Tikslas Nr. 1 – Įmonės renginiui virstant išgyvenimo drama, išsiaiškinti, ar Jūsų kolektyvas pasirengęs ne tik aktyviai pramogauti, bet ir vieningai išgyventi, verslo ir komandinio darbo kataklizmas.

Dėmesio, Dėmesio, Dėmesio!!! Patikimais informaciniais kanalais iš specialiųjų tarnybų gauta žinia:
„Link Jūsų šventinės buveinės artėja protu nesuvokiama Apokalipsė… Rekomenduojame skubiai užsibarikaduoti saugioje slėptuvėje kartu su linksma kompanija ir laukti aušros bei tolimesnių nurodymų.”
Šia naujiena, prasidės Jūsų įmonės šventinis renginys.

Kas Jūsų laukia? Kas dedasi už durų? Ar sulauksite rytojaus?… Jūsų išlikimui būtina komandinė dvasia, vienybė ir patikimi lyderiai. Jūsų planuoto įmonės renginio vieta taps Jūsų „Išlikimo bunkeriu”. Čia vyks ypatingai pašėlusios komandinės išgyvenimo pratybos (pramogos) – juoko, azarto ir komandinių gebėjimų išbandymų „Išlikimo vakarėlis”!

Pasitikėti negalėsite niekuo, bet, tuo pačiu, tik vienydamiesi su komandos nariais Jūs galėsite įveikti kliūtis – su silpna komanda išgyventi nepavyks.

Po subtilia renginio tema slepiasi įmonės kolektyvo išgyvenimo kasdienybė. Kova prieš „Zombius” yra kova susidūrus su kasdieniais komandinio darbo iššūkiais, įveikiant įtempto darbo sąlygomis kolektyve atsirandantį neigiamą emocinį foną – blogą nuotaiką, įtampą, nuovargį ir pyktį. Po vakarėlio Jūsų kolektyvas bus pasirengęs vieningai kovai su nuožmiausiais konkurentais, vardan organizacijos išlikimo didžiausių rinkos apokalipsių metu.

  • Intelektualios komandinės varžybos / galvosūkiai.
  • Aktyvios užduotys  – išlikimo gebėjimų ugdymas.
  • Gebėjimo atsipalaiduoti streso sąlygomis patikrinimas – muzikiniai išmėginimai.
  • Juoko pratybos. Tikslas – patikrinti, ar savo kolegomis dar galime pasitikėti, ar nesislepia tarp jų būsimas „Zombis”.
  • Komandinis evakuacija.
  • Bei kitos išlikimo pamokos…

Renginio informacija

Renginio proga:

Įmonės kolektyvo šventė, įmonės suvažiavimas, įmonės sąskrydis, įmonės jubiliejus, komandos formavimas ir kt.

Renginio vieta:

sodyba, salė, Jūsų biuras

Renginio trukmė:

~2-3 val.

Dalyvių kiekis:

programa pritaikoma ir keliems, ir keliems šimtams.

Renginio kaina:

nuo 500 €

Renginio kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties. Teiraukitės