Bernvakaris – paskutinė laisva diena jaunikio gyvenime. Sutinkate? Jei jūsų atsakymas TAIP, tai tada Jums neverta skaityti šio straipsnio toliau, tai tikrai bus paskutinė jūsų draugo (jaunikio) laisvo gyvenimo diena, bet jei esate VYRAI, tikri VYRAI ir jei jūsų draugas yra VYRAS, tai bernvakaris yra pradžia, tikro vyriško gyvenimo pradžia. O šiame naujame etape niekada nebus pamiršti tikri draugai ir reguliariai bus praktikuojamos tikros vyriškos linksmybės…
Tikro gyvenimo pradžia, arba paskutinis Spartiečio (vyro) išbandymas. Jums ir jaunikiui teks įrodyti, kad esate verti tikro VYRO vardo. Tik čia, kartą ir visiems laikams išsiaiškinsite, kas yra kas. Paskutiniam tikrų vyrų išbandymui vadovaus tikra moteris (per bernvakarius kažkodėl vyrai mėgsta žaisti su guminėmis…).

Bernvakario programa:
Atvykimas į Spartos akademiją. Gavę vietos koordinates, surinkę geriausių draugų būrį (nepamirškite jaunikio), keliausite į Spartos akademiją. Tai nepaprasta spartiečių mokykla, tai lietuviškoji Spartos versija, tikrų vyrų išbandymo poligonas. Jus pasitiks žavingoji akademijos instruktorė, kuriai, renginio metu, privalėsite besąlygiškai paklusti.

  • Reali savigyna prieš žmoną (moterį). Išmoksite unikalios spartiečio savigynos, kurios pagalba tapsite nenugalimu kovotoju buitinio konflikto metu.
  • Paskutinis išbandymas elektros šoku. Kodėl paskutinis? Manau, atsakymas aiškus. Itin azartiška rungtis, žaidžiama rusiškos ruletės principu. Pralaimėjusiems savo kailiu teks išbandyti tikrą elektros šoką (tazerį).
  • Mūšis dėl išlikimo – visi prieš vieną ir vienas prieš visus.
  • Ugnies įžiebimas. Eilinio buitinio konflikto metu, Spartietis gali būti išvytas iš namų. Išgyvenimui gamtoje būtina mokėti įžiebti ugnį ir pasigaminti valgyti iš to, kas pakliūva po ranka.
  • Trojos šturmas. Tikrais kariais galima tapti tik tikrame mūšio lauke. Būsite padalinti į dvi komandas, kiekviena komanda gaus po vandens patranką. Bombarduojant priešininkus teks ginti ir savo užpakalį.
  • Gladiatoriai. Du prieš du. Arši ir azartiška kova su butaforiniais kūjais. Kovoja keturi, o stovėti lieka tik vienas…
  • Spartiečio šarvų gamyba. Šarvus, kuriuos pasigaminsite patys, galėsite pasilikti – tinkama apranga praverčia užkariaujant karalaičių širdis.
  • Dar keli tikro vyro išbandymai, kurie bus atskleisti tik renginio metu (N-18).

Renginio informacija

Renginio vieta:

Vilniuje

Renginio trukmė:

~2 val.

Renginio kaina:

Teirautis

Renginio kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties. Teiraukitės