Renginiai nuotoliniu būdu – tai saugi ir vis labiau populiarėjanti alternatyva įprastiems gyviems susibūrimams.
Gero humoro ir muzikos, intelekto ir aktyvių pramogų online renginys: visi būdami skirtingose vietose, turėsite galimybę pabendrauti su savo kolegomis ir draugais, išgirsti aktualią ir naudingą informaciją, o taip pat – žaisti ir varžytis.
Šis kolegų susibūrimas bus vertas pačių šilčiausių atsiminimų.

Renginį moderuos renginio vedėjas, kuris šmaikščiai palaikys linksmą atmosferą.

Renginys transliuojamas specialiame internetiniame puslapyje. Kiekvienam dalyviui suteikiamas unikalus prisijungimas prie transliacijos. Transliacijos metu turėsite galimybę aptarti Jūsų įmonei aktualią informaciją: pristatyti metinius rezultatus, apdovanoti darbuotojus ar supažindinti juos su norima informacija.

Online transliacijos metu (pageidaujant) lauks dėmesį kaustantys pasirodymai arba motyvuojantys pranešimai pasirinkta tema. Dalyviai turės galimybę užduoti klausimus pranešėjams arba susijungti į bendrą diskusiją.

Po pranešimų ir pasirodymų, norintys galės susirungti specialiai Jums parengtame Pramoginiame Protų Mūšyje, kurio metu pasijausite tarsi dalyvautumėte geriausiame televizijos projekte.

Renginio informacija

Renginio proga:

Įmonės kolektyvo šventė, įmonės suvažiavimas, įmonės sąskrydis, įmonės jubiliejus, komandos formavimas ir kt.

Renginio vieta:

Bet kur, kur yra interneto ryšys…

Renginio trukmė:

~2 val.

Dalyvių kiekis:

Programa pritaikoma ir keliems, ir keliems šimtams.

Renginio kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties. Teiraukitės