Policijos greito reagavimo būrys – tai originali pramoga, kvapą gniaužiantis nuotykis, kurį vaikai patirs aktyvių ir prasmingų pramogų metu. Mažieji gaus gerą dozę juoko, nuotykių ir pramogų. Tai naudingas renginys: jo metu bus lavinama vaikų atmintis, pastabumas, orientavimasis aplinkoje, disciplina, kantrybė ir kiti gebėjimai, reikalingi Greito Reagavimo Būrio nariui.

Klausimas: ko reikia geram vaiko gimtadieniui?

Atsakymas: vaiko gimtadieniui reikia būrio gerų draugų, tėvelių, nusiteikusių vaikui padovanoti įsimintiną ir prasmingą dieną, bei geros ir originalios pramogos, kurios dar niekas nebūtų išbandęs. Gerbiamieji tėveliai, mes Jums padėsime padovanoti vaikui šauniausią gimtadienio pramogą.

Būrio nario pagrindinis uždavinys yra apsaugoti civilius ir savo artimus kolegas. Šio principo mokysime ir renginio dalyvius – vaikai aktyvių pratybų metu supras, kaip svarbu elgtis atsargiai, kodėl nereikia bendrauti su nepažįstamais.

Pramoginis teminis renginys pritaikytas dviems amžiaus grupėms: 7-13 metų vaikams; 14-18 metų jaunuoliams. Renginys tinkamas ir mergaitėms, ir berniukams. Jūsų pageidavimu į renginį įtrauksime ir tėvelius.

Pakvietimas į vaiko gimtadienį

Užsakant vaiko gimtadienį gausite pakvietimą į šventę. Kvietimas Jūsų draugus ir svečius nuteiks šventiškai. Jubiliatas ir jo draugai gaus kvietimą į policijos akademiją, kur bus ruošiami jaunieji policijos pareigūnai. „Pasiryžk tapti pareigūnu ir atvyk.“

  • Atvykimas į Policijos Greito Reagavimo būrio rengimo dalinį. Atvykus į vietą, pareigūnai pristatys Policijos Greito Reagavimo būrį, supažindins su darbo specifika, suburs komandas.
  • Kiekvieno būrio nario fizinis parengimas.
  • Fizinis jaunųjų parengimas greito reagavimo operracijoms.
  • Orientavimasis aplinkoje. Vaikai apmokomi orientuotis aplinkoje, rasti kelią pasiklydus.
  • Sėlinimas taikinio link. Darbinės pozicijos užėmimas.
  • Pastabumo, atminties ir kantrybės lavinimas.
  • Anti teroristinės operacijos organizavimas.
  • Aktyvios šaudymo pratybos policijos tarnyboje naudojamais šaunamaisiais ginklais.
  • Įkaito išlaisvinimo operacija.
  • Slaptos misijos. Kai kurios misijos atskleidžiamos tik girdint Policijos Greito Reagavimo būriui.

Renginio informacija

Renginio vieta:

Vilniuje – Policijos akademijos stadione arba patalpose netoli Vilniaus centro. Kituose miestuose.

Renginio trukmė:

~1 val. 40 min.

Renginio kaina:

165 € yra bazinė renginio kaina dalyvaujant 2-12 vaikų – kiekvienas papildomas dalyvis kainą didina +5 €. Tėveliai ir vaikai iki 4 metų dalyvauja Nemokamai!

Renginio kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties. Teiraukitės