Nusipurtykite dulkes nuo smokingų, išsirinkite gražiausias kokteilines sukneles ir prisijunkite prie kerinčio ir paslaptingo vakaro.

Technologiškai pažangiausia Detektyvinė pramoga. Specifinė įranga ir unikalus siužetas leis pasinerti į intriguojantį detektyvą… Pasijausite kaip kino filme ir tai nėra tik skambūs žodžiai.

Pramogos metu išbandymai ir adrenalinas bus nuolatiniai palydovai, o šventinė nuotaika – garantuota. Suburkite komandą ir kartu išgelbėkite Kolektyvą. Atskleisite paslaptis, spręsite galvosūkius azartiškose varžybose, kuriose kiekviena sekundė – aukso vertės.

Operacija „Mindfall”

Eilinę, ramią dieną netikėtai sujauks grėsmingos naujienos… Paslaptinga organizacija sukūrė virusą, kurio pagalba valdys žmogaus protą ir visą pasaulį. Netrukus virusas bus aktyvuotas. Jūs esate pasirinkti išgelbėti pasaulį.
Komanda mobilizuojama. Tikslas – rasti priešnuodį, sunaikinti priešišką organizaciją ir išgelbėti pasaulį. Kraują kaitins tiksintis laikas. Suvaldykite įtampą, išspręskite galvosūkius, įvykdykite užduotis ir laiku užbaikite misiją… Unikalus siužetas leis pasijausti kino filmo herojais.

  • Papildyta realybė (augmented reality). Žaidimas, kuriame tikrovė ir papildyta realybė yra sujungtos į nepamirštamą ir jaudinantį nuotykį.
  • Tiksintis laikas. Įsijungus atgaliniam laikmačiui teks kuo skubiau veikti. Bus sunku suvaldyti įtampą, bus akimirkų, kai abejosite sėkme, tačiau vedini bendro tikslo, pasieksite savo.
  • Karštoji linija. Jūs būsite stebimi viso žaidimo metu. Jei pasiklysite, mes Jums padėsime.
  • Speciali įranga. Kiekvienai komandai – planšetiniai kompiuteriai su specialia programine įranga. Slaptojo agento rinkinys. Slapti rašalai, žinutės ir t.t.

Renginio informacija

Renginio proga:

Universali šventinio vakaro pramoga tinkama ir prabangiam įmonės renginiui ir nedideliam kolektyvo susiėjimui: įmonės kolektyvo šventė, vasaros šventė, įmonės suvažiavimas, įmonės sąskrydis, įmonės jubiliejus, komandos formavimas ir kitos progos.

Renginio vieta:

Jei pakanka vietos kolektyvo šokiams, pakaks ir pramogai.

Dalyvių kiekis:

2-200 žmonių. Įvairaus amžiaus ir sudėties aktyviam kolektyvui.

*Renginio kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties. Teiraukitės