Kokia bernvakario veikla tinkama tikram Vyrui? Galbūt saldainių pardavinėjimas miesto centre? Galbūt merginų juokinimas persirengus klounais? Jei į abu klausimus atsakėte – NE, tuomet turime bernvakario pramogą būtent Jums.

Ekstremalus bernvakaris kariniame poligone leis pabūti tikrais kariais tikrame mūšio lauke. Tik čia turėsite galimybę visiems laikams išsiaiškinti, ar Jūsų būrys yra vieno kraujo, ar kiekvienas iš Jūsų yra pasiruošęs paaukoti save vardan pergalės, vardan artimiausių draugų. Tikroviški šratasvydžio ginklai, karinė aplinka, virš galvos zvimbiančios priešo kulkos, draugai, tūnantys viename apkase, kaip niekas kitas suvienys Jūsų būrį.

Jaunikiui tai bus puikus įrodymas, kad jo draugai yra ne iš kelmo spirti ir ne iš minkšto molio drėbti. Visi už jaunikį ir jaunikis už visus. Ar pasiruošę priimti iššūkį?

  • Netikėti jaunikio potyriai. Kaltininkas įsodinamas į viešojo transporto autobusą, jam įteikiamas vienpusis bilietas ir pasakomas išlipimo stotelės pavadinimas. Sutartoje vietoje įvyksta šio dezertyro sulaikymo operacija – patyrusių kariūnų sulaikytas jaunikis, užrištomis akimis, vedamas į miško glūdumą (Tvyranti nežinomybė ir automatais ginkluoti vyrai, kaip reikiant pašiurpins jūsų draugą).
  • Karinė misija. Miške parengtame LST (laikino sustojimo taške) jaunikiui atidengiamos akys, atskleidžiama sulaikymo priežastis ir jaunikis gauna netikėtus nurodymus įvykdyti spec. misiją – užminuoti ir „susprogdinti“ priešų ginklų sandėlį. Misijos eigoje, jaunikiui teks šaudyti iš snaiperio šautuvo, keltis per upę, nepastebimai sėlinti, vengiant priešų žvalgų, o neišvengus – kautis ir eliminuoti. Įvykdžius sandėlio naikinimą, jaunikis privalės atsitraukti į evakuacijos zoną (koordinatės nurodomos), kurioje, ką tik iškeptas didvyris, „sraigtasparniu” bus evakuojamas.
  • Ką tuo metu veikia draugai? Tuo metu, kai kaltininkas nieko nenutuokdamas keliauja autobusu, jo draugai kariniame poligone atlieka pasiruošimo veiksmus, dalyvauja parengiamosiose karinėse pratybose. Jaunikio nuostabai, būtent draugai taps priešų pajėgomis, prieš kurias teks kautis ir nuo kurių slėptis vykdant priešvedybinę misiją.
  • Susitikimas apkasuose. Po netikėtos jaunikio misijos visi bendražygiai susirenka „apkasuose” aptarti patirtų nuotykių ir pasirengti būsimiems.
  • Tikrų vyrų žaidimas – šratasvydis. Kariniame poligone būsite apmokyti kovos už būvį taktikos ir pasidalinę į du būrius pasinersite į kvapą gniaužiantį karinį išbandymą, kurio metu galėsite pasitikėti tik savo draugais-broliais. Tarpusavyje kausitės tikroviškais, plastikiniais šratais šaudančiais ginklais. Šis ekstremalus sportas žinomas šratasvydžio pavadinimu (angl. – Strikeball arba AirSoft).

Renginio informacija

Renginio vieta:

Vilniuje

Renginio trukmė:

~4 val.

Renginio kaina:

350 EUR (kaina 8 asmenims, kiekvienas papildomas asmuo prideda 20 EUR)

Renginio kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties. Teiraukitės