Aktyviomis pramogomis praturtintas protų mūšis Vaikams – Pramoginis Gudručio Šou – yra žaisminga gimtadienio (ar kito vaikų renginio) pramoga įtraukianti vaikus ir tėvelius. Šis vaikiškas Šou nėra vaiko žinių patikrinimas, o pašėlęs žaidimas, kurio metu netrūks azartiškų, nuotaikingų ir aktyvių užduočių.

Kodėl rinktis šią gimtadienio pramogą?

Nes tai aktyvi ir žaisminga pramoga ir jūsų gudriesiems vaikams, ir jiems iššūkio nebijantiems mesti Tėveliams. Dalyvaudami gimtadienio programoje vaikai sužinos naudingų dalykų, patirdami žinių svarbą, ir žais įtraukiančius komandinius žaidimus.
Į programą bus įtraukti dalyvauti norintys vaikų tėveliai, kurie su vaikais pasiners į vaikiškų žinių ir pramogų pasaulį.

  • Protų mūšis – vaikiškos loginės užduotys ir šmaikštūs kūrybiniai klausimai.
  • Patikrinsime žinias apie vaikiškus filmukus.
  • Patikrinsime žinias apie vaikiškas daineles.
  • Dalyvių laukia vaikiškų aktualijų nagrinėjimas ir gebėjimų išmėginimai.
  • Vaikus išjudins smagūs vedėjo vedami žaidimai.
  • Bus sudaromos mišrios komandos – šiltos akimirkos vaikams ir tėveliams dalyvaujant kartu.
  • Renginys subalansuotas 6-13 metų vaikams. Renginys tinkamas ir mergaitėms, ir berniukams. Jūsų pageidavimu į renginį įtrauksime ir tėvelius.

Programos vedėjas „Gudrutis“ – jaunasis mokslininkas, kuris bus pavyzdys kiekvienam vaikui. Renginio vedėjas įrodys, kad mokslas ir žinios yra JĖGA.

Renginio informacija

Renginio proga:

Renginys vaikams tinkamas ne tik gimtadienio proga.

Renginio vieta:

vaiko gimtadienis Vilniuje, Kaune ir kituose miestuose.

Renginio trukmė:

~1 val. 40 min.

Renginio kaina:

195 € yra bazinė renginio kaina dalyvaujant 8-16 vaikų – kiekvienas papildomas dalyvis kainą didina +5 €. Tėveliai dalyvauja Nemokamai!

Teiraukitės