Hola, Amigos!

Esate kviečiami į siautulingiausią metų fiestą. Aprangos kodas – meksikietiškas: čiupkite ryškiaspalves pončas, sombrerus, dirbtinius ūsus, ryškius ir gėlėtus rūbus bei aksesuarus.

Kaip ir priklauso tikram meksikietiškam vakarėliui, Jūsų laukia spalvinga aplinka ir dekoracijos, kraują kaitinantys nuotykiai, išskirtinė virtuvė ir žinoma – karšti latino muzikos hitai.

Ar esate pasiruošę karščiausiam metų nuotykiui?

Veiksmo zona. Veiksmas, adrenalinas, azartas – neatsiejami karšto kraujo Meksikiečių palydovai. Tapsite tikrais Amigos ir kartu įveiksite mestus aktyvius išbandymus.

Pramogų erdvė. Neįpareigojantys ir mažiau aktyvūs Meksikietiški užsiėmimai: vietinio maisto ir kokteilių gamyba, pievos žaidimai, tradicinė mugė ar karšti latino šokiai.

Lounge zona. Neįpareigojantys ir mažiau aktyvūs Meksikietiški užsiėmimai: vietinio maisto ir kokteilių gamyba, pievos žaidimai, tradicinė mugė ar karšti latino šokiai.

Renginio informacija

Renginio proga:

Įmonės kolektyvo šventė, vasaros šventė, įmonės suvažiavimas, įmonės sąskrydis, įmonės jubiliejus, komandos formavimas ir kitos progos.

Renginio vieta:

sodyba ar stadionas.

Renginio trukmė:

nuo 1 iki 2 dienų.

Dalyvių kiekis:

30-600 žmonių. Įvairaus amžiaus ir sudėties aktyviam kolektyvui.

*Renginio kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties. Teiraukitės