Magiškas Portalas – Su visa šeima ir draugais tapkite keliautojais, atradėjais ir pasaulio gelbėtojais. Čia tikrovė ir virtuali realybė planšetinių kompiuterių pagalba sujungiamos į stebuklingą ir jaudinančią patirtį. Papildytos realybės technologija, veiksmo užduotys, interaktyvūs galvosūkiai ir orientacinės varžybos – puikus šeimos pramogų derinys ir galimybė patirti nepamirštamų nuotykių.

Įsivaizduokite pabėgimo (kambario) žaidimą be sienų, žaidžiamą Vilniaus, Kauno gatvėse ar kitose Lietuvos vietose. Technologijų dėka miestą mes pavertėme dideliu pabėgimo kambariu, kuriame jums reikės išspręsti daugybę skaitmeninių ir fizinių rebusų. Renginyje Jūsų laukia: Pasauliui reikalinga Jūsų pagalba. Atsidarė stebuklingasis portalas, per kurį į pasaulį prasiveržė mistiniai padarai. Ar galite uždaryti portalą ir išgelbėti pasaulį nuo chaoso? Magišką portalą rasite kažkur Lietuvoje. Kelionės metu turėsite išspręsti įvairias užduotis ir mįsles, rasti stebuklinguosius kristalus ir uždaryti portalą. Turite būti drąsus! Prieš kelionę Jums duosime specialių priemonių, kurios padės Jums įveikti šią misiją. O taip pat gausite planšetinį kompiuterį per kurį pamatysite tai, ko plika akimi pamatyti neįmanoma.

  • Papildyta realybė (augmented reality). Žaidimas, kuriame tikrovė ir papildyta realybė yra sujungtos į nepamirštamą ir jaudinantį nuotykį.
  • GPS technologija. Žaidimas gali vykti mieste ar už jo ribų. Tik atsidūrę tinkamoje vietoje rasite galvosūkius.
  • Speciali įranga. Kiekvienai komandai – planšetiniai kompiuteriai su specialia programine įranga. Slaptojo agento rinkinys. Slapti rašalai, žinutės ir t.t.
  • Aktyvios pramogos Jūsų mieste. Pėsčiomis teks įveikti iki 2 km atstumą.
  • Modernios. Pramogos metu naudojamas naujas interaktyvus žaidimas, planšetiniai kompiuteriai, papildyta realybė ir kt.
  • Pramoginis teminis renginys skirtas visai šeimai (vaikai nuo 7 metų).

Renginio informacija

Renginio proga:

Šeimos šventė, įmonės kolektyvo šventė, vasaros šventė, įmonės suvažiavimas, įmonės sąskrydis, įmonės jubiliejus, komandos formavimas ir kitos progos.

Renginio vieta:

Vilnius ir Kaunas.
Kiti miestai ir miesteliai.
Sodybos, miškai, kelias…

Renginio trukmė:

nuo 1 val. 30 min,

Dalyvių kiekis:

2-80 žmonių. Įvairaus amžiaus ir sudėties aktyviam kolektyvui.

*Renginio kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties. Teiraukitės