Technologiškai pažangiausios orientacinės varžybos. Naudodami specifinę įrangą miestą, sodybą ar mišką paversime dideliu pabėgimo kambariu, tik be sienų.

Aktyvios pramogos metu veiksmas ir adrenalinas bus nuolatiniai palydovai.
Suburkite komandą, veikite ir keliaudami patirkite vaizdingus nuotykius. Atskleisite paslaptis, spręsite galvosūkius azartiškose varžybose, kuriose kiekviena sekundė – aukso vertės. Pramogos siužetas leis pasijausti nuotykių filmo herojais ir tai nėra tik skambūs žodžiai.

Operacija „Mindfall”

Eilinę, ramią dieną netikėtai sujauks grėsmingos naujienos… Paslaptinga organizacija sukūrė virusą, kurio pagalba valdys žmogaus protą ir visą pasaulį. Netrukus virusas bus aktyvuotas. Jūs esate pasirinkti išgelbėti pasaulį.
Komanda mobilizuojama. Tikslas – rasti priešnuodį, sunaikinti priešišką organizaciją ir išgelbėti pasaulį. Kraują kaitins tiksintis laikas. Suvaldykite įtampą, išspręskite galvosūkius, įvykdykite užduotis ir laiku užbaikite misiją… Unikalus siužetas leis pasijausti kino filmo herojais.

  • Papildyta realybė (augmented reality). Žaidimas, kuriame tikrovė ir papildyta realybė yra sujungtos į nepamirštamą ir jaudinantį nuotykį.
  • GPS technologija. Žaidimas gali vykti mieste ar už jo ribų. Tik atsidūrę tinkamoje vietoje rasite galvosūkius.
  • Tiksintis laikas. Įsijungus atgaliniam laikmačiui teks kuo skubiau veikti. Bus sunku suvaldyti įtampą, bus akimirkų, kai abejosite sėkme, tačiau vedini bendro tikslo, pasieksite savo.
  • Karštoji linija. Nuotoliniu būdu Jūs būsite stebimi viso žaidimo metu. Jei pasiklysite, mes Jums padėsime.
  • Speciali įranga. Kiekvienai komandai – planšetiniai kompiuteriai su specialia programine įranga. Slaptojo agento rinkinys. Slapti rašalai, žinutės ir t.t.

Renginio informacija

Renginio proga:

Įmonės kolektyvo šventė, vasaros šventė, įmonės suvažiavimas, įmonės sąskrydis, įmonės jubiliejus, komandos formavimas ir kitos progos.

Renginio vieta:

Orientacinės varžybos miestuose ir miesteliuose: Vilnius, Kaunas, Sodybos, miškai…
Orientacinės varžybos Jūsų ofise: Jūsų ofisą paversime į pabėgimo kambarį – bus labai smagu!

Renginio trukmė:

nuo 2 val.

Dalyvių kiekis:

2-160 žmonių. Įvairaus amžiaus ir sudėties aktyviam kolektyvui.

*Renginio kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties. Teiraukitės