Bernvakaris kaip kino filme. Įsivaizduokite pabėgimo (kambario) žaidimą be sienų, žaidžiamą Vilniaus, Kauno gatvėse, baruose ar kitose Lietuvos vietose. Technologijų dėka miestą mes pavertėme dideliu pabėgimo kambariu, kuriame jums reikės išspręsti daugybę skaitmeninių ir fizinių rebusų. Bernvakario metu aplankysite karščiausias miesto vietas, kol rasite G tašką.

Tikrovė, fantazija ir papildyta realybė yra sujungtos į nepamirštamą, jaudinantį nuotykį. Jūsų bernvakaris patirs vaizdingus nuotykius. Atskleisite miesto paslaptis, spręsite galvosūkius azartiškose varžybose, kuriose kiekviena sekundė yra aukso vertės.

  • Nuotykiai, veiksmas, išbandymai, gera nuotaika ir daug azarto.
  • Papildyta realybė (augmented reality). Žaidimas, kuriame tikrovė ir papildyta realybė yra sujungtos į nepamirštamą ir jaudinantį nuotykį.
  • GPS technologija. Žaidimas gali vykti mieste ar už jo ribų. Tik atsidūrę tinkamoje vietoje rasite galvosūkius. Tiksintis laikas. Įsijungus atgaliniam laikmačiui teks kuo skubiau veikti. Bus sunku suvaldyti įtampą, bus akimirkų, kai abejosite sėkme, tačiau vedini bendro tikslo, pasieksite savo.
  • Karštoji linija. Nuotoliniu būdu Jūs būsite stebimi viso žaidimo metu. Jei pasiklysite, mes Jums padėsime.
  • Speciali įranga. Planšetiniai kompiuteriai su specialia programine įranga. Slaptojo agento rinkinys. Slapti rašalai, žinutės ir t.t.
  • Kelionė šarvuočiu. Įveikus visas kliūtis, tankistas laipinamas į tikrą karinį šarvuotį, sodinamas į jam prideramą vado vietą. Tankistas įsako savo draugams vykti kartu! Susėdęs į šarvuotį, vyrų būrys keliauja specialia, tik šarvuočiui įveikiama trasa.

Renginio informacija

Renginio vieta:

Bernvakariai Vilniuje ir Kaune.

Renginio trukmė:

~90min.

Renginio kaina:

145 € yra bazinė renginio kaina dalyvaujant 2-5 dalyviams – kiekviena dalyvis kainą didina 10 €.

Renginio kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties. Teiraukitės

Papildomos pramogos – šarvuočio vairavimo kainos teirautis, trukmė ~15min.