Siūlome naujieną Lietuvoje – profesionalų kurtą komandinį nuotolinį pabėgimo kambario žaidimą, sulaukusį pasisekimo pasauliniu mastu.

Technologiškai pažangus kolektyvo renginys online, kurio dar nesate bandę – pasinersite į virtualų detektyvinį pasaulį ir kartu su komanda turėsite išgelbėti pasaulį.

Siužetas: paslaptinga organizacija sukūrė virusą, kurio pagalba  valdys žmogaus protą ir visą pasaulį. Netrukus virusas bus aktyvuotas. Jūs esate pasirinkti išgelbėti pasaulį.

Jūsų lauks gausybė interaktyvių ir išmanių iššūkių bei galvosūkių: vaikščiosite po virtualų ofisą ir rinksite įkalčius, įsilaušite į priešų kompiuterines sistemas, žiūrėsite video reportažus, gausite garsines ir vaizdines žinutes, gaminsite antivirusą ir bendrausite su virtualias agentais, kurie padės nepamesti teisingo kelio ir laiku įvykdyti misiją.

Dalyviai gaus Kalėdinius kvietimus į nuotolinį renginį.

Gavę nuorodas dalyviai prisijungia prie pramogos platformos. Juos iškart pasitiks renginio vedėjas, kurį tiesiogiai matysite savo kompiuterių ekranuose. Renginį pradės įmonės vadovo sveikinimo žodžiai…

Pageidaujant nuotolinio renginio metu: aptarsite įmonei aktualią informaciją, pristatysite metinius rezultatus, apdovanosite darbuotojus, o vedėjas praves nominacijų ceremoniją.

Po renginio atidarymo pradėsime detektyvinį žaidimą. Vedėjas pakrovęs kolektyvą teigiama energija, padalins jį į komandas ir nuotykis prasidės!

Žaidimo metu vedėjas visada kartu: komunikuoja su žaidėjais, tampa misijos vedliu, skiria užuominas ir siekia laimėjimo kartu su Jumis.

Po įveiktos misijos laukia rezultatų aptarimas ir apdovanojimai.

Renginio informacija

Renginio proga:

Įmonės kolektyvo šventė, privatus renginys, įmonės jubiliejus, komandos formavimas ir kt.

Renginio vieta:

Bet kur, kur yra interneto ryšys…

Renginio trukmė:

~2 val.

Dalyvių kiekis:

Programa pritaikoma ir keliems, ir keliems šimtams.

Renginio kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties. Teiraukitės