Nuotakos pagrobimas – tai įspūdingas nuotykis, kurį Jaunoji atsimins ilgam. Jaunąją pagrobsime iš bet kurios vietos ir saugiai pergabensime ten, kur Jūs pageidausite arba grąžinsime atgal. Pagrobimo metu nuotaka patirs visko, tačiau į Jūsų būrį grįš labai puikios nuotaikos.

  • Rūstūs policijos pareigūnai suims Jaunąją už labai sunkius nusikaltimus. Nepaisydami nuotakos, Jūsų ir aplinkinių prašymo pasigailėti, surakins antrankiais ir tarnybiniu automobiliu išsiveš į tardymo izoliatorių. Kaukiančios sirenos, greitis, tvirti vyrai sėdintys šalia, leis Jaunajai pasijusti lyg tikrame veiksmo filme. Ar jaunąjai pavyks išvengti bausmės?
  • Gerą humoro jausmą turinčiai, sunkaus darbo užgrūdintai, tvirtų vyrų, statybininkų brigadai prireikė pagalbininko neeilinei „chaltūrai”. Jaunoji šiam darbui tikrai tiks. Nuotakai sutikus (arba ne) tapti šauniosios brigados nare, statybininkai išsiveš ją į nuotykių ir juoko kupiną kelionę. Ar jaunoji pajėgs atlaikyti šią juoko dozę?
  • Gavę iškvietimą gydytojai nedelsiant hospitalizuoja sunkiai sergančią ligonę. Daktarų diagnozė negailestinga, nepaisant nuotakos įsitikinimo, kad ji visiškai sveika. Ūmiai apsirgusi jaunoji yra skubiai išvežama medicinos automobiliu, kuriame suteikiama skubi pirmoji medicinos pagalba. Žavūs gydytojai visos kelionės metu bando padėti jaunąjai įveikti negalavimus. Atliekamas tyrimų ir gydymo procesas suteiks vilčių „neprarasti” mylimos draugės.

Renginio informacija

Renginio vieta:

Vilnius, Kaunas ir šių miestų apylinkės.

Renginio trukmė:

20-40 min.

Renginio kaina:

Miesto teritorijoje: 135 €. Važiuojant didesnį atstumą atskiras susitarimas.

Renginio kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties. Teiraukitės
Visos renginio dalyvės privalo susipažinti ir besąlygiškai laikytis visų renginio saugos taisyklių – Taisyklės Renginio Dalyviams…