Bernvakaris kaip kino filme. Įsivaizduokite pabėgimo (kambario) žaidimą be sienų, žaidžiamą Vilniaus, Kauno gatvėse, baruose ar kitose Lietuvos vietose. Technologijų dėka miestą mes pavertėme dideliu pabėgimo kambariu, kuriame jums reikės išspręsti daugybę skaitmeninių ir fizinių rebusų. Bernvakario metu aplankysite karščiausias miesto vietas, kol rasite G tašką.

Tikrovė, fantazija ir papildyta realybė yra sujungtos į nepamirštamą, jaudinantį nuotykį. Jūsų bernvakaris patirs vaizdingus nuotykius. Atskleisite miesto paslaptis, spręsite galvosūkius azartiškose varžybose, kuriose kiekviena sekundė yra aukso vertės.

  • Nuotykiai, veiksmas, išbandymai, gera nuotaika ir daug azarto.
  • Papildyta realybė (augmented reality). Žaidimas, kuriame tikrovė ir papildyta realybė yra sujungtos į nepamirštamą ir jaudinantį nuotykį.
  • GPS technologija. Žaidimas gali vykti mieste ar už jo ribų. Tik atsidūrę tinkamoje vietoje rasite galvosūkius. Tiksintis laikas. Įsijungus atgaliniam laikmačiui teks kuo skubiau veikti. Bus sunku suvaldyti įtampą, bus akimirkų, kai abejosite sėkme, tačiau vedini bendro tikslo, pasieksite savo.
  • Karštoji linija. Nuotoliniu būdu Jūs būsite stebimi viso žaidimo metu. Jei pasiklysite, mes Jums padėsime.
  • Speciali įranga. Planšetiniai kompiuteriai su specialia programine įranga. Slaptojo agento rinkinys. Slapti rašalai, žinutės ir t.t.

Renginio informacija

Renginio proga:

Bernvakario, gimtadienio ar kito draugiško susiėjimo proga galite laiką praleisti gelbėjant pasaulį.

Renginio vieta:

Bernvakariai Vilniuje ir Kaune. Suderinus ir jūsų numatytoje vietoje.

Renginio trukmė:

~1 val. 45 min.

Renginio kaina:

nuo 150 €, dalyvaujant 1-nai komandai (2-6 dalyviams).
Kiekviena papildoma komanda (iki 6 dalyvių) kainą didina +50 €.
Kiekviena komanda gauna veiksmo paketą su iPAD ir kitomis interaktyvaus nuotykio priemonėmis.

Renginio kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties. Teiraukitės

Papildomos pramogos – šarvuočio vairavimo kainos teirautis, trukmė ~15min.