Kalėdinės orientacinės varžybos Jūsų komandą nuves į įvairius miesto kiemelius ir gatveles, o kiekviename žingsnyje lauks naujas ir netikėtas nuotykis bei užduotys.
Viso žaidimo metu Jūsų akis džiugins šventiškai pasipuošusios miesto vietos, pertraukos metu visus sušildys kalėdinis karštas vynas, šios orientacinės varžybos sustiprins Jūsų komandą taip, kad naujų metų proga startuosite kaip niekad stipriai!
Todėl kviečiame pasinerti į nuotykių kupiną žaidimą, kuriame Jūsų lauks interaktyvūs galvosūkiai, kūrybinės užduotys, bus naudojamos naujausios pramogų technologijos ir tai dar ne viskas! Teks ieškoti, spėlioti ir atpažinti tikrąją tiesą. Ieškosite ne tik šventinių vietų ar galvosūkių, bet ir svarbių žmonių – ką atskleis rastas raudona kepure pasipuošęs žmogus? Sužinosite žaidimo metu!

Renginio informacija

Renginio proga:

Įmonės kolektyvo šventė, vasaros šventė, įmonės suvažiavimas, įmonės sąskrydis, įmonės jubiliejus, komandos formavimas ir kitos progos.

Renginio vieta:

Vilnius ir Kaunas.
Kiti miestai ir miesteliai.
Sodybos, miškai, kelias…

Renginio trukmė:

nuo 2 val.

Dalyvių kiekis:

2-200 žmonių. Įvairaus amžiaus ir sudėties aktyviam kolektyvui.

*Renginio kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties. Teiraukitės