Grįžti į atsiliepimų sąrašą
Mergvakariai, Mergvakarių įspūdžiai

Mergvakariai, Mergvakarių įspūdžiai

Mergvakario renginių dalyvių įspūdžiai, vertinimai, atsiliepimai

Mergvakaris superinis.

Viskas buvo super. Visoms merginoms patiko, saunus renginys ir daug juoko, vaikinukai superiniai. Siunciam linkejimus is Traku!!!

Justė

Mergvakaris – Statybose

Ačiū už šaunų vakarą – juokėmės iki pažaliavimo :D. Viskas nepriekaištinga i padaryta

Irena

Mergvakaris – Statybose

Apie Mergvakarį Statybose:
„Dėkoju labai už Jūsų didelį darbą, viskas buvo labai gerai. Visom Merginom patiko, visos patenkintos, o Jūsų frazės dar sekančią dieną erzino jau grižusius vyrus.”

Agnė

Mergvakaris – Policijoje

Apie jus suzinojo viena drauge is savo drauges – ji turejo pas jus mergvakari ir labai gerai apie jus atsiliepe 🙂 Renginys patiko visoms, vaikinai saunuoliai – reikia daug drasos stoveti pries neprognozuojama buri merginu 🙂 Tam is tikro labai padeda akiniai nuo saules – jokio tiesioginio akiu kontakto 🙂 Nors mes po to svarstem, ar vienas is vedeju per juos ka nors mate be savo „dioptriju” :))
Del uzduociu, tai labai saunu, kad vaikinai laiku ivertino visas ribas ir ju neperzenge, primygtinai nereikalavo daryti, ko nenorejom. Is tikro tos dvi valandos praejo labai greitai ir kai jau pamatem, kad pabaiga, tai buvo siek tiek gaila, kad taip greit viskas baigesi 🙂 Ka kita karta galetumete daryti geriau tai negaliu dabar pasakyti – mintyse vis dar „lukstenasi” visas vakaras 🙂 Aciu nuo visu merginu!!!

Indrė

Mergvakaris – Policijoje

Labai trumpai- BUVO SUPER! :))))

Virga

Mergvakaris – Policijoje

Renginys tikrai labai patiko ir man ir merginom. Vedejai nerealus, renginio metu sugebejo sukurti tokia atmosfera, kad visos pasijutom lyg filme, kurio metu belaukiant sekancio kadro virpa visas kunas.
Suzinojau is praeito mergvakario, kuriame pati dalyvavau. Tema buvo statybininkai. Labai buvo saunus vaikinukai.

Akvilė

Mergvakaris

Sveiki,
mergvakaris labai patiko, viskas buvo daug geriau nei būvo tikėtasi mūsų lūkesčius, vedėjai fatastiški puiki iškalba, programa taip pat nereali, užduotys labai įdomios ir įtraukiančios, visos likome sužavėtos, kaip vedėjai išsisuka iš pačių netikėčiausių situacijų.
Žodžiu – viskas buvo TOBULA! 🙂
AČIŪ JUMS

Simona

Mergvakaris – Policijoje

Jūsų darba vetiname 10/10.
Šio mergvakario metu patyrėme visko – ir juoko ir veiksmo. Potyriai nerealus.
Nuotaka niekad nepamirš šios šventėms.
Ačiū!!!

Eglė

Mergvakaris – Policijoje

Visu pirma noreciau padekoti uz puiku rengini – Mergvakaris Policijoje. Viso sito nepamirsime ilgai… apie jus suzinojau per interneta,iesko dama idomesnio mergvakario sesei. Renginys patiko visom- visa likusi vakara kalbejom tik apie tai kaip viskas buvo ir prisiminem darytus zaidimus … Vedeju darbas buvo labai organizuotas… mes buvom paselusios 🙂 bet mum nieko netruko… Uzduotys mhmm..viskas buvo puiku,taip turejo atrodyti akcija policijos. Nuobodu tikrai nebuvo,buvo lb lb linksma,juoking a ir nepakartojama.. .

Violeta

Mergvakaris – Policijoje

Apie Mergvakarį Policijoje sužinojau internete. Mergvakario renginys patiko visoms merginoms. Vedėjų darbas atitiko visus lūkesčius. Tikrai nebuvo nuobodžių ar nepriimtinų užduočių ar žaidimų. Labai ačiū Mergvakarių Policijos pareigūnams už gerai praleista laiką, butinai rekomenduosime ir kitoms merginoms.

