Genialusis mokslininkas Albertas Einšteinas prieš mirdamas paslėpė vertingą relikviją paslaptingoje dėžutėje. Jis norėjo, kad ištroškę nuotykių žmonės rastų šią relikviją ir atskleistų ypatingą paslaptį, todėl paliko užuominas visame pasaulyje. Iki šiol dar niekam nepavyko atskleisti šios paslapties, kurios yra verti tik tikri nuotykių ieškotojai.

  • Pabėgimo žaidimas be sienų. Technologijų dėka bet kurią atvirą erdvę (žaidimas gali vykti mieste ar už jo ribų) mes pavertėme dideliu „pabėgimo kambariu“, kuriame jums reikės išspręsti daugybę skaitmeninių ir fizinių rebusų.
  • Prikaustanti istorija. Žaidėjai įsitraukia į nuotykių ieškotojų vaidmenį ir moderniausiomis priemonėmis išsprendžia keblius galvosūkius.
  • Be galo įtraukiantis. Netradiciniai galvosūkiai ir naujas paieškos būdas žaidėjams leis patirti precedento neturintį žaidimo intensyvumą.

Renginio informacija

Renginio proga:

Įmonės kolektyvo šventė, vasaros šventė, įmonės suvažiavimas, įmonės sąskrydis, įmonės jubiliejus, komandos formavimas ir kitos progos.

Renginio vieta:

Vilnius ir Kaunas.
Kiti miestai ir miesteliai.
Sodybos, miškai, kelias…

Renginio trukmė:

nuo 1 val. 30 min,

Dalyvių kiekis:

2-80 žmonių. Įvairaus amžiaus ir sudėties aktyviam kolektyvui.

*Renginio kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties. Teiraukitės