Nuotolinė pramoga įmonės kolektyvui arba asmeninei šventei. Gyvos transliacijos metu bendrausite su savo draugais ir kolegomis, žaisite ir varžysitės, vyks komandos formavimas. Profesionalus renginių vedėjas nuotoliniu būdų pasieks jūsų biurus ir namus.

Online Protų mūšis – interaktyvi komandos formavimo pramoga, tai TV ŠOU skirtas Jūsų kolektyvui. Loginės užduotys, kūrybiniai klausimai, vizualinė ir garsinė medžiaga. Klausimai nereikalauja specifinių žinių, bet norint išspręsti visus šiuos rebusus vieno proto nepakaks. Net ir sprendžiant keliems vienu metu bus ką veikti. Tačiau užduotys taps įveikiamos, kai pradėsite dirbti kaip vieningai mąstanti komanda. Po kiekvieno raundo lauks išbandymai.

Priemonės: Du išmanieji įrenginiai (kompiuteris arba telefonas) kiekvienai komandai. Interneto ryšys įrenginiams. Vienas įrenginys bus naudojamas vaizdo transliavimui, antrasis užduočių vykdymui.

Pramogos vedėjas, inicijuos vaizdo konferenciją iš anksto suderintu laiku. Gausite vaizdo ir žaidimo prisijungimų nuorodas ir instrukcijas.

Renginio vedėjas įtrauks į žaidimą ir šmaikščiai palaikys linksmą atmosferą.

Renginio informacija

Renginio proga:

Įmonės kolektyvo šventė, įmonės suvažiavimas, įmonės sąskrydis, įmonės jubiliejus, komandos formavimas ir kt.

Renginio vieta:

Bet kur, kur yra interneto ryšys…

Renginio trukmė:

~2 val.

Dalyvių kiekis:

Programa pritaikoma ir keliems, ir keliems šimtams.

Renginio kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties. Teiraukitės