Eglė

Mergvakaris – Policijoje

Mergvakario Renginys labai patiko
visoms 😀 vedejai labai gerai pasiruose,viska s buvo nuostabu,isvarg inot net kojytes visom skaudejo 😀 nebuvo akimirkos kad butu nuobodu,visa rengini juokas vos ne iki asaru,saunuolia i berniukai 🙂 sake paneles dar mielai pakartotu 🙂 linkejimai is elektrenu policininkams vedejams, jus saunuoliai 🙂

Neringa

Mergvakaris

Mielieji, visas vakaras buvo SUPER!!!! Jūsų vaikinukai Paulius ir Andrius buvo nerealūs:) Mūsų jaunoji sakė dar ilgai tą dieną prisimins:) o mes visos likusios irgi prisiminsime, nes raumenis kojų skaudėjo tai juodai 😀 Tikrai vyrukai viskas buvo labai liuks ir tik geriausi linkėjimai Pauliui ir Andriui 🙂 Sėkmės Jums toliau 😉

Aurelija

Margvakaris – Policijoje

Internetas tiesiog šaukia apie mergvakarį su karštais policijos vyrukais 🙂
Renginys patiko absoliučiai visoms dalyvėms! Net ir fotografui:)
Vedėjų darbas – išties labai rimtas:) Viską kuo puikiausiai atliko 🙂 o kas keisčiausia – nei karto nenusijuokė 😀
* Manyčiau, kad užduotys buvo visos priimtinos 🙂 Viskas puikiai 🙂
Dėkojame už puikią popietę 🙂 Visos tikrai liko sužavėtos 🙂 ir dar ilgai aptarinėsime viską :))
Taip pat, labai smagu – kad leidot fotografuoti :)) Nuotraukos visos keliančios šypseną 🙂 na o vyrukai – merginoms galvas apsuko 🙂 tik ir girdėjau – koks gražus tas, o koks gražus anas :))))
Gražios dienos bei sėkmės renginiuose 🙂 Te visos merginos būna – atsidavusios pramogoms, užduotims :))

Rimantė

Mergvakaris

Renginys patiko ne tik daugumai, bet visoms. Nuotaka buvo labai patenkinta, susilaukiau komplimentų dėl puikaus pasirinkimo.
Oj, vedėjai tikrai šaunūs vyrukai, linksmi, draugiški, griežti kur reikia (suprantama, juk kitaip nebus tvarkos ir efekto). Matosi, kad puikiai išmano, ką daro.
Na, mes visos merginos ne drovuolės, todėl mums su užduotimis nebuvo jokių bėdų. darėm visas ir labai smagiai. Tiesa, buvo su mumis piršlienė (jai jau netoli 50), tai ji kai kur stabdė eismą, na bet čia suprantama, amžius gi vis tiek 🙂
Žodžiu, perduokit vaikinams, kad viskas buvo labai super. 10 balu.

Gintarė

Mergvakaris – Policijoje

Labai ačiū jums už nuostabų mergvakarį, kuris įvyko rugpjūčio 15 d. Kaune 16 val. Visoms merginoms viskas patiko, kad jos net be žado buvo ilgam, o paskui tik ėmė aptarinėt, joms absoliučiai viskas patiko ir dar įspūdį dare tai, kad buvo gražūs vaikinai, čia buvo didelis pliusas, o man fotografuojant ir žiūrint į viską iš šalies taip pat viskas atrodė super! Dar kartą dėkui ir nuo visų merginų bučkiai vaikinukams, kurie buvo šaunūs. Rekomenduosime jus ir kitiems.

Rūta

Mergvakaris

Sveiki vyručiai, apie Jus sužinojome ieškodamos idėjų internete. Renginys patiko visoms dalyvavusioms merginoms, vedėjai buvo puikūs, 10 balų. Uzduotys buvo smagios ir tinkamos tokiam vakarui 🙂
Ačiū 😉

Asta

Mergvakaris

Viskas buvo labai gerai , berniukai labai faini isradingi ir linksmi… esame visos patenkintos nuostabiais ir graziais programos vedejais 🙂 aciu.

Živilė

Mergvakaris

Apie renginį sužinojome internete beieškant informacijos kaip smagiai ir įdomiai praleisti laikà. Visoms dalyvėms labai patiko ir vedėjai ir paruošta programa. Ačiū,kitom draugėm tikrai rekomenduosim 🙂

Dainora

Mergvakaris – Policijoje

Noriu padėkoti Jusų komandai uz superini renginį. Renginys patiko visoms merginoms, vedejai saunūs, kulturingi, mokantis issisukti iš merginų provokacijų ir nenukrypti nuo savo darbo, viskas buvo super. Nepriimtinų užduočių nebuvo, nuobodžiauti taip pat neteko, laikas prabėgo nepastebimai. Dar karta ačiū. Padėkokit vedėjams.

Inga

Mergvakaris – Policijoje

Apie tokią pramogą žinojau iš anksčiau buvusio mergvakario. Visa kita paieška internete.
Pramoga visos merginos liko patenkintos, su gera nuotaika ir įspūdžiais.
Vedėjai buvo šmaikštūs, o svarbiausia neperžengė „ribų”. Vertinam labai gerai.
Nepriimtinų užduočių nebuvo.
Nuobodžių dalių nebuvo.
Norėjosi daugiau pamėginti pašaudyti, bent 3 bandymai…
9 balai, nes visada yra kur tobulėti 😉

Justė

Rašyti atsiliepimą

Strong Testimonials form submission spinner.
rating fields
vertinkite | rašykite >>>

Patiko renginys? Sužinokite apie dabar siūlomus renginius

Žiūrėti renginius