Rekomenduojame stilingą, didelio pasisekimo susilaukusį Festivalių formatą – ypatingai vasarišką kolektyvo savaitgalį. Gera muzika, dekoracijos, kelios zonos, aktyvios veiklos, poilsis gamtoje, galvosūkiai, žaidimai, geras maistas ir diskusijos.

Teritorija padalinama į Veiksmo, Pramogų ir Lounge zonas. Kiekvienoje zonoje Jūsų lauks daugybė pramogų. Suskirstyti į komandas dalyviai keliauja per teritoriją, dalyvauja iššūkiuose ir laimi… Svarbu! Visi dalyvauja vienu metu – rungiasi, varžosi ir linksminasi, nebus laukiančių ir nuobodžiaujančių. Skatinamas komandinis darbas.

Veiksmo zona. Subalansuota aktyvi veikla tinka visiems: vyrams, moterims, jauniems ir vyresniems. Azartiškų ir spalvingų veiklų metu kartu sieksite pergalių ir komandinės vienybės.

Lounge zona. Vasariška muzika, pikniko stiliaus teritorija, diskusija su draugu gurkšnojant kokteilį. Stalo žaidimai, fotosesijos, geras maistas. Atsipūskite ir mėgaukitės akimirka.

Pramogų erdvė. Interaktyvios pramogos, skraidantys dronai, intelektualūs galvosūkiai ir žaidimai, meninis kapelis. Čia po vieną ar visi kartu rasite, tai, kas Jums tikrai patiks.

Po smagios dienos pramogas tęsime vakarinėje festivalio dalyje. Daug garso, daug šviesų ir beprotiškai smagu. Norintys šėlti šėls, o norintys atsipūsti ras jaukų kampelį.

Klausimas. Ar Jūs esate pasiruošę gražiausiam kolektyvo savaitgaliui?

Renginio informacija

Renginio proga:

Įmonės kolektyvo šventė, vasaros šventė, įmonės suvažiavimas, įmonės sąskrydis, įmonės jubiliejus, komandos formavimas ir kitos progos.

Renginio vieta:

sodyba ar stadionas.

Renginio trukmė:

nuo 1 iki 2 dienų.

Dalyvių kiekis:

30-600 žmonių. Įvairaus amžiaus ir sudėties aktyviam kolektyvui.

*Renginio kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties. Teiraukitės