Grįžti į atsiliepimų sąrašą
Vaikų šventės, Vaiko gimtadienis

Vaikų šventės, Vaiko gimtadienis

Vaikų šventinių ir gimtadienio renginių dalyvių ir jų tėvelių įspūdžiai, vertinimai, atsiliepimai

Vaiko gimtadienis

Sveiki, Dėkoju už smagią ir linksmą šventę vaikams. Visi vaikai liko labai patenkinti policijos akademija !!!

Aliona

Policijos akademija

Labai Ačiū už Jūsų sąžiningumą ir fantastiškai suorganizuotą vaiko gimtadienį !

Rekomenduosime Jūsų organizaciją ir kitiems.

Rima

Policijos akademija

Sveiki, aciu uz puikia svente

Inga

Policijos akademija

Vedėjams vienareikšmiškai – 10balų. Puikus bendravimas, mokėjimas suvaldyti gaują vaikų ir tuo pačiu metu juokauti bei būti jų draugais – būtent tokie žmonės turėtų dirbti mūsų darželiuose ir mokyklose. Tikrai labai super!

Edita

Viktorija

PUIKIAI PUIKIAI PUIKIAI!!!!!
Jusu programa nereali buvo,tevai suzaveti,vaikai euforijoj.Visas laikas uzpildytas veiksmu,jokiu pauziu ,arba laiko tampimo.Vienodas ir to tarpu  isskirtinis demesis kiekvienam vaikui,vedantieji viska dare su vaikais.To pat metu vedantieji buvo labai griezti(gi pareigunai),ir labai daug juokavo.Kaip nekeista,vaikus labai suzavejo ju grieztumas,visi nori but tokiais pat pareigunais.Tevai gavo labai didziule pozitivaus juoko doze.
Suzinojom apie sia programa ir interneto,ieskojau arba policijos arba gaisrines,radau jus,ir tikrai nepasigailejau.Rekomenduosiu visiems.
Nieko nekeisciau programoj,tik ilginciau ir ilginciau ir mokeciau.Jus nuostabus!!!!!!

Vaiko gimtadienis – Policijos akademija

Ačiū vaikams labai patiko programa, noriu atskirai padėkoti vedėjams!

Andrejus

Vaiko gimtadienis – Policijos akademija

Laba diena,

Noriu pasidalinti gimtadienio šventės įspūdžiais. Apie šią programą sužinojome iš pažystamų, jie buvo dalyvavę tokioje gimtadienio programoje ir pasidalino savo įspūdžiais.
Vaikams ir svečiams programa labai patiko, aktoriai tikri profesionalai, daugelis net manė, kad jie tikrų tikriausi policininkai. Programa labai tinkama vaikams fiziškai pajudėti, sužinoti kaip apsiginti, įgyti pasitikėjimo ir išmokti. DIDELIS AČIŪ jūsų šauniai komandai.

Vaida

Vaiko gimtadienis – Policijos akademija

Visi vaikai ir tėveliai liko tikrai patenkinti,vedėjai dirbo puikiai, vaikai buvo sudominti, aktyviai dalyvavo, daug įspūdžių ir emocijų liko po. Visur dalyvavo netgi mano sūnus, kuris niekada iki šiol nedalyvaudavo tokio tipo renginiuose, visada atsiribodavo nuo grupės. Be to labai svarbų, nors ir žaidimo forma, bet skatinti vaikus draugauti su policininkais (vaikai yra įsitikinę kad policininkai buvo TIKRI, mes nesiginčijome :)) Vedėjai jauni, bet tikrai patire, kaip ir žadėjote 🙂 Ačiū Jums ir Jiems!

Vaiko gimtadienis – Policijos akademija

Ačiū Jums už puikų renginuką. Vaiko paklausus ar patiko dovanos, vaikas atsakė, kad dovanos biški patiko, bet gimtadienis labiau. Manau, tai puikus nuoširdus įvertinimas. Apie Jus sužinojau iš draugės, kai ji organizavo savo vaikui gimtadienio šventę. Vedėjai puikiai atliko savo darbą, užėmė vaikus, kai kurie vaikai net lipo jiems ant kelių. Ačiū

Valerija

Vaiko gimtadienis – Policijos akademija

Visumoje rengini vertiname labai teigiamai, vaikai buvo uzimti, vedejas sugebejo visus suburti, sudominti, pagelbejo atsinesti daiktus. Smagu, kad galima buvo prisijungti ir tėveliams. Manau augsime ir dar draugausime. 🙂 Aciu Jums ir sekmes. Musu vedejui atskiras didelis aciu!!!

Margarita

Vaiko gimtadienis

Sunui labai,labai patiko sis gimtadienis.Drauguams taip pat,dar visi aptarinejo pirmadieni mokykloje.Sunus sake kad kitais metais vel nores pas jus svesti gimtadieni.Apie jus suzinojau internete.Didelis ACIU jusu visai komandai.

Jolita

Rašyti atsiliepimą

Strong Testimonials form submission spinner.
rating fields
vertinkite | rašykite >>>

Patiko renginys? Sužinokite apie dabar siūlomus renginius

Žiūrėti renginius