikėtų situacijų. Tarp etapų – laikas bendravimui ir pasirodymams (pageidaujant).

  • Sėkmės formulė

Daug metų tobulinę vakaro ŠOU formatą, atradome tokio tipo vakarėlių sėkmės formulę: svarbu tinkamai suderinti aukšto lygio intelektualias pramogas su geru humoru, interaktyviu veiksmu ir gera muzika.

Renginio informacija

Renginio proga:

Įmonės kolektyvo šventė, įmonės suvažiavimas, įmonės sąskrydis, įmonės jubiliejus, komandos formavimas ir kt.

Renginio vieta:

Sodyba, salė, Jūsų biuras …

Dalyvių kiekis:

Programa pritaikoma ir keliems, ir keliems šimtams.

Renginio kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties. Teiraukitės