Vestuvių vedėjas – vienas svarbiausių Jūsų vestuvių akcentų, kuris profesionaliai sujungia visas šventės dalis ir padaro Jūsų vestuves vientisu, šiltu ir šarmingu renginiu.

Kodėl verta vestuvių vedėją užsakyti per renginių agentūrą?

Vestuvių vedėjų ir DJ atrankai skiriame išskirtinį dėmesį, todėl mūsų rekomenduojami vestuvių vedėjai yra savo srities profesionalai.

Ką vadiname geru vestuvių vedėju?

Geras vestuvių vedėjas greitai pajaučia publiką, pasižymi puikiu humoro jausmu, iš jo lūpų sklinda sklandžios, įdomios ir nenuvalkiotos frazės, o originalių improvizacijų sukelti įspūdžiai lydi Jus ilgą laiką.

Kodėl verta rinktis vestuvių vedėjo ir DJ duetą?

Kita, ne mažiau svarbi, Jūsų vestuvių detalė – muzika. Profesionalus DJ akimirksniu prisitaiko prie svečių ir parenka publikai tinkamą muziką, kuri tampa trykštančios energijos ir pakilios nuotaikos užtaisu.
Būtent tokie vestuvių vedėjai ir DJ, turintys ilgametę patirtį, dirba Renginių kalvėje. Vestuvių vedėjams ir DJ skiriame išskirtinį dėmesį bei vykdome griežtą atranką, kad užtikrintumėme Jūsų šventės kokybę.

Vestuvių vedėjas ir DJ – tai komanda, kurios nariai jaučia vienas kitą, o akimirksniu pajausdami ir Jūsų publiką bei jos poreikius sukuria vestuvėms nepamirštamą atmosferą ir garantuoja Jūsų šventės sėkmę!

Jonas Savickas. Jau vienuoliktus metus įvairius renginius vedantis, didžiulę patirtį sukaupęs charizmatiškasis Jonas pavers Jūsų šventę išskirtine ir nepamirštama. Kai po vestuvių mūsų klientai džiaugiasi savo švente, Joną jie mini kaip jos akcentą, kuris lėmė vestuvių sėkmę ir neeilinę renginio kokybę.

Dovydas Muradian. „Esame sužavėti Dovydo iškalba bei gebėjimu uždegti ir valdyti auditoriją“ – tokie susižavėjusių ir patenkintų klientų atsiliepimai vyrauja ilgoje Dovydo renginių vedimo istorijoje. Dovydo tikslas, kad toks atsiliepimas sklistų ir iš Jūsų lūpų. O užsibrėžtus tikslus Dovydas visada įgyvendina, tuo įsitikinsite ir Jūs!

Maksas Gavula. Daugiau nei 7 metai veda renginius ir savo charizmatiška asmenybe bei energija pritraukia visus renginio dalyvius, tiek jaunesnius, tiek vyresnius ir įveda į pilnas humoro, šokių ir dainų programas.

Renginio informacija

Renginio kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties. Teiraukitės