Renginys patiko daugumai – džiaugėmės, kad buvo vedėjas, kuris visą informaciją galėjo aiškiai pasakyti mikrofonu ir nereikėjo dėl to sukti galvos ar rėkauti surinkinėjant visus į krūvą.
Renginio programa mums patiko – džiaugiamės, kad orientacinėse dalyvavo visi kolegos, mažiau ar daugiau kiekvienas prisidėjo prie to bendro tikslo 🙂 Labai patiko, kad orientacinių užduotys buvo nesudėtingos, linksmos, tad nesijautė, kad kažkas būtų nuliūdęs ar skųstųsi dėl „neįveikiamų” užduočių.
Vedėjas – puikus, charizmatiškas, vietoje ir laiku 🙂 Informatyvus, vertina situaciją vietoje ir derinasi prie esamų veiklų ar neišnaudotų laiko tarpų. Nominacijose apsitarėme, kad vedėjas gali įsiterpti, jeigu sugalvos ką nors šmaikštaus įsiterpti, kad šiek tiek „apjudinti” publiką, tad taip ir padarė – visi juokeliai buvo vietoje ir laiku!
Pats organizavimas – viskas OK, džiaugiuosi, kad esate tokia rūpestinga ir organizuota, tik geriausi žodžiai! Džiaugiamės ir pačia sodyba, kurią parekomendavot – maistas puikus, pati vieta irgi puiki.