Aktyvūs vaikų gimtadieniai mergaitėms ir berniukams. Renginys vaikams tinkamas ne tik gimtadienio proga.
Tai neabejotinai viena geriausių pramogų vaiko gimtadieniui. Kuo šis renginys ypatingas? Tai pramoga visai šeimai. Jūsų laukia aktyvios pramogos ir žaidimai, šaudymas ginklais, bombos išminavimas, antrankių panaudojimas, efektyvi vaikiška savigyna, kitos parengimo pratybos ir naudingos pamokos… Jauniesiems kursantams įteikiami pareigūnų ženkleliai.
Vaiko gimtadienio renginys – Policijos Akademija – įspūdingas nuotykis ir vaikams, ir tėveliams. Mažieji gaus gerą dozę veiksmo, juoko, nuotykių ir pramogų, kuriose įpinta daugybė naudingų pamokymų ir patarimų, suteiksiančių vaikams daugiau pasitikėjimo savimi.

Pakvietimas į vaiko gimtadienį

Užsakant vaiko gimtadienį gausite pakvietimą į šventę. Kvietimas Jūsų draugus ir svečius nuteiks šventiškai. Jubiliatas ir jo draugai gaus kvietimą į policijos akademiją, kur bus ruošiami jaunieji policijos pareigūnai. „Pasiryžk tapti pareigūnu ir atvyk.“
NAUJIENA. Bombos išminavimas*.

Bombos išminavimas. Šiam žaidimui nelieka abejingas nei vienas vaikas – per ribotą laiką teks Bombos išminavimasnukenksminti “tikrą” BOMBĄ.

Tiksinčios sekundės, žaidimai ir užduotys, kuriuos teks įveikti norint išsiaiškinti kodą, kuris nukenksmins užtaisą. Svarbu nepasiduoti, išminuotojai turės tik 10 minučių.
*Užsakant teirautis organizatorių.

Programa visai šeimai.

Mielieji tėveliai, Jūs esate taip pat laukiami. Jūsų pageidavimu į programą įtrauksime ir Jus. O galbūt, kol vaikai žais Jūs norėsite pabendrauti suaugusiųjų rate? Vietos užteks visiems: kol vaikai žais, galėsite įsikurti tėvų kampelyje, atsineškite stalo žaidimų ir vaišių… Bendraukite, žaiskite, juokitės – Juk tai pats linksmiausias šeimos renginys.

 • Vaikų supažindamas su pareigūnų profesija.
 • Bombos išminavimas*. Reikės nukenksminti bombą, kuri sprogs po 10 minučių.
 • Savigynos pratybos prieš suaugusį nusikaltėlį.
 • Organizuota nusikaltėlių sulaikymo operacija (estafetė), kurios metu bus naudojami šaunamieji ginklai, antrankiai ir koviniai veiksmai.
 • Nusikaltimo vietos tyrimas – ekspertizė.
 • Susipažinimas su policijos pareigūnų ginkluote ir jos panaudojimu: Glock ir Shotgun ir kt. (šaunamieji ginklai, antrankiai, kovinė lazda, elektrošokas…)
 • Aktyvios šaudymo pratybos lazeriniais šautuvais į specialios paskirties mirksinčius ir garsus leidžiančius taikinius. Šūvių kiekis nėra ribojamas!
 • Efektyvūs kovos su patyčiomis būdai ir priemonės. Vaikai mokės padėti draugams ir apsiginti patys.
 • Žaidimai ir pramogos.
 • Dovanos! Visiems dalyviams įteikiami policijos pareigūnų ženkleliai, o jubiliatui ir bendrai pasirašyta kolektyvinė pareigūnų atsakomybės sutartis.
 • Aktyvus. Vaikų šventė su policijos pareigūnais, tai aktyvi pramoga, kurioje dalyvaus vaikai, o pageidaujant ir tėveliai.
 • Linksmas. Šventės metu vaikai ir jų tėveliai daug juoksis ir smagiai leis laiką.
 • Naudingas. Tėveliai vertindami mūsų šventę pažymi, kad programa buvo ne tik smagi, bet ir naudinga.

Renginio informacija

Renginio proga:

Renginys vaikams tinkamas ne tik gimtadienio proga.

Renginio vieta:

vaiko gimtadienis Vilniuje, Kaune ir kituose miestuose.

Renginio trukmė:

~1 val. 40 min.

Renginio kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties. Teiraukitės