Protų mūšis – tai intelektualus komandos formavimo renginys, tinkamas organizacijos šventės praturtinimui ir oficialaus renginio neoficialiai daliai!

Loginės užduotys, kūrybiniai klausimai, vizualinė ir garsinė medžiaga. Klausimai nereikalauja specifinių žinių, bet norint išspręsti visus šiuos rebusus vieno proto nepakaks. Net ir sprendžiant keliems vienu metu bus ką veikti. Tačiau užduotys taps įveikiamos, kai pradėsite dirbti kaip vieningai mąstanti komanda.

Po kiekvieno raundo lauks išbandymai: komandinės dainos, šokiai ir pramoginiai žaidimai. Įskaitos metu turėsite įrodyti, kad esate patys geriausi.

Nesate dalyvavę panašaus tipo renginiuose – protmūšiuose, protų kovose? Nerimaujate, jog nežinosite atsakymo ar apsijuoksite leptelėdami ką nors pro šalį savo komandai?

Ne bėda!

Atsakymui į klausimą duodama 1 minutė (ar mažiau) – tik padidina azartą. Komandai galvojant atsakymus, gimsta įdomios ir smagios diskusijos, pakurstančios komandinę dvasią ir ištirpdančios įtampą. O atsakymų paskelbimas susilaukia įvairių reakcijų: nuo gausių ovacijų iki šypsnio ar minties: „Juk žinojau!“. Tad pabandyti tikrai verta!

Renginio informacija

Renginio proga:

Įmonės kolektyvo šventė, įmonės suvažiavimas, įmonės sąskrydis, įmonės jubiliejus, komandos formavimas ir kt.

Renginio vieta:

Sodyba, salė, Jūsų biuras …

Renginio trukmė:

~2 val.

Dalyvių kiekis:

Programa pritaikoma ir keliems, ir keliems šimtams.

Renginio kaina:

Nuo 350 €*

Renginio kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties. Teiraukitės