Kolegos atsiliepė teigiamai, kadangi mėgsta quiz‘us tokius, tai liko labai patenkinti. Mačiau, kad ir įsitraukę buvo, ir aptarinėjo quiz‘ą pertraukėlės metu, juokėsi ir dar pora dienų po to kalbėjo apie tai. Tai taip, tikrai patiko daugumai.

Man asmeniškai labai patiko įdėti klausimai, kurie buvo susiję su mūsų įmone, su programavimu… Muzikinė dalis buvo sėkmingiausia, ypač faina buvo matyti ir šokančius žmones, dainuojančius, norėjosi net ilgesnės šitos dalies, nes ji jautėsi trumpiausiai.

Vedėjo darbą vertiname puikiai. Jautėsi ir pasitikėjimas savimi, jautėsi, kad valdo publiką ir per daug nereaguoja, jei žmonės tarpusavy šneka, nors pačiai man atrodė, kad gan sunku tokiais momentais ištraukti žmones iš pokalbių, bet manau, kad vedėjui pavyko dalyvius įtraukti puikiai…

Renginio organizavimo procesas – super! Esu labai patenkinta kaip greitai ir kaip lengvai suorganizavote renginį, kad pasirūpinote dovanėlėmis. Taip pat esame patenkinti ir dėl kainos, iš esmės, kaip per tokį trumpą laiką, tai labai džiaugiuosi, kad viskuo pasirūpinote